Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Voće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Maline
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Maline

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
božur3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2014
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 186
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje božur3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Maline
    Objavljeno: 25 Kolovoz 2014 u 14:40
Pozdrav svima. Ja sam nova na forumu i nova u vrtlarstvu pa unaprijed isprike ako prekršim neka pravila.
Kupili smo kuću prosle godine i ja jako želim urediti mali povrtnjak na kraju našeg dvorišta.
kako bih taj dio ipak nekako vizualno i formalno odvojila od travnjaka i dvorišta planiram posaditi živicu od malina.
Oko 10 m. Kome god sam spominjala ovu ideju reklu su mi da cu požaliti jer su maline korov i da će mi izbijati izdanci po čitavom travnjaku i povrtnjaku. Sad vise nisam sigurna da je to dobra ideja. Jako volimo maline i bas sam mislila da je ova živica spoj ugodnog s korisnim.
Ima li netko drugi slična iskustva.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2014 u 11:31
Draga Božurice, dobro nam došla Smile i želim ti puno uspjeha i zadovoljstva prilikom uređenja svoje nove okućnice. Ovdje ćeš sigurno pronaći puno dobrih savjeta i ideja a jedina "mana" ovog foruma je što je dobrih ideja zaista puno i često se i sama nađem u nedoumici što staviti u svoj vrt jer smo svi naravno prostorno ograničeni. Ali onda se nađe kompromis, nešto zasadim doma a ono što ne mogu gledam u vrtovima ostalih forumaša.
Nemam iskustva sa bobičastim voćem tako da ti ne mogu ponuditi konkretan odgovror ali probaj ovdje tu su "bobičastoznalci". Sretno sa malinama ! Thumbs Up

http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=5555&PN=1&title=bobiasto-voe-ogrozd-maline-kupine


Na vrh
božur3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2014
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 186
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje božur3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2014 u 13:08
Hvala na savjetu rajski vrtovi. Svakako ću i tamo pokušati naći savijet.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,187 sekundi.