Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Za sve one koje ne mogu doci a pomogli bi

Web: Cvijet.info
Kategorija: Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!!
Ime foruma: Cvijet.info za SOS Ladimirevce: PROLJEĆE
Opis foruma: Dogovori i razgovori o humanitarnoj akciji za sadnju cvijeća proljeće
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=1463
Datum ispisa: 29 Ožujak 2024 u 08:00
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Za sve one koje ne mogu doci a pomogli bi
Objavio: administrator
Tema: Za sve one koje ne mogu doci a pomogli bi
Datum objave: 22 Travanj 2008 u 20:36
Kako se približava ljeto počinjemo i s pripremama za humanitarnu akciju u organizaciji članova foruma cvijet.info za uređenje dječjeg SOS sela Ladimiravci.
 
 
Otvorili smo žiro racun za sve one koji bi pomogli a ne mogu doci i udjeliti koji cvijetic... pa da prikupimo novce koje cemo darovati SOS selu za cvijeće, alat i sl sto je potrebno za uređenje vrta...
 
Zagrebačka banka, broj žiro-računa 3114294293,
Na uplatnici napisati u svrhu: Cvijet za Ladimirevce
 
 
Naravno možete napisati i svoj nick na forumu da znamo tko nam se pridrzio i  pomogao ukoliko zelite.



Odgovori:
Objavio: iris
Datum objave: 22 Travanj 2008 u 21:39
odlično Thumbs%20Up

evo odmah sam nešto malo uplatila preko suprugovog internet bankarstva Smile


-------------


Objavio: bergenia
Datum objave: 22 Travanj 2008 u 21:49
Ja ću po uzoru na zzzzzzzzzzz iris uplatiti na žiro račun, a vi vrijedni ćete zasaditi!


Objavio: ljubica
Datum objave: 23 Travanj 2008 u 08:39
Clap
Pišem uplatnicu-
što napisati u rubriku - primatelj,
jeli dovoljno samo - Zagrebačka banka?


Objavio: iris
Datum objave: 23 Travanj 2008 u 10:51
ne zagrebačka banka nego sos selo ladimirevci



-------------


Objavio: ljubica
Datum objave: 23 Travanj 2008 u 11:57
OK, HVALA
 
VEĆ UPLAĆENO, NADAM SE DA JE IPAK NAJBITNIJI BR. RAČUNA NA KOJI IDE. IAKO DEFINITIVNO NE ODUSTAJEM  OD DOLASKA.
 AKO BUDEM MOGLA, HTJELA BIH VAS UPOZNATI JER SVI STE MI OVDJE NA FORUMU SUPER,
I JOŠ JEDNOM POHVALA ZA OVU AKCIJU, JER TA DJECA ZASLUŽUJU JOŠ I VIŠE, KAD BISE I DRUGI OVAKO NEČEG SJETILI BILO BI STVARNO DIVNO.
 


Objavio: administrator
Datum objave: 23 Travanj 2008 u 13:32
Najbitniji je broj racuna ime nije bitno... Racun je otvoren u samo tu svrhu i provjerili smo sa sos selom da sve bude uredu  i bez problema. i kaze da ime moze ostati prazno samo je bitan broj...
 
LJubice samo se pridruzi akciji, cekamo sirom otvorenih ruku... i svaka pomoc je dobro dosla....


Objavio: xenia64
Datum objave: 23 Travanj 2008 u 13:55
Ja se isto pridružujem novčanim prilogom.


Objavio: xenia64
Datum objave: 24 Travanj 2008 u 11:33
U banci rečeno da je to žiro račun neke Martine, to je OK  valjda?


Objavio: administrator
Datum objave: 24 Travanj 2008 u 14:35
To mi je sestra otvorila na svoje ime, jer ja sam u guzvi... Ime na racunu je Martina Kemper, a moje je ime Marin Kemper iz Orahovice da ne bi bilo nepoznanice  i da se zna tko iza toga stoji!!!! A i vecina ljudi me sa forumu pozna....
 
Razgovorom sa SOS Selom rekli su da otvorimo novi racun i da nece biti nikakvih problema.
 
Možemo i stavljati obavjesti jednom tjedno ili slicno koliko smo skupili do sada...


Objavio: iris
Datum objave: 24 Travanj 2008 u 14:37
bilo bi lijepo da vidimo kako se cifrica skuplja

a to bi možda i motiviralo ljude Smile


-------------


Objavio: administrator
Datum objave: 24 Travanj 2008 u 14:38
može... stavljamo iznos na net da znamo koliko smo "jaki"... Smile


Objavio: Fifi
Datum objave: 25 Travanj 2008 u 18:07

Ja bi spakovala igračaka i časopisa djećijih i slikovnica,jel to u redu?

Al da kad krenete svratite po to,jel može?



-------------


Objavio: lana_1
Datum objave: 19 Svibanj 2008 u 14:03
a jel mi može reći tko koji je broj žiro raćuna pbz. ovakj broj za dječicu predpostavljam ide u poziv na broj. help


Objavio: TeaK
Datum objave: 19 Svibanj 2008 u 14:06
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

Kako se približava ljeto počinjemo i s pripremama za humanitarnu akciju u organizaciji članova foruma cvijet.info za uređenje dječjeg SOS sela Ladimiravci.
 
 
Otvorili smo žiro racun za sve one koji bi pomogli a ne mogu doci i udjeliti koji cvijetic... pa da prikupimo novce koje cemo darovati SOS selu za cvijeće, alat i sl sto je potrebno za uređenje vrta...
 
Zagrebačka banka, broj žiro-računa 3114294293,
Na uplatnici napisati u svrhu: Cvijet za Ladimirevce
 
 
Naravno možete napisati i svoj nick na forumu da znamo tko nam se pridrzio i  pomogao ukoliko zelite.


račun je u Zagrebačkoj banci


-------------


Objavio: lana_1
Datum objave: 19 Svibanj 2008 u 16:24
mislila sam na broj računa zabe, glavni onaj gdje se odvaja povlakom, ovo je predpostavljam broj koji ide u poziv na broj meni treba onaj žiro računa zabe


Objavio: lana_1
Datum objave: 19 Svibanj 2008 u 16:27
mislila sam na glavni broj računa zabe
našla sam na netu
znači glavni žiro je 2360000-1000000013
a poziv na broj je 3114294293
i to je to...
(ako sam fulala nek me netko ispravi da ne uplatim na krivi račun, ujutro uplaćujem)


Objavio: Ivan
Datum objave: 19 Svibanj 2008 u 16:43
Bravo ! tak je trebalo odmah napisati pa ne bi bilo ni zbrke ni frke!

-------------


Objavio: Ivan
Datum objave: 19 Svibanj 2008 u 16:47
Uplaćeno !

-------------


Objavio: esmeralda
Datum objave: 19 Svibanj 2008 u 17:47
I ja sam jutros uplatila.

-------------
meni je super u životu


Objavio: iris
Datum objave: 19 Svibanj 2008 u 17:49

e sad sam zbunjena.....uplatila sam 22.04. na  račun broj: 

 2360000-3114294293 
 
 
jel onda moja uplata sjela na pravi račun ?
 


-------------


Objavio: administrator
Datum objave: 19 Svibanj 2008 u 18:10
mislim da je iris!!! Objavimo sve uplate, pa cemo vidjeti. ali mislim da je...


Objavio: Fifi
Datum objave: 19 Svibanj 2008 u 18:54
kad ste kod mene po biljćice i stvarćice?

-------------


Objavio: lana_1
Datum objave: 19 Svibanj 2008 u 20:18
ja inače radim u računovodstvu i kada uplačujemo donacije, potpore ili jubilarne za radnike radimo to tako da na broj žiro računa stavimo broj banke a u pozivu na broj broj računa institucije ili pojednica kojemu uplaćujemo. nikad nisam radila kombinaciju ali radim tek dvije godine pa ne znam jel to tako radi kad nikada nisam probala.


Objavio: Ivan
Datum objave: 19 Svibanj 2008 u 21:07
Mislim da bi donacije trebale biti bez naknada, ali nisu; kad uplatiš u PBZ na raćun ZGB platiš proviziju 6%

-------------


Objavio: Triša
Datum objave: 19 Svibanj 2008 u 21:33
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

e sad sam zbunjena.....uplatila sam 22.04. na  račun broj: 

 2360000-3114294293 
 
 
jel onda moja uplata sjela na pravi račun ?
 
Mislim da će se tebi  Iris uplata vratiti, jer nije u redu. Treba vidjeti kome si uplatila na Zagrebačkoj banci. Prvi broj je odZgb banke, a drugi tko zna?
Ustvar i si poziv na broj stavila, kao drugi dio računa i uplatila tko zna kome tko ima račun otvoren u toj banci.


-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: ines
Datum objave: 19 Svibanj 2008 u 21:36
Jel može brzo kompeltan broj računa sa pozivom na broj. Ja bi išla sutra uplatiti pa da znam.


Objavio: iris
Datum objave: 19 Svibanj 2008 u 21:42
uplatila sam internet bankarstvom sa suprugovog računa i  uplata se vodi kao provedena...ništa mi se nije vratilo
 
a prvi dio računa je zajednički svim računima zagrebačke banke a drugi dio je račun u zagrebačkoj banci  otvoren za ove uplate
 
na ovaj način sam uplačivala stvari koje sam kupovala na aukcijama i nisam imala nikakvih problema...sve uplate su sjele gdje su trebale
 
molila bih admina da provjeri uplate....i da li je 22.4. sjela uplata od H.R. sa Klisa  
 
nije veliki iznos ali ipak bi bilo glupo da je sjela uplata gdje ne treba 
 
 


-------------


Objavio: administrator
Datum objave: 19 Svibanj 2008 u 21:51
ok iris... ali mislim da je sjelo, ali jos kazem sestri da sutra provjeri ona je zaduzena oko toga...
 
(Ja sam zaposlen tejkom dana pa ne stignem do banke)...
 
sutra trazim detaljan izvjesta pa to objavimo :o))


Objavio: rijeka53
Datum objave: 19 Svibanj 2008 u 21:51
Trisa ca se desava pa na prvoj stranici je broj z.r., a ti kazes da ne valja
Zagrebačka banka, broj žiro-računa 3114294293,
Na uplatnici napisati u svrhu: Cvijet za Ladimirevce
 
pa nemoguce da se jos natezemo oko z.r. i da se nezna kamo treba uplatiti, javite pod hitno as i ja sutra uplacujem


Objavio: iris
Datum objave: 19 Svibanj 2008 u 21:53

ma ok....nije to hitno...samo sam se zamislila jer je lana1 drugačije pokazala kako se ispunjava

ajde onda ti molim napiši točno kako ispuniti uplatnicu za one koje žele uplatiti a sad ne znaju šta da gdje upišu

 

 



-------------


Objavio: iris
Datum objave: 19 Svibanj 2008 u 21:55
hihihi...svi smo mi smotani Tongue
 
evo šta piše na mom nalogu - p.s. ovo di su zvjezdice sam izbrisala podatke Tongue
 
Broj transakcije:  2008-04-22-21.46.03.929976
Uplatitelj:  ******, KLIS, KURTOVIĆIBB
Naziv primatelja:  SOS dječje selo Račun nalogodavatelja:  *******
Adresa primatelja:  kod Valpova, Ladimirevci Račun primatelja:  2360000-3114294293
Svrha:  Cvijet za Ladimirevce Poziv na broj:  3114294293
Datum zadavanja:  22.04.2008. Iznos:  30,00 kn
Status:  Proveden Datum izvršenja:  22.04.2008.
Poruka:  Nalog uredno proveden
Iznos provizije:  0,00 kn


-------------


Objavio: administrator
Datum objave: 19 Svibanj 2008 u 22:00
znam da je zadnji put bilo uplatito neki 50 kuna kada je stavit br. racuna na stranicu tako da su uplate prosle... sada nisam gledao ali sigurno ih ima vise... tako da sve funkcionira sa ovim...


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 19 Svibanj 2008 u 22:17
Admine najljubaznije molim da se do srijede stavi ukupan iznos prikupljen na računu za SOS selo Ladimirevci.
Reagirala sam burno i između ostalog, zbog toga što je izgledalo da se račun od 24.04.godine nije pomaknuo sa mrtve točke.
Jednostavno nisam mogla vjerovati da smo tako beščutni i kad već ne možemo sudjelovati osobno svojim dolaskom (znam, pa nisam ni ja s Marsa pala da to stvara hrpu problema i da nije tako jednostavno sjesti i krenuti) da nismo spremni uplatiti iznos 2 kave ili jedne sadnice kako bismo uljepšali tim klincima dom!
Najljubaznije molim sve forumaše koji su odradili svoj dio darivanja bez mojeg histeriziranja da mi oproste.


Objavio: Ivan
Datum objave: 20 Svibanj 2008 u 04:46
Nisam primjetio ničije histeriziranje. Ljudi smo, ovo je za nas nešto novo, pokazali smo da smo složni i da hoćemo i možemo pomoći u malim stvarima, znači, možemo i u velikim. Mislim da je sve ok, ovakva "lutanja" su normalna za nas male ljude. male, ali u srcu i duši velike. iznos nek se objavi ali po završetku a ne svakog dana.. i vidjeti ćete da ćemo se svi začuditi koliko smo jaki.

-------------


Objavio: lana_1
Datum objave: 20 Svibanj 2008 u 09:18
iris ja ću danas onda uplatiti kao i ti pa nek admin vidi jel prošlo. znači 2360000-3114294293 i u pozivu na broj ponoviti 3114294293


Objavio: esmeralda
Datum objave: 20 Svibanj 2008 u 09:24
Sve je ok.Vjerujem da prije nije bilo više uplata dok datum puta nije bio određen,sada se zna datum isvi koji mogu budu uplatili na vrijeme.
Još jednom bravo za Shashu, Frajnicu i sve koji idu, da barem malo uljepšaju život dječici,hvala vam na tome i hvala ostalima koji su se pridružili akciji,a posebno hvala organizatoru akcije.smile79


-------------
meni je super u životu


Objavio: Šeflera
Datum objave: 20 Svibanj 2008 u 09:51
u ovakvim akcijama je normalno da je lagana panika u zadnji čas. To je normalno. Zemite bronhi lakše se diše!Sve bu sjelo na svoje mjesto.

Originalno poslano od člana lana_1 lana_1 napisao:

iris ja ću danas onda uplatiti kao i ti pa nek admin vidi jel prošlo. znači 2360000-3114294293 i u pozivu na broj ponoviti 3114294293


Ovo je dobar žirac. Sjest će uplata sigurno.

A oni koji su na mjesto žiro račun stavili br 2360000-110000... nešto  pa u poziv na br. 3114294293 i to će sjesti samo možda ne isti dan. Jer je prvo uplaćeno zagrebačkoj banci pa onda tek zaba raspodjeljuje po pozivu na br. na određeni rč. Ako uplaćujete iz neke druge banke ili pošte isto je moguće da lova sjedne malo kasnejše. Glavno da sjedne do petka da naši vrtlari stignu podići kešovinu i nabaviti svašta nešto ljepo za klince!

Našim prekrasnim dobrovoljcima vrtlarima želim ljepo vrijeme i veselje u subotu! Bit ćemo s vama u mislima. smile79




Objavio: rijeka53
Datum objave: 20 Svibanj 2008 u 10:04
Clap Thumbs%20Up


Objavio: Fifi
Datum objave: 20 Svibanj 2008 u 12:16
ja danas uplatila Heart

-------------


Objavio: Fifi
Datum objave: 20 Svibanj 2008 u 12:19
Originalno poslano od člana Fifi Fifi napisao:

kad ste kod mene po biljćice i stvarćice?
 
e ja dosadna LOL


-------------


Objavio: administrator
Datum objave: 20 Svibanj 2008 u 15:51
fifi može u petak negdje oko 13-13-30h??


Objavio: Triša
Datum objave: 20 Svibanj 2008 u 17:04
E sada vidim i ja da je sve u redu, jer SOS selo ima svoj račun otvoren kod Zagrebačke banke i to je to, a što je vidljivo iz Irisinog naloga. No da je to bilo rečeno od početka i upisan pravi broj nebi bilo zbrke.
Ako moja kćerka još nije uplatila, provjeriti ću, jer me nije bilo 4 dana, pa će moja uplata biti sutra.
 
Ne treba se ljutiti, jer očito smo svi voljni sudjelovati, a opća je kod nas poznata stvar da svi čekamo zadnji čas, pa tako i ovdje., ali sve je dobro što se dobro svraši i hvala onima koji idu.


-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: ines
Datum objave: 20 Svibanj 2008 u 17:52
Zapisala sam žirac i sutra hitam uplatiti. Nadam se da će vam do petka sjesti.


Objavio: Fifi
Datum objave: 20 Svibanj 2008 u 19:34
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

fifi može u petak negdje oko 13-13-30h??
 
Može admine,ja sad sve pripremam smile170


-------------


Objavio: andrea01
Datum objave: 20 Svibanj 2008 u 23:07
I ja izvršila transakciju! Jako mi žao što se ne mogu pridružiti ekipi, ali isto tako znam da će oni posao odraditi super!!!! smile79



Objavio: Fifi
Datum objave: 21 Svibanj 2008 u 08:28
meni isto jako žao što nemogu ići s vama,kad djeca malo porastu onda ću moći smile56

-------------


Objavio: lana_1
Datum objave: 21 Svibanj 2008 u 12:52
evo narode ja bila na fini i kažu mi da uplata ovako ne može proći, e sada ja ne znam kako je vama prolazilo, al ovdje ne mogu provesti takvu uplatu jer tvrde da žiro-račun ne postoji, već tekući koji mora biti upisan u pozivu na broj a kao žiroračun broj računa banke kojega će se sredstva prebaciti na taj tekući. kažu da je razlog tome što račun glasi na ime osobe (kako je admin i rekao) a ne na organizaciju i u tim slučajevima se postupa ovako, bar kako oni kažu.pitala sam i kako je moguće da je vama tako prolazilo, te su mi obrazložili da su novci vjerovatno bili prvo na računu prijelaznom kod zabe , te onda prebačeni na tekući za sos selo.tako da ja moram napisati novu uplatnicu i popodne uplatiti.ne kužim nikako kako nikom drugom tako nisu rekli nego samo meni...ili ovi ovdje kompliciraju.


Objavio: iris
Datum objave: 21 Svibanj 2008 u 12:57
nisam uplačivala na fini nego internet bankarstvom
 
samo se nadam da su svi novci na kraju završili na tom računu
 
ovo je opomena za drugi put....dobro provjeriti kako uplačivati


-------------


Objavio: lana_1
Datum objave: 21 Svibanj 2008 u 13:03
mislim iris da jest leglo jer će oni u banci preusmjeriti sve novce koji ostanu neraspoređeni, samo što meni nisu dali ni uplatiti ovako jer je čovjek ukucavao i rekao da je pogrešno ovako, ali vjeruje da će banka uplate koje su provedene već rasporediti na pravi račun, samo nek admin isto provjeri kakvo je stanje


Objavio: rijeka53
Datum objave: 21 Svibanj 2008 u 13:21
Moj  brat je sal cera u Zabu da uplati pa su mu rekli da je to sigurno neka prevara jer je z.r. na osobu, a  on ni znal sve detalje koje san mu naknadno objasnila, tako da je DANAS UPLACENO bez problema.....bar se nadam


Objavio: lana_1
Datum objave: 21 Svibanj 2008 u 13:48
mora biti na osobu jer je adminova sestra otvorila račun a kako nismo registrirana organizacija ne može glasiti na forum ili sos selo (ako oni nemaju svoj žiro) nego na osobu, al ja ipak mislim da je riječ o tekućem računu. i ja ću popodne uplatit


Objavio: Triša
Datum objave: 21 Svibanj 2008 u 13:49
Evo i moj izvještaj ja sam jutros normalno uplatila na Fini i nikakvih problema nije bilo, a doslovce sam prepisala nalog koji je kopirala Iris,
Iris ne bi moglo proći e-plaćanjem da žito nije u redu, jer kad se plaća internetom upisuje se samo žiro-račun, a naziv kome ide kompjuter sam izbaci, barem je tako kod mene.
Platitelj je moje ime i prezime i adresa
Primatelj je SOS dječje selo ladimirevci-Valpovo
Žiro-račun je 2360000-3114294293
Poziv na broj je 3114294293
Opis plaćanja je Cvijet za Ladimirevce
Ne mogu kopirati kopiju jer se jako slabo vidi.


-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: administrator
Datum objave: 21 Svibanj 2008 u 14:45
Upravo tako kako Lana kaze... To su nam predlozili i iz SOS sela da tako otvorimo racun na privatnu osobu, jer drukcije ne mozemo...
 
A ako ovo upali i uspije sve uredu mozda jednog dana uspijemo napraviti i kakvu udrugu pa pomagati i ostalima...
 
a do tada jedino mozemo ovako...


Objavio: administrator
Datum objave: 21 Svibanj 2008 u 15:05

 do sada

 smo skupili 960 Kn !!!!
smile57


Objavio: rijeka53
Datum objave: 21 Svibanj 2008 u 15:08

.......ma ca fali ovome, jedan z.r.   +   uplata   =   DOBRA DJELAThumbs%20Up



Objavio: iris
Datum objave: 21 Svibanj 2008 u 15:16
bravo za nas......još malo pa 1000 Thumbs%20Up

-------------


Objavio: TeaK
Datum objave: 21 Svibanj 2008 u 15:16
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

 do sada

 smo skupili 960 Kn !!!!
smile57


i tome dodaj ono što ja donosim....... pa mi smo stvarno super smile72


-------------


Objavio: administrator
Datum objave: 21 Svibanj 2008 u 15:20
I danas je stigao i paket od Šeflere sa malenim kanticama i sarenim leptiricima za dekoraciju!!!


Objavio: esmeralda
Datum objave: 21 Svibanj 2008 u 15:27
smile72smile84smile77 
Bravo za sve!smile120


-------------
meni je super u životu


Objavio: Fifi
Datum objave: 21 Svibanj 2008 u 18:45
smile55

-------------


Objavio: lana_1
Datum objave: 21 Svibanj 2008 u 20:14
uplatila sam i ja danas oko 5 sati, nadam se da će novci sjesti na računa na vrijeme


Objavio: ines
Datum objave: 21 Svibanj 2008 u 21:17
Ja sam uplatila jutros u pošti. Admine jel možeš provjeriti da li je sjelo pa mi javiti jer su mi isto malo komplicirali. Uplatila sam na onaj glavni račun Zabe 23600000...-1000.... pa u pozivu na broj upisala onaj broj vašeg računa.


Objavio: SilveK
Datum objave: 21 Svibanj 2008 u 23:31
Ja sam uplatila u ponedjeljak, nadam se da je sve ok.


Objavio: administrator
Datum objave: 22 Svibanj 2008 u 07:22
provjerim sve još.... a ako ne stigne do subote, sve kasnije sto stigne biti ce potroseno za sljedecu akciju :o))


Objavio: manči
Datum objave: 22 Svibanj 2008 u 08:35
Uplatila sam prilog, nadam se da se skupilo barem za nešto biljčica i zemlje......
Članovima koji kreću u SOS selo,  želim sretan put i ugodan dan u Slavoniji i šaljem veliko HVALA za sve nas koji nismo mogli doći.smile79


Objavio: Fifi
Datum objave: 23 Svibanj 2008 u 15:09
svima koji idu želim da sunčeko jako sija,da ptice lijepo pjevaju, i da se jako čuje sretni djećji smjeh,budite nam vrijedni i veseli smile57

-------------


Objavio: iris
Datum objave: 23 Svibanj 2008 u 15:30
pridružujem se fificinim željama......uživajte sutra Smile

-------------


Objavio: ines
Datum objave: 23 Svibanj 2008 u 17:03
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

provjerim sve još.... a ako ne stigne do subote, sve kasnije sto stigne biti ce potroseno za sljedecu akciju :o))
 
Može, a obećajem da ću se u sljedeću akciju uključiti puno aktivnije Embarrassed


Objavio: shasha
Datum objave: 23 Svibanj 2008 u 19:08
Hvala cure,budemo(a možda i nebudemo) mislile na vasLOL
No slikice budete dobile,to je sigurno(valjda?!LOL)
smile79


Objavio: rijeka53
Datum objave: 23 Svibanj 2008 u 20:45
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Hvala cure,budemo(a možda i nebudemo) mislile na vasLOL
No slikice budete dobile,to je sigurno(valjda?!LOL)
smile79
 
 
......glavno da nebudemo valjda tuzneCry


Objavio: Fifi
Datum objave: 23 Svibanj 2008 u 20:51
Originalno poslano od člana rijeka53 rijeka53 napisao:

Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Hvala cure,budemo(a možda i nebudemo) mislile na vasLOL
No slikice budete dobile,to je sigurno(valjda?!LOL)
smile79
 
 
......glavno da nebudemo valjda tuzneCry
 
Hoćemo da mislite na nas i hoćemo punooooooo slikica smile149


-------------


Objavio: manči
Datum objave: 23 Svibanj 2008 u 21:45
Tako je, fifi!!!smile123


Objavio: Triša
Datum objave: 23 Svibanj 2008 u 22:31
Sretno svima koji idete, žao mi je što se nismo okupili u većem broju, no nadam se da će biti još takvih prilika.
Razveselite dječicu i recite ima da ima još puno teta koje misli na njih.


-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: xenia64
Datum objave: 23 Svibanj 2008 u 22:38
smile78Svima koji putuju u Ladimirevce želim ugodan dan, dobar provod i sretan put.


Objavio: administrator
Datum objave: 23 Svibanj 2008 u 22:38
smile57

-------------
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=8422&title=najljepi-vrtovi-u-2018" rel="nofollow - >>>PRIJAVI SE<<< Najljepši vrtovi 2018 >>>POGLEDAJ DRUGE VRTOVE<<<


Objavio: bergenia
Datum objave: 23 Svibanj 2008 u 23:36
Sretno i javite nam kako je akcija prošla. U mislima smo s vama.


Objavio: Guests
Datum objave: 24 Svibanj 2008 u 06:20
Posljednja provjera pred put, vani llijepo sunčano jutro (nadam se da oblaci nisu krenuli na istok, vjerujem da su se ispraznili iz neba nad Zagrebom... tipkamo se


Objavio: Branka
Datum objave: 24 Svibanj 2008 u 07:23
sretno svima 


Objavio: rijeka53
Datum objave: 24 Svibanj 2008 u 08:13

Javite se brzo da sve znamo kako je bilo kao da smo i mi sa vamaHug

 
p.s. onaj gost je vjerojatno opet Franjica



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk