Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Advent - Paris

Web: Cvijet.info
Kategorija: Cvijeće - Forum o cvijeću
Ime foruma: Moj grad u slikama
Opis foruma: Slike cvijeća, parkova i uređenih trgova u Vašem mjestu.
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=7899
Datum ispisa: 27 Svibanj 2024 u 00:23
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Advent - Paris
Objavio: aralija
Tema: Advent - Paris
Datum objave: 13 Prosinac 2013 u 19:16
Nekoliko sličica iz Pariza

Pogčed s Eiffolovog tornja














Između prstiju novi poslovni centar u kojem je smješten hotel gdjee smo odsjeli, jako jako daleko


-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena



Odgovori:
Objavio: aralija
Datum objave: 13 Prosinac 2013 u 19:29
Toranj iz vidikovca udaknjen dotovo 3 km



Place de la Concorde

Vrtuljak, kopija Londonskog





Obelisk na istom trgu




još malo tornja










-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: aralija
Datum objave: 13 Prosinac 2013 u 19:35
Montmartre





 stepenica ko u priči ali ima i uspinjača ali stepenice su izazov





-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: aralija
Datum objave: 13 Prosinac 2013 u 19:43
Malo muzeja

Louvre















-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: bucka123
Datum objave: 13 Prosinac 2013 u 19:51
A zato te nije bilo na cifu. E baš mi je drago da si se počastila tako lijepim putovanjem. Nadam se da ćeš nas počastiti još pokojom slikom. 

-------------
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    


Objavio: aralija
Datum objave: 13 Prosinac 2013 u 19:53
Čuvena Mona







kutak za odmor





-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: aralija
Datum objave: 13 Prosinac 2013 u 19:55
Setnica uz muzej








-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: aralija
Datum objave: 13 Prosinac 2013 u 20:03
Muzej orsay , nazalost slike Vinceta Van Gogha, Moneta i Cezannea nisu dozvoljene slikat















-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: aralija
Datum objave: 13 Prosinac 2013 u 20:08
Malo blagdanskog ugođaja







Pogledat predstavu stvarno je spektakularno s bocom šampanjca na stolu, a poprsja plesačica su kao klonirana , aparat je bio prekrižen


-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: aralija
Datum objave: 13 Prosinac 2013 u 20:13
Avenue des Champ-Elyses (Elizejska poljana) najveći božićni sajam u Parisu , s jedne strane šatori s hranom a s druge strane raznorazni suveniri,  (malo  razočarenje sto je bilo malo božićnih , samo jedne jaslice na potezu od 2 Km)




-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: aralija
Datum objave: 13 Prosinac 2013 u 20:15














-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: aralija
Datum objave: 13 Prosinac 2013 u 20:18









Snimljeno u plavoj boji a svaka dva sata promjeni boju u crveno



-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: aralija
Datum objave: 13 Prosinac 2013 u 20:21















-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: aralija
Datum objave: 13 Prosinac 2013 u 20:33
Vidim da sam zaboravila Notre Dame i slavoluk slobode  pa evo

















-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: aralija
Datum objave: 13 Prosinac 2013 u 20:35
Bucka moja draga od silnih slika neznam što bih stavilaWink


-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: aralija
Datum objave: 13 Prosinac 2013 u 21:02
Malo geometrije


















-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: Karli
Datum objave: 13 Prosinac 2013 u 21:11
Fantastično. To je moralo biti ljepo kratko putovanje


-------------
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"


Objavio: aralija
Datum objave: 13 Prosinac 2013 u 21:16
Originalno poslano od člana Karli Karli napisao:

Fantastično. To je moralo biti ljepo kratko putovanje


Nezaboravno u svakom slučaju, a 5 dana je stvarno kratko da bi se sve obislo i vidjelo, ali ovo puni baterije za cijelu godinu

-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: FLORAMYE
Datum objave: 13 Prosinac 2013 u 21:16
Prekrasne slikice, vjerujem i doživljaj!

-------------
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.


Objavio: aralija
Datum objave: 13 Prosinac 2013 u 21:39
Originalno poslano od člana FLORAMYE FLORAMYE napisao:

Prekrasne slikice, vjerujem i doživljaj!


samo takav




-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: aralija
Datum objave: 13 Prosinac 2013 u 21:48
Evo nisam mislila pokazat ali se nisam mogla otet dojmu, ovi čokoladni su na svim punktovima, gdje su znamenitosti i moja kćer se smilovala i kupila neke sitnice a onda je usljedilo "odakle dolazite" ona kaže from Croatia a on će ko iz topa "A Dubrava", Eto Zg poznat po Dubravi







-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: moon
Datum objave: 13 Prosinac 2013 u 22:18
Krasne slike lijepog izleta smile55


Objavio: aralija
Datum objave: 14 Prosinac 2013 u 19:32
Htjela bih podjeliti još par sličica, Sena rijeka koju premošćuje 31 most unutar Parisa, a zašto su zanimljivi. Uz svaku znamenitost u blizini je most za prelaz s jedne na drugu stranu, ali kaže se da je Paris grad ljubavi, a evo i zašto?....





Na mostovima se ostavljaju katanci (lokoti) zaključani a ključić se baca u Senu i tako je ljubav zaključana. (samo neznam ako pukne tko roni u mutnu Senu po ključ
)



Dvije mlade dame upravo zaključavaju svoju ljubav

Plovidba Senom je nezaboravna, Ako ste u duetu jedan gleda lijevu a drugi desnu stranu i na okretištu je obrnuto




-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: moon
Datum objave: 14 Prosinac 2013 u 19:36
LOLljubavni lokoti....sigurno je onaj treći koji se umiješa dobar bravar LOL 


Objavio: aralija
Datum objave: 14 Prosinac 2013 u 19:42
Ovo je nešto što me oduševilo, slikari nisu samo na Monmartu, ima ih svukuda, slikaju po pločnicima i uvečer svoje slikarije morju obrisati, jedna mi je posebna











-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: aralija
Datum objave: 14 Prosinac 2013 u 19:46
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

LOLljubavni lokoti....sigurno je onaj treći koji se umiješa dobar bravar LOL 


Eto draga Moon ja to pomislila kad sam se šetala, ukrala si mi misli

-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: aralija
Datum objave: 14 Prosinac 2013 u 19:58
Ovaj osmerokut je nulta točka od koje se mjere sve udaljenosti u Parisu, nalazi se na trgu ispred Notre Dame. Ali ona je postala atrakcija turistima ne zbog mjerenja udaljenosti već kažu da stajanjem na nju ispunjava se želja koju si poželio, pa tako je rijetko prazna da moraš zamoliti da se maknu da se slika, ali svi slušaju i bez pogovora se sklanjaju





-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: aralija
Datum objave: 14 Prosinac 2013 u 20:11
Ovo je samo za dušu za džep nije od tisuću eurića pa dalje







Pokušala sam slikat i prodavaonicu cipela, izloga nema samo ostakljena vrata, ali unutra jedan kupac odnosno dama isprobava , oko nje šest prodavača (vidi se izvana jer je pala noć)zaštitar diskretno prilazi i nema od fotke ništa, a za cijenu ne pitajte, prava sitnica desetak tisuća eurića, prolazili smo i pokraj draguljarnice gdje je rado kupovala princesa Diana, ali u blizinu nismo mogli, fotku imam ali je ne mogu pronaći


-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: aralija
Datum objave: 14 Prosinac 2013 u 20:20
i za kraj tipične zgrade Parisa











-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: anđelkad
Datum objave: 14 Prosinac 2013 u 20:36
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Originalno poslano od člana moon moon napisao:

LOLljubavni lokoti....sigurno je onaj treći koji se umiješa dobar bravar LOL 


Eto draga Moon ja to pomislila kad sam se šetala, ukrala si mi misli


A ja  sam pomislila da bravar roni u mutnu Senu po ključ,drago mi je da si osjetila čari Pariza i žao mi je da si imala samo pet dana. Jelda da je očaravajuć! Ja sam sebi obećala još jedan đir.


Objavio: natalija
Datum objave: 14 Prosinac 2013 u 21:55
prekrasno i neprocjenjivo, blago ti se

hvala što si nam dočarala doživljaj Wink


-------------


Objavio: aralija
Datum objave: 16 Prosinac 2013 u 20:26
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:

prekrasno i neprocjenjivo, blago ti se

hvala što si nam dočarala doživljaj Wink



Draga moja stvarno sam uživala, da je bilo još pet dana nebi bilo zgorega, ali i ovako je predivno

-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: Mari,5510
Datum objave: 16 Prosinac 2013 u 20:45
smile141


Objavio: aralija
Datum objave: 16 Prosinac 2013 u 21:27
Mari

-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: Camellia
Datum objave: 16 Prosinac 2013 u 21:46
Baš mi je drago da si se lijepo provela i što si sve to podijelila s nama.Prekrasne slike,uživala sam .


Objavio: anabistrica
Datum objave: 22 Prosinac 2013 u 23:44
Hvala Aralija za lijepo prikazano putovanje, drago mi je da si uživala na prekrasnom putovanju. Pariz je lijep u bilo koje godišnje doba pa čak i po zimi. Sigurno imaš još slika pa nam stavi još koju smile143

-------------
Lepe ti je Zagorje zelene


Objavio: makk
Datum objave: 24 Prosinac 2013 u 11:10
Jako lijepa reportaža. Bilo je uživanje prošetati s tobom ulicama Pariza.
Ja odmah zamišljam kako je to nekad bilo.

-------------
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com


Objavio: gute Fee
Datum objave: 03 Siječanj 2014 u 23:59
Nisam stigla do Pariza , grada ljubavi ! Hvala tebi da si me svojim slikicama povela na to putovanje .


Objavio: Kiki-ko?
Datum objave: 03 Veljača 2014 u 01:51
Krasno,a onaj čokoladni je sigurno mislio na Dubrovnik,jer osim za Dubrovnik i Šukera stranci ništa ni neznaju.

-------------
Da imam rep mahala bi s njim


Objavio: aralija
Datum objave: 03 Veljača 2014 u 15:27

Nije kiki mislio na dubrovnik, vjerujem da za njega nije nikad ni čuo, mislio je stvarno za zagrebačku Dubravu jer oni kupuju đinđuve tamo. Lomio je jezik dok je na slabom engleskom objašnjavao gdje je to. Pojam Zagreb mu je bio tezak samo je uspio reći da je to glavni grad



-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: Mira K
Datum objave: 03 Veljača 2014 u 23:16
Aralija, hvala na divnoj reportaži i divnim slikama Pariza.  Vjerujem da si uživala!
I ja sam ga vidjela na kratko u isto vrijeme i ne tako puno kao ti. Kada dođem do slika stavit ću koju.


-------------
Rijeka



Objavio: Adrija10
Datum objave: 11 Lipanj 2015 u 09:42
Bravo za reportažu. Odmah dobih volju da odem :D
__________________



-------------



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk