Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Planthouse
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Planthouse

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Ante00 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Prosinac 2012
Lokacija: Iza duge
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante00 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Planthouse
    Objavljeno: 17 Studeni 2017 u 23:00
Iskustva.. http://www.planthouse.hr odustanem cim vidim hrpu fotki sa neta, a ne iz vlastitog rasadnika... ili se varam... dali je netko narucivao...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2017 u 23:58
Ante, ja sam nešto kupila ali nisam zadovoljna cijenom i veličinom biljke. Lijepo se reklamira i prodaje temeljem opisa koje pokupi sa neta..Stječe se dojam da je profesionalan ali su sve slike sa neta i tek kad dobiješ vidiš šta si kupio.. Internetska prodaja je dušu dala za takav posao... nema živciranja i reklamiranja, samo piši... nema žive riječi.. Došla sam ja do broja telefona i imena ali mi se nije dalo da raspravljam, zato ovo pišem ..ja nikada više a i drugima preporučujem da razmisle...

Dobro si to zaključio, ne varaš se
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2018 u 22:09
Žalosno ako je tako. 

A zbilja je jako lijepa ponuda na stranici, nevjerovatno je da nema niti jedne slike od rasadnika. 
Da neto ima sve to hvalio bih se sa time, a ne ostavljao skriveno.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2018 u 15:50
jednom sam čitala neku prepisku s gazdom tog 'rasadnika'.navodno u nekom slavonskom selu ima plastenike i polje gdje uzgaja sve to,ali priznaje da putuje po raznim zemljama evrope i svijeta i uvozi sjemenke.jedino neznam da li putuje virtualno ili stvarno.
ja sam kupovala sjeme i bila sam prilično zadovoljna.jedno sjeme su mi krivo poslali.
reklamirala sam i poslali su mi pravo sjeme i poklon uz ispriku.sadnice nisam kupovala,ali neke moje prijateljice jesu i kažu da su zadovoljne.eh sad šta to znači neznam
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.