Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Vrtno cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kleome - Cleome spinosa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kleome - Cleome spinosa

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
martab View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 29 Kolovoz 2012
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martab Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2012 u 10:56
odavno mi se svideo ovaj grm..divan je.dobila sam semenke pa nisam izdrzala i odma posejala,sada kada vise pronalazimo toj biljci info.strah me hocu li je sacuvati do proljeca i posaditi u vrtu.moze neki savet????
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Jelica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jelica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2012 u 22:02
Koliko ja znam to ja jednogodišnja biljka koja se sije u proljeće, cvjeta iste godine i sama se rasije, tako da iduće godine sama niće !

Na vrh
munja View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje munja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 19:34
Ja sam danas posijala cleome, bijele i mix i nadam se da ce niknuti i da nije puno rano. Cvijet je predivan. Nova sam na forumu i obavijestiću vas što će biti s njima. Još sam posijala platycodon grandiflorus mixed,hollyhock chaters salmon, irska zvona, jaglace i još par biljcica.
Na vrh
munja View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje munja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 08:06
nikle su mi cleome ajme prerano je jel im vruce sta nije u redu držim ih u sobi
Na vrh
Ana Bell View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Srpanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ana Bell Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 09:49
smile64nabavila sam i ja sjemenke ovog prekrasnog cvijeta (i posijala) pa ćemo vidjeti...držim fige smile162
Na vrh
tačkaćica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 09 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 245
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tačkaćica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2013 u 23:55
VG
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2013 u 07:39
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
tačkaćica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 09 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 245
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tačkaćica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2013 u 21:37
VG
Na vrh
pahuljica2 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Kolovoz 2013
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pahuljica2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2013 u 09:31
ima li tko koju sjemenku viška da i meni pošalje,vidjela sam taj cvijet negdi u prolazu,hocu i ja taj cvijet,u trgovinama ga nema za kupiti :(
Na vrh
danica56 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 16 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danica56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2013 u 18:34
ja ih sijem svako proljeće onda su krupnije i ljepše , same niču ako ih godinama sadiš na isto mjesto 
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 511
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2018 u 13:22
Pozdrav.Koliko treba sjemenu da nikne?
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2018 u 15:12
Relativno kasno niču ove što se samozasijavaju, tako da pretpostavljam da trebaju malo dulje,kad dobro ugrije onda niču. Primjetila sam kod sebe da su nikli kosmosi i suncokreti od prošle godine, a kleome još nisu, a vjerujem da hoće barem koja.
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.