Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pronalazak cvijeća, bilja...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pronalazak cvijeća, bilja...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 171819
Korisnik
Poruka
lorenco View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2019
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorenco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2019 u 22:47
Zadnjih tjedana sam   u potrazi za biljkom Babin Zub  sjecam sa prije par godina je bilo na prodaju po oglasima,  inace idealno sredstvo brzog oporavka poslje teškog rada. Tablete su mi preskupe 250kn, da inace u Dalmaciji raste kao korov možda netko sa juga ima volju , želju da mi proda nekoliko sadnicaWink . Možda netko zna gdje bih mogao kupiti biljku na kontinentu Clap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Aco View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Srpanj 2018
Lokacija: Trenutna, ili?
Status: Offline
Bodovi: 226
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2019 u 08:48
Jel to ona biljka sto ima neke kao iglice po sebi, pa kad to primis nekako ti se kao lovi za ruku?
Na vrh
lorenco View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2019
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorenco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2019 u 10:40
Nisam je uživo vidio pa je teško reči.inače biciklisti nisu oduševljeni njome ka im je na putu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 171819
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.