Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Trajnice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kukurijek - Helleborus
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kukurijek - Helleborus

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
Korisnik
Poruka
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2019 u 19:26
Slažem se, divni su....
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2019 u 20:30
Ne zna se koji je ljepši od kojeg. Prekrasno


Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 511
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2019 u 09:20
Kukurijeku je počelo padati sjeme.Da li je netko sijao sjeme?
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2019 u 21:15
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=813&PN=5&title=kukurijek-helleborus

Na toj stranici sam opisala kako se "školski" uzgaja kukurijek iz sjemenja. Ja sam kao početnik tako i napravila, ali sam kasnije sjeme ubirala i odmah pobacala po zemlji uokolo kukurijeka sa koga sam uzela sjeme i samo malo rukom prešla po površini zemlje da sjeme ne ostane na površini i ne isuši se. Sjeme sam posijala uokolo biljke mame, a nalazi se pokraj hortenzija pa je od sunca taj dio zemlje bio zaštićen hladom listova kukurijeka i hortenzije. Preko ljeta sam zalijevala sve cvijeće pa je i taj dio bio zaliven i sjeme se nije isušilo. Slijedeće godine su niknule mlade biljčice i to pregusto pa sam ih morala prorijediti. Sada im je tri godine, list im je dobio izgled lišća odraslog kukurijeka, ali još nisu cvjetale. Čini mi se da još sigurno godinu-dvije neće cvjetati.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 3,120 sekundi.