Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Akcija - cvijeće za poplavljena područja
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Akcija - cvijeće za poplavljena područja

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Akcija - cvijeće za poplavljena područja
    Objavljeno: 22 Svibanj 2014 u 13:53
Pismo adminu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Suoćeni smo sa strašnom katastrofom u Lijepoj našoj i okolici.Molim admina da pokrene akciju okupljanja članova koji će onoga dana kada se naši ljudi budu vraćali na područja pogođena poplavom aktivno sudjelovati darivanjem sadnica cvijeće bilo koje vrste da tim ljudima pomognemo stvoriti barem dio onoga što su nekada imali.Ako sam pogriješila stranicu neka admin preseli tamo gdje treba.Pozdrav svim ljubiteljima cvijeća.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2014 u 14:26
osice slazem se sa tobom,ali prije sadnica trebat ce tim ljudima drugacija pomoc iskreno mislim da ce njima sadnice biti zadnje na pameti.
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2014 u 17:46
I ja si tako nekako mislim, no spremna sam sudjelovati i doprinjeti ponekim cvjetićem ovoj lijepoj akciji.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.