Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Balkonsko cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Balkon sa puno sunca - jug i zapad
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Balkon sa puno sunca - jug i zapad

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 121314
Korisnik
Poruka
Jerki35 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Lipanj 2017
Lokacija: Split
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jerki35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2017 u 17:45
Ovo je sakcija sta mi radi probleme. Neznan sta mi je ili me pozdravlja il mi prkosi. Dali vi znate nesto o tome. Hvala vam
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Jerki35 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Lipanj 2017
Lokacija: Split
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jerki35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2017 u 17:49
Predivne su bam begonije. Imam je i ja al nije ovako divna kao vase. Najvjerojatnije u necem grijesim. Na suncu je na juznoj strani http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/vrtno_cvijece/moje_slike/90715.aspx - jel netko zna kako da joj pomognem
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2017 u 20:07
Jerki u vezi prkosa ... u prethodnim postovim si napisala da zalijevaš 2 puta dnevno. To je puno, dovoljno je svaki drugi dan zaliti kad su vrućine. Prkos ne voli puno vode. I kad ga sadiš u cvjetnjake nemoj puno biljaka jer onda isto budu kržljavi. U ove dugačke žardinjere dovoljne su 3 biljke.
Pusti nek se zemlja osuši i smanji zalijevanje.

Ja i begonije zalijevam svaki drugi dan i dobro im je. Probaj i kod njih smanjiti zalijevanje. Smile


"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2017 u 22:02
Jerki, kada gledaš svoje prkose, ujutro ili poslije podne? Oni su ujutro rascvjetani, a popodne zatvaraju latice.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Jerki35 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Lipanj 2017
Lokacija: Split
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jerki35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2017 u 22:50
Hvala vam puno. Bilo je jako vruce pa san zaljevala a sad je zahladilo tj nocu bura puse a po danu je vruce al tek iza 12 pa ne zaljevam uopce cvijece jer se bojim. Hvala vam puno na savjetima nadam se da ce se oporaviti i opet mi krasiti balkon. A sto se tice cvatnje cvali su oni cim sunce izade i dok sunce ne zade. Balkon je bio prekrasan jer imam razlicite boje.
Na vrh
katakrk View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 39
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katakrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2017 u 20:07
Kako se begonije spremaju za zimu ,jeli se obrezu stabljike i cvjetovi.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2017 u 00:24
Blumen mini bilder   ostavljam trag ... bila sam ti u posjeti .....
Volim ljude koji su kroz slucaj usli u moj zivot i odlucili u njemu ostati !
Na vrh
Jerki35 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Lipanj 2017
Lokacija: Split
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jerki35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2017 u 14:10
Hej drage moje.kako ste mi? Imam jedan mali problem. Bila je bura za vikend i slomila mi begoniju. Jednu grancicu. Ja san je ubola u zemlju. Nisan znala sto napraviti pa san je samo ubola. Dali znate oce li se primiti ili sta da radim? Hvala vam puno. E sad sam je stavila uzavjetrini zidovi je stite od vjetra. Oce li uspjeti ili?
Na vrh
Sunlight View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Lipanj 2014
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 147
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sunlight Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2017 u 17:44
Begonije je lako zakorijeniti, ako ih vjetar opet ne smlati primiti ce se, ali ih moras unijeti prije mraza. Ova begonija na slici je begonia semperflorens i moze prezimiti u hladnoj i svijetloj prostoriji. Nisam je unosila u toplu kucu preko zime pa ne znam moze li tako prezimiti, ali sigurno prezimi u svijetloj negrijanoj prostoriji gdje nikad ne mrzne.

https://beyondgarden.com
Na vrh
Jerki35 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Lipanj 2017
Lokacija: Split
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jerki35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2017 u 14:45
E to su mi rekli da je moram unjeti prije mraza. Kod nas je jos uvijek dnevna do 24 a nocna najmanja 17. Hvala vam
Na vrh
katakrk View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 39
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katakrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2018 u 23:10
Drage moje dobro vece,
imam jedno pitanje ako mi netko moze pomoci
ovu zimu su mi propali asparatusi,odnosno one iglice sa stabaljke
neznam jeli moram cijelu stabaljku odrezati ili ce na njoj ponovoistjerati listici.Wacko
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2018 u 07:08
Pretpostavljam da misliš na one starinske asparaguse, sparoge; odreži sve grane koje su bez iglica, trebali bi ponovno potjerati iz gomolja, ukoliko nije istrulio ili se smrznuo.
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
katakrk View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 39
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katakrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2018 u 14:56
Hvala Nisa da mislila sam na starinske asparaguse,odmah sam isla provjeriti
oni krumpirici su zdravi nisu smrznuti samo su puni onih korijena.
sada cu sve grane odrezati .a mozda bi bilo dobro staviti i drugu zemlju,
jeli se smije ono korenje malo skratiti.smile57
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2018 u 22:50
smije se skratiti, samo ne preblizu krumpira, koliko se sjećam kad sam svoju sparogu presađivala, sve je puno korijenja
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 121314
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.