Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Vrtno cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nocna frajla- mirabilis jalapa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nocna frajla- mirabilis jalapa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 101112
Korisnik
Poruka
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2014 u 23:56
Jako zahvalna biljka, puna cvjetova, lijepa bez obzira u kojoj je boji.
Sutra je novi dan.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2016 u 12:26
Nakon dvije godine,
kako su Vaše noćne frajle?
Mojih više nema ispred balkona. Najprije su svo sjeme odnijeli i spremili mravi, a onda su ih radovi dokrajčili.
Ma spremila sam ja nešto sjemena, tako da ih imam na drugom mjestu, roza, žuta, bijela, bijelo-roza.
Kako mirišu!

Moj veliki žuti noćurak ima na visokoj grani još par pupoljaka, a ispod su u nizu čahurice sa sjemenkicama.

Niski noćurak (kao i od milice7) je prvi procvao. Sada je ostala smeđa grančica sa listovima.

Šteta što ne mogu staviti slike.

Svima lijep pozdrav.
Na vrh
Aco View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Srpanj 2018
Lokacija: Trenutna, ili?
Status: Offline
Bodovi: 226
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2018 u 21:31
Evo I mojih:

Kako to da vam ih puzevi pojedu? Ja sam primjetio da kod mojih puzevi borave, al ih ne diraju. Inace mi rastu ko lude, prosle sam godine skupljao sjeme al nepotrebno, ono sto je palo, samo je niknulo da sam jos morao prorijedit.
Na vrh
Aco View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Srpanj 2018
Lokacija: Trenutna, ili?
Status: Offline
Bodovi: 226
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2019 u 08:07
Kako vama uspjeva sadnja iz sjemena, tj kad sijete sjeme I kolika je klijavost?
Ja ih imam na jednom mjestu I svake godine rastu same, povremeno ih zalijem I ujesen sve pocupam. Ove sam godine nabavio par sjemenki zutih, dao mami I nisu uspjeli ni njoj ni meni, uopce nista nije niklo, a presadnica mi uspjela.
A vidim da ima dvije vrste tog cvjeca a mi ga isto zovemo, npr bijele I da mirisu, dok ove mirabilis nema bijela, ne mirise I jednogodisnja je.
Na vrh
Vofo2 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2019
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vofo2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2019 u 19:01
Sviđaju mi se crvene frajle
Na vrh
Vofo2 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2019
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vofo2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2019 u 19:02
Crvene su mi frajle super i dugo cvatu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 101112
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.