Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - lucy kupuje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


lucy kupuje

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: lucy kupuje
    Objavljeno: 31 Srpanj 2014 u 00:32
Kupujem lysimachiu(creeping jenny).
Sutra je novi dan.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2014 u 00:39
imam ju ja, poslat ću ti za koji dan
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2014 u 00:47
a sto nisi rekla - mogu ti je I ja poslati, izmedu nas dvije hercegovke ima da nema da ti fali
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2014 u 01:02
Nasmijala si me Klaudija, ali meni je ipak neugodno. I jednoj i drugoj puno hvala, zarazile ste me s lysimachiu(creeping jenny), ne mogu joj odoljeti. Nadam se da i ja imam nešto što će se vama dvjema sviđati. Naći će se već nešto Nisa za "moj" kutak u tvojoj staroj kući. A i ti ćeš Klaudija odabrati nešto tako da te podsjeća na jednu Lucy koja te izgnjavila oko puzave jenny. Hvala vam puno objema.
Sutra je novi dan.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.