Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

Web: Cvijet.info
Kategorija: Vrt - Forum o vrtovima
Ime foruma: Moj vrt u slikama
Opis foruma: Pogled u moj, tvoj i Vaš vrt, kroz slike...
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=2105
Datum ispisa: 28 Ožujak 2024 u 15:07
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...
Objavio: Anaida
Tema: Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...
Datum objave: 04 Rujan 2008 u 12:25
... evo i mene k vama, reče mi Andrea da bi bilo bolje ovako skupno staviti sličice. A istina je -  jer je lakše naći svašta nešto kad je to svašta na hrpi Smile 
 
Ovako izgleda, dakle moja mlada okućnica....
 
Ograda - sami ju radili, ako vas detalji zanimaju - tu sam!
 
 
 
 
 


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans



Odgovori:
Objavio: Anaida
Datum objave: 04 Rujan 2008 u 12:28
 
 
Pogled s terase - desno... pa lijevo...
 
 


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Anaida
Datum objave: 04 Rujan 2008 u 12:32
Ovo je središnji dio okućnice...
 
 


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Anaida
Datum objave: 04 Rujan 2008 u 12:35

A sada mali kamenjar, grmić, bambus...



-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Anaida
Datum objave: 04 Rujan 2008 u 12:38
 
Pa malo sličica s detaljima...
 
Dragoljub, gerber...
 


Objavio: Anaida
Datum objave: 04 Rujan 2008 u 12:47
 
A ovo je moje "cvijeće za po doma"
 
 
 
 
 


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: iris
Datum objave: 04 Rujan 2008 u 12:53
baš ste zgodno to sredili Smile
osobno bih to još malo zašarenila cvijećem


-------------


Objavio: Anaida
Datum objave: 04 Rujan 2008 u 13:13
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Jednostavno i uredno, obožavam takve vrtove.smile120
 
 
Hvala lepeka Smile , eeeh kad sve to počne rastiiiii, bujatiiiii, širitiiii se !!! Jedva čekamo!!!smile39


Objavio: Anaida
Datum objave: 04 Rujan 2008 u 13:14
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

baš ste zgodno to sredili Smile
osobno bih to još malo zašarenila cvijećem
 
Hvala Iris!
 
Na proljeće ću negdje složiti cvjetne otočiće - di bi mi ih predložila (i ostalima isto pitanje) i kakve?


Objavio: leonarda
Datum objave: 04 Rujan 2008 u 13:26
anaida
 
predivan mi je zid......izgleda kao suhozid...a vidim da nije....mrezu cete skidati ili ostaje.........
pohvala i za sve ostalo oko kuce....bravo      
 
 
                              Thumbs%20Up


-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: Anaida
Datum objave: 04 Rujan 2008 u 13:34

Leonarda...

Žica ostaje - ograda je gotova (kasnije smo samo uz dno dodali malu "stazicu" od kamenja kako nam trava i korov ne bi rasli uz žicu).

To su gabioni (kavezi) u koje smo slagali kamenje poput suhozida. Suhozid kao takav ne bi  (na žalost) bio kod nas OK jer su zime s dosta niskim temperaturama - u Međimurju živimo. Ovakav smo način slaganja vidjeli u Austriji i svidjelo nam se...


Objavio: SilveK
Datum objave: 04 Rujan 2008 u 15:33
Zid je fenomenalan, a zašto žica ostaje?


Objavio: iris
Datum objave: 04 Rujan 2008 u 16:47
žica ostaje zato da se penjačice lakše popnu Smile

-------------


Objavio: dada28
Datum objave: 04 Rujan 2008 u 21:35
Kao prvo, dobro nam došla (ako te već prije nisam pozdravila), a što se tiče cvijeće, sve je za pet...uz napomenu da mi se posebno sviđa ograda oko kuće

-------------
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..


Objavio: gioiaa
Datum objave: 04 Rujan 2008 u 23:02
Divan ti je vrt,uredan...sledece godine ce biti jos bolji kad uradis te cvetne otocice


Objavio: kaća43
Datum objave: 04 Rujan 2008 u 23:27
bravo za vrt,cvijece,kamen i dom.sobno ti je za cistu desetku smile99


Objavio: shasha
Datum objave: 05 Rujan 2008 u 00:14
Krasno!!! Kakvo će tek biti dogodine,i nadalje,kada se sve razrastesmile39
Što se cvjetnih otočića tiče,ti najbolje znaš koliko šarenila hoćeš.Ja,recimo,volim šareno i razbacano-trenutnoLOL
Probaj sad,ili u proljeće,sa maćuhicama,jaglacima(iako su oni trajnice pa ako ti se ne dopadnu šteta će ih biti baciti),uglavnom neko jednogodišnje cvijeće ubaciti oko ovih grmića zimzelenih.Tako ćeš vidjeti šta ti se sviđa a šta ne pa lako promjeniš sljedeći puta.
Trajnice su skuplje pa njih ubaci kad vidiš koliko šarenila,koliko cvjetnica i gdje hoćeš.


Objavio: shasha
Datum objave: 05 Rujan 2008 u 00:15
I zaboravih te pitati šta ti je to na 3.slici do palme u tegli???


Objavio: proljeće
Datum objave: 05 Rujan 2008 u 09:26
Ovo je nešto sasvim drugo od vrtova koje smo navikli gledati, ali toliko interesantno da sam morala dva puta pregledati....
 
Super ti je vrt, a moj ti je savjet ako želiš neke ideje, samo malo prošetaj po forumu, ideje će frcati kao lude...


Objavio: Anaida
Datum objave: 05 Rujan 2008 u 09:49
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

I zaboravih te pitati šta ti je to na 3.slici do palme u tegli???
 
Magnolija, Sasha, malecka, bijelih cvjetića. Ovog je proljeća imala dva cvijeta (ili čak možda tri, nisam sigurna Smile ).
 
SilveK, dada28, gioiaa, kaća43, sasha, proljeće... Hvala vam svima na lijepim riječima... Svakog dana nešto novo napravimo u vrtu, pa se mijenja iz dana u dan...
 
Pitate me zašto žica ostaje - tako mora biti, kamenje nam samo ona pridržava. Ništa nije zidano, ljepljeno Wink, pričvršćeno... Samo ih mreža-žica-gabion drži. Nama je zanimljiva i lijepa kombinacija, a u mjestu gdje živimo ograda je svojevrsna atrakcija Tongue. Možda vas sjetim da ste takve gabione vidjele uz autoceste... Ili negdje u Austriji ako tamo kupujete..
 
 


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Anaida
Datum objave: 05 Rujan 2008 u 11:08
Evo još malo mog doma... Pokušavam slikati iz raznih kutova tako da stvorim što vjerniji dojam..
 


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Anaida
Datum objave: 05 Rujan 2008 u 11:11

Moja pampasica



-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Anaida
Datum objave: 05 Rujan 2008 u 11:20
Za Sashu - magnolija (malecka) izbliza
 


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Triša
Datum objave: 05 Rujan 2008 u 22:05
Dojam je perfektan iz bilo kojeg kuta, ništa ti ne brini, zamišljamo mi kako to izgleda gledano iz bilo kojeg kuta, a izgleda savršeno.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: Anaida
Datum objave: 06 Rujan 2008 u 13:21
Rekoh da svakog dana nešto radim oko kuće - uistinu je tako... Ovo je do jučer bio neugledni kutić - a vidi ga sad, zazelenio, zašarenio, zamirisao (dooobro, nije zamirisao, ali zanijele me riječi Wink )!
 
Zanemarite kućicu iza koja još nije gotova, i neće imati fasadu još neko vrijeme - ali joj bar okućnica iz dana u dan biva ugodnija, uređenija...
 
I pitanje - ovo najviše, lončanica, zapravo je pomello, niknuo iz koštice. Njegujem ga kao i limun?
 


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Anaida
Datum objave: 06 Rujan 2008 u 13:28
Sjećate se kamenjara, malog?
 
 
 
Malo smo ga povećali, zacrvenili, zazelenili.... Ponekad se oduševiš kad uvidiš kako male stvari čine veeeeliku razliku!!
 


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: SilveK
Datum objave: 06 Rujan 2008 u 14:20
Stvarno ste super sredili mali kamenjar...i prije je bio krasan, ali sad je smile227


Objavio: andrea01
Datum objave: 06 Rujan 2008 u 14:30
Stvarno imaš pravo anaida. Kak se mali učinak jako vidi na kamenjari! smile141


Objavio: Triša
Datum objave: 06 Rujan 2008 u 16:21
Anaida, te kombinacije u kamenjaru su super.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: Anaida
Datum objave: 06 Rujan 2008 u 17:26
Kamenje nam je ostalo od ograde, valja ga utrošiti - a ukrasnu smo koru kupili (malo je skuplja ova crvena, no trebalo nam je nešto za "bljesak" , nešto što će privući pogled a samim time i osmijeh -  pa se baš ta crvena kora pokazala najboljom za krasti poglede Smile ). Bršljan je malecki, nadam se da će uspjeti obrasti kamen, eeee, to bi bilo lijepo.
 
Btw. Oko ostalih biljaka u vrtu stavila sam znatno jeftiniji malč - ukrasnu koru (65l samo 32kn, nekog međimurskog proizvođača), ali za sada se i on pokazao odličnim. 


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Triša
Datum objave: 06 Rujan 2008 u 17:52
Ta ukrasna kora djeluje tako atraktivno da ću si svakako nabaviti, a kako sam ove godine odlučina da neću kupovati sjemenke, jer ih imam u izobilju, valjda ću moći nešto odvojiti za malčiranje.
Crveno je stvarno "bljesak"-
Slabo se vidi bršljan, ali kod mene ga ima koliko hoćeš, pa ako ti treba - divan je onaj  bijelo zeleni s velikim listovima, a imam isto biljčice s korjenom dosta velike već.


-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: smrcko
Datum objave: 06 Rujan 2008 u 21:37
Ta ukrasna kora je super stvar. Treba samo obići sve vrtne centre, cijene variraju i do duplo. Dala bi više informacija , ali nesmijem imena spominjati, prvi mi je post zbog tog maknut. Ja sam vidjela 3 boje, smeđe ,žuta, crvena.
Vjerujte trava teško da probije igdje.
Anaida sve je super i urednost  petica.smile113


-------------
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.


Objavio: gioiaa
Datum objave: 07 Rujan 2008 u 10:21
Bas divno deluje ta crveno - bela a i zelena kombinacija u kamenjaru


Objavio: Branka
Datum objave: 07 Rujan 2008 u 11:11
pa mogu reći da se imeni sviđa , ali ja sam kupila samo smeđi malč , nisam znala da ima i u boji . - u obiju 50 lit. 35. kn 


Objavio: Anaida
Datum objave: 08 Rujan 2008 u 14:37
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Ta ukrasna kora djeluje tako atraktivno da ću si svakako nabaviti, a kako sam ove godine odlučina da neću kupovati sjemenke, jer ih imam u izobilju, valjda ću moći nešto odvojiti za malčiranje.
Crveno je stvarno "bljesak"-
Slabo se vidi bršljan, ali kod mene ga ima koliko hoćeš, pa ako ti treba - divan je onaj  bijelo zeleni s velikim listovima, a imam isto biljčice s korjenom dosta velike već.
 
 
Draga Triša, cijeli sam vikend bila radosna radi ove tvoje velikodušne ponude, i sve nešto smišljam kako bih ja do tvog bršljana mogla doći.. Da, naravno da bih bila sretna kad bi mi nekako mogla poslati, samo mi reci kako!!
 
Hvala!!Hug


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: natalija
Datum objave: 08 Rujan 2008 u 20:39
vrt stvarno odlično izgleda Thumbs%20Up
baš mi se svidja jer je još "mlad" i ima puno prostora za kombiniranje, za svašta ubaciti

a ova kora je i meni otkriće... mislila sam da su kamenčići u boji, stvarno je efektno

ma je li ono grm konopljike na 6. slici?
ne mogu vjerovati ako je

ja sam mislila da ona raste samo uz obalu, a vidi je što je lipa kod vas

ja je nikad nisam vidjela ovako lijepu, veliku i bogatu cvjetovima
ali mm je, i on je baš donio sjeme pa mi bilo čudno što mu se taj zakržljali grmić, koji je niknuo, toliko sviđa

izgleda da ipak treba puno više vode pa će je najesen premjestiti



Objavio: natalija
Datum objave: 08 Rujan 2008 u 20:41
p.s. zaboravih pohvaliti i kućnu zelenu idilu smile57


Objavio: shasha
Datum objave: 08 Rujan 2008 u 21:45
Prvo da ti odgovorim na pitanje Anaida-DA isto ko i svaki agrum(vidiš ipak netko vidi i pitanjeLOL)
Drugo,što se tiče bršljana.Da se triša ne muči,tj ne ona nego će se bršljan mučiti sa putovanjem,ja ga imam ko u priči.Zelenog  i ovog šarenog a kako smo mi skoro pa susjede(ja sam iz Vž) bu lakše meni da ti dostavim,tj.bršljanu.Ipak je on najvažnijiBig%20smile
I treće,ne manje bitno....sve je prekrasnoooooosmile79


Objavio: Duda-Lave
Datum objave: 08 Rujan 2008 u 22:04
kamenjar je jako simpa,ali po mojem skromnom mišljenju ja bih posadila kod ograde nešto(koziju krv,bršljan..) ..ko bog bi došla ta žica da se nešto penje po njoj,ovo sa korom je baš gubica smile55


Objavio: Anaida
Datum objave: 09 Rujan 2008 u 12:28
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:

vrt stvarno odlično izgleda Thumbs%20Up
baš mi se svidja jer je još "mlad" i ima puno prostora za kombiniranje, za svašta ubaciti

a ova kora je i meni otkriće... mislila sam da su kamenčići u boji, stvarno je efektno

ma je li ono grm konopljike na 6. slici?
ne mogu vjerovati ako je

ja sam mislila da ona raste samo uz obalu, a vidi je što je lipa kod vas

ja je nikad nisam vidjela ovako lijepu, veliku i bogatu cvjetovima
ali mm je, i on je baš donio sjeme pa mi bilo čudno što mu se taj zakržljali grmić, koji je niknuo, toliko sviđa

izgleda da ipak treba puno više vode pa će je najesen premjestiti

 
Draga Natalija, nije to konopljika iako je jako slično njoj (guglala sam i vidjeh ju na slici), ali na žalost - ne znam kako se taj grm zove... Možda ga netko od naših vrtlara znalaca poznaje pa nam veli koji je to grm.. Uglavnom, prekrasno cvate i pun je života - pčele, bumbari, leptirići - svi ga vole.
 
 


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Anaida
Datum objave: 09 Rujan 2008 u 12:29
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Prvo da ti odgovorim na pitanje Anaida-DA isto ko i svaki agrum(vidiš ipak netko vidi i pitanjeLOL)
Drugo,što se tiče bršljana.Da se triša ne muči,tj ne ona nego će se bršljan mučiti sa putovanjem,ja ga imam ko u priči.Zelenog  i ovog šarenog a kako smo mi skoro pa susjede(ja sam iz Vž) bu lakše meni da ti dostavim,tj.bršljanu.Ipak je on najvažnijiBig%20smile
I treće,ne manje bitno....sve je prekrasnoooooosmile79
 
 
Sasha, hvala na odgovoru za moj pomelo. Poslah ti i pp Smile


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Anaida
Datum objave: 09 Rujan 2008 u 12:31
Duda-lave, ja sam isto imala ideju neku penjačicu zasaditi uz samu ogradu pa neka raste uz i po njoj - ali još ne bi - neka još malo ograda bude ukras vrtu sama po sebi. Iako se trudim svaki kutak zazeleniti, pa će tako sigurno i ograda doći na red! Wink

-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Anaida
Datum objave: 09 Rujan 2008 u 14:06
A evo grmića, spomenutog, još jednom na slici - cvate prekokrasno!!!
Slikica malo "blješti" ali ja vam sve to mobitelom slikam, nekad su ljepše, nekad manje lijepe slike - no trudim se da uvijek bude lijepo ono NA slici.
 


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Anaida
Datum objave: 09 Rujan 2008 u 14:11
A netko nam opet cvate...
 


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Anaida
Datum objave: 09 Rujan 2008 u 14:24
Nova ljubimica našeg vrta darovala nam je lijepu boju ružica i odmah nas u sebe zaljubila, mudrica!!
 


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Anaida
Datum objave: 09 Rujan 2008 u 14:26
Ovo je lovor-višnja, već par godina zelena kraljica okućnice.
 


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: gioiaa
Datum objave: 09 Rujan 2008 u 20:06
Anaida eto bas to nedostaje mom vrtu,grmici...toga imam jako malo...ona plavi mi je vauuu,nadam se da ce nam netko otkriti kako se zove ,i da ne duljim,kratko receno svidja mi se tvoj vrt


Objavio: Triša
Datum objave: 09 Rujan 2008 u 21:23
Ima Gio pravo najkraće rečeno tvoj je vrt prekrasan.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: Anaida
Datum objave: 10 Rujan 2008 u 16:32
Evo još jedne moje ljubimice, djeteline-radosnice - prema izvoru svjetla se okrenula... kao i ljudi, zar ne?
 
Mislim da će Trišu posebno razveseliti slikica...
 


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Anaida
Datum objave: 10 Rujan 2008 u 16:41
A sad ovo - na istočnoj strani okućnice, na šljunčanom prilazu niknulo mi je ovo malecko, crvenkasto iznenađenje... I to prošle godine. A sad se širi, širi, širi...  Ima ga sve više, a sve na istoj strani okućnice i bez ikakvih mojih intervencija, osim kaj mu se osmjehnem jer mi je slatkić. Ja to iznenađenje samoniklo nit' zalijevam, nit' ga prihranjujem, ispod njega je šljunak, pijesak - a njega je sve više... Probala ga presaditi - ne ide, neće drugdje rasti tvrdoglavko skroman! Što je to, tko je to - recite mi vi!
 
 
I evo sličice sasvim blizu jer mi i male cvijetiće bijele ima... Vidite? Malo su mutni...
 


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: monna-1
Datum objave: 10 Rujan 2008 u 20:53
Anaida, stvarno ste to lijepo uredili! http://www.incredimail.com/app/?tag=emoticon_click_me&lang=7&version=5803693&setup_id=7000007&aff_id=509&addon=IncrediMail&id=95202&guid=71B188A3-CBEE-4422-ADD4-D089222FA14E">Hier%20klicken!
 
Ovaj zadnji puzavac mi je posebno interesantan!


Objavio: natalija
Datum objave: 11 Rujan 2008 u 14:42
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

A evo grmića, spomenutog, još jednom na slici - cvate prekokrasno!!!
Slikica malo "blješti" ali ja vam sve to mobitelom slikam, nekad su ljepše, nekad manje lijepe slike - no trudim se da uvijek bude lijepo ono NA slici.
 


da nije ovo ljetni jorgovan , ovaj sa donjeg linka

http://toptropicals.com/pics/garden/07/5/P5155194.jpg - http://toptropicals.com/pics/garden/07/5/P5155194.jpg


Objavio: Anaida
Datum objave: 12 Rujan 2008 u 17:40
Natalija, evo mog bijelog ljetnog jorgovana, ipak mislim da onaj plavo-ljubičasti grmić nije jorgovan...
 
Pomozite, tko zna!?
 
 


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Triša
Datum objave: 12 Rujan 2008 u 20:56
Baš se veselim djetelini radosnici, drugi tjedan će krasiti i moj stan - hvala ti unaprijed.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: Anaida
Datum objave: 14 Rujan 2008 u 06:05
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Baš se veselim djetelini radosnici, drugi tjedan će krasiti i moj stan - hvala ti unaprijed.
 
Sutra ju rasađujem, pakiram i šaljem Smile u primorski kraj, di je uvijek raj!


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Anaida
Datum objave: 14 Rujan 2008 u 06:08
Bio je ovo radno-aktivni vikend...
 
Sve je počelo prije tjedan dana, poteškoćom i idejom kako tu poteškoću riješiti - na desnoj strani terase je bio nagnuti teren kojeg mi je jako teško bilo kositi, pa se pričalo kako da to riješimo a da bude zgodno i nezahtjevno - i evo kako smo "olakšali" Wink
 
 
Uh, pomislih ja - sad treba to zašareniti, zasaditi, zazeleniti ,"zacvjetniti" - i krenulo je s nekoliko trajnica i nešto više maćuhica... I lavandom koja je rasla prije gore, sasvim uz terasu - smjestih ju na najnižu etažu kamenjara jer ga zapravo mi od gore gledamo, s terase, tako da bi mi lavanda zaklanjala pogled na donje etažice kamenjara... Ovako je to izgledalo, "završeno" ...
 
 
No, nisam baš bila sasvim zadovoljna izgledom kamenjara, nešto nedefinirano nije mi se sviđalo... A onda je jučer, kako kod nas nije padala kiša i moglo se raditi- krenula radna akcija od jutra... Sadila sam još biljčica, premještala, ukrašavala korom drveća, za vas slikala - i evo sada rezultata - to je ono što mi se sviđa jako, jako, a bit će i ljepše kad biljčice narastu!!
 
http://img175.imageshack.us/img175/7070/dsc00502my9.jpg -
 
 
A di  je lavanda (iako je vidite na slici, ali ajmo biti sad kao djeca, kad mi već priča tako zgodno teče Big%20smile ) ?!?
 
Slijedi slika - ali prvo tekst objašnjenja -
 
E, ovo je produžetak terase prema vrtu - kao, bila nam terasa premala pa ju idemo proširivati (iako ja mislim da to sve ima više veze s tim što obožavam raditi u vrtu, oko kuće - pa stalno smišljam aktivnosti.) I,krenulo je proširivanje terase naprijed ...
 
 
 
Malo kopaj, pa tu dodaj kamenje, malo dovezi šljunka, malo dodaj cementa, pa folije malo... Lavandu zasadi u taj kamenjarčić, ostavi mjesta za prolaz tj. stazicu prema vrtu... I onda na sve to dodaj ukrasne kamenčiće, toga jutra kupljene - i vidi kako to na kraju dana izgleda ...
 
 
O, da - sad je baš lijepo !! Iiiii brzo na večeru Wink  - na hooooruuk spremljenu, jer se nije imalo vremena kuhati nešto posebno. Ali tko bi i kuhao - papao puno s ovakvim pogledom!??
 
Čiča miča... Gotova je priča.
 
P.S. Do neke nove ideje i nekog novog posla Tongue


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: iris
Datum objave: 14 Rujan 2008 u 08:40
odlično Clapimate ideje i volju da ih realizirate

-------------


Objavio: Triša
Datum objave: 14 Rujan 2008 u 08:52
Ispalo je savršeno, a tek kad biljke narastu, uz ovo kamenje-obožavam kamenje, stalno nosim doma neke grote pa mm poludi.
Ja isto kao i ti cjeli dan kad mogu provodim u dvorištu, a za razliku od tvoga je minijaturno, kao i ja uostalom- ne treba ni ručak ni večera.
Sve pohvale i šaljem ti dobre vibracije.smile79


-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: andrea01
Datum objave: 14 Rujan 2008 u 11:24
smile141 baš je super ispalo!!!


Objavio: Anaida
Datum objave: 14 Rujan 2008 u 12:00
Hvala svima vama koje se radujete sa mnom, a sad da vas pitam nešto još - kod mene u postovima nekim postoji specifičan problem - ja slikicu stavim (preko image shack-a) i sve bude dobro, a onda za nekoliko dana ta slikica se više ne vidi u postu, naprosto ostane prazno mjesto tamo di je slikica bila...  Onda opet, ničim izazvane, te se slikice pojave Shocked  !?!Tako mi je na prvoj stranici nestalo par slika - pa se vratile, pa opet nestanu... Zašto, znate li možda, kako da to spriječim? Hvala unaprijed!!

-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: natalija
Datum objave: 14 Rujan 2008 u 13:42
odlično izgleda smile141
već imam viziju kako će dogodine izgledati kad se sve "razraste" smile55

p.s. ti sigurno imaš neke "jadranske" gene kad ovako voliš kamen, a imaš i smisla za njegovo "komponiranje"  u vrt
odlično ti to ide



Objavio: SilveK
Datum objave: 14 Rujan 2008 u 22:49
Vrlo vjerojatno je problem s serverom stranice na koju stavljaš sliku, ili s brzinom interneta pa se ne učita dovoljno brzo na stranicu...


Objavio: Anaida
Datum objave: 15 Rujan 2008 u 09:01
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:

odlično izgleda smile141
već imam viziju kako će dogodine izgledati kad se sve "razraste" smile55

p.s. ti sigurno imaš neke "jadranske" gene kad ovako voliš kamen, a imaš i smisla za njegovo "komponiranje"  u vrt
odlično ti to ide

 
Natalija, hvala puno... Nemam jadranske, ali imam neke južnjačke gene Wink  iz zemlje gdje vječno sunce sja... Kamenje volim, istina je - kao simbole postojanja, tišina, vječnosti i tajni koje nam nisu znane a svijesni smo da postoje...
 
SilveK, hvala na objašnjenju...


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Anaida
Datum objave: 15 Rujan 2008 u 09:09
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

A evo grmića, spomenutog, još jednom na slici - cvate prekokrasno!!!
Slikica malo "blješti" ali ja vam sve to mobitelom slikam, nekad su ljepše, nekad manje lijepe slike - no trudim se da uvijek bude lijepo ono NA slici.
 
 
Naišla ja jučer na slikicu i podatak da je to Leptirov grm - Buddleia davidii . Mi ga kupili u jednom medjimurskom rasadniku. Prekrasan je, svima ga preporučam - nezahtjevan, ošišam ga u rano proljeće i to je sve. Privlači pčele, leptire, bumbare i naše poglede. Izaziva radost i osmijehe.


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: kontesaa
Datum objave: 15 Rujan 2008 u 10:37
ooooo to će biti pravi kamenjar! Clap samo,tko je nosio ono kamenje? Wink
sve je fino ispalo Thumbs%20Up


-------------
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi


Objavio: Duda-Lave
Datum objave: 15 Rujan 2008 u 14:26
anaida kamene etažice su ispale ti ko cukar Wink


Objavio: rijeka53
Datum objave: 15 Rujan 2008 u 15:01
@ANAIDA, grm je kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaasaaaaaaaaaaaaan, a i nesmijes ju izbrisati na imageu inace ju ne vidimo ovdje, a 
kada iskrcas sliku sa bilo kojim programom za slike mozes ju popraviti
 


-------------
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma


Objavio: Anaida
Datum objave: 16 Rujan 2008 u 06:07
Kontesaa - MM je bio mali od kamena TongueTongue - moram naglasiti da je i mene osupnulo kad sam vidjela kakav je on to kamenjar naumio meni složiti. Ja mislila neki prosječno malecki-osrednji, a onooooo... Više od 40 trajnica (od toga doduše 20 maćuhica jer sam ipak htjela da nešto cvate odmah) utroših... A toliko ću još vjerojatno dodati na proljeće. Uh!! Confused
 
Duda Lave, hvala ti na cukrenom kometaru Smile
 
rijeka53 hvala na pomoći pri slici i savjetu, a grmić je uistinu prekrasan - tko može i hoće neka ga posadi svakako!!


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: frida
Datum objave: 16 Rujan 2008 u 08:24
 Kako to samo dobro vama ide..ja vec vise od godinu dana pokusavam sloziti nesto sebi oko kuce, ali ne ide me bas...suša i velike vrucine ljeti postaju za mene nepremostiva prepreka...mislim da cu u vrtu ljeti imati samo kaktuse....

-------------


Objavio: Anaida
Datum objave: 16 Rujan 2008 u 08:45
Frida, hvala... da,vjerujem da je suša i sunce velik problem jer bi trebalo zalijevati i nekoliko puta dnevno a tko zna bi li biljčice i tad preživjele ili bi se samo mučile... Meni je najveći problem u vrtu trava. Nikako nisam zadovoljna izgledom i (ne)kvalitetom trave, pokušavali smo svašta ali nikako da bude ljepša. Ima dosta korova, vrlo malo lijepih travki, sve su nekako čudne. Zemlja nije loša kad biljke tako lijepo uspjevaju, kosim ju prema potrebi svaki tjedan ili dva, tako da uistinu ne znam što je. Sad sam naprosto pustila i koncentraciju usmjerila na biljke, pa nek one budu zdrave i lijepe kad već trava neće i neće...

-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Anaida
Datum objave: 16 Rujan 2008 u 13:33
U ovom danu hladnom, evo vam podsjetnik na nešto lijepo... Prije desetak dana slikano u mojem malom vrtiću, točnije kod ulaza u dom...
 
 
Bršljan se zelenio...
 
 
 
Hibiskus rumenio...
 


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Triša
Datum objave: 16 Rujan 2008 u 13:59
I ono od prije i ovo od danas j super, a hibiskus je jako lijepi cvijet, a boja je predivna.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: gioiaa
Datum objave: 16 Rujan 2008 u 18:42
divan ti je hibi,brsljan isto tako


Objavio: Anaida
Datum objave: 17 Rujan 2008 u 07:36
Hvala vam dobre moje, a evo sam i jučer slikala za vas ružice moje koje krase unutrašnjost doma. 
 
Ako se pitate kako to da sam unutra odlučila slikati i uopće ne van provirivati - evo odajem vam tajnu... Vani je bilo brrrrr... A u kućici -
 
 
 
 
Kad je već tako, odlučih ja biti mala od Lupina (joooj, ne bih baš od Lupina, ali on je zvijezda, pa da ne budem skromna WinkWink ) I - krećemo...
 
 
Evo moje lanjske zvijezde miljenice, čeka Božić, a ja čekam da mi malo porumeni... Ničeg se ne srami, hrabrica (kao ni osoba koja mi ju je poklonilaHug ) pa nit crveni nit se rumeni...
 
 
 
Moja bordo crvena biljčica i zelena biljčica (nit' znam ime jednoj, nit' ime drugoj znam - ali su mi che-che i krase prozor dnevne sobe. Ali znam da imena znate vi - recite i meni!). Ova "bordica" rasla je vani, pa mi se učinilo da bi joj polako moglo biti hladno i  zasadih ju unutra nedavno. A "zelenko" je duuugo bio u vodi, mali, malecki s puno korijenja. Tad ga presadih. I narastao je veliki! Pa ga rasadih. Jednom, Dvaput.
 
 
 
Evo mu braceka  (a sada vidim da sam mu seku zaboravila slikati... Seka je u crvenoj tegli pa je zato cura Big%20smile ) -
 
 
 
Imamo mi i svoju aloe veru za utrku!! Jedva je u sliku stala, eh!
 
 
 
"A evo i mene, malo manje ali slatke!!", javlja mi se netko iz kuhinje! Mlađa seka one veelike kokice s prethodne slike!
 
 
 
A u hodniku stamen i gord stoji slon! I svoju cvijetnu frizuru ponosno nosi!
 
 
Ima još, ima... Ali tko zna do kad će nam trajati ova iznenadna zima, stoga ću ja "racionalno" podijeliti s vama male grijače naših srdaca, naše biljčice. Za danas toliko, a u danima ispred nas nastavak slijedi.
 
P. S.  Nadam se da nije bilo previše od mene ovog puta Embarrassed , zanijela me priča...


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: kontesaa
Datum objave: 17 Rujan 2008 u 08:33
odmah je toplije kad se vidi kamin Smile

-------------
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi


Objavio: gioiaa
Datum objave: 17 Rujan 2008 u 14:22
ma kakvi previse,toga nikad dosta


Objavio: Triša
Datum objave: 17 Rujan 2008 u 15:52
Da biljke su ti lijepe, nolina, preslatka, a aloa čudesna. Sada će biti puno više takvih slikica od naših biljaka iz kuće, jer vani će polako odlaziti, zato sam si kupila dvije erike, one će me veseliti cjelu zimu vani.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: Anaida
Datum objave: 22 Rujan 2008 u 06:34
Evo i mene na početku radnog tjedna..
Postoji još niz zimsko-prirpemnih radova koje želim u svom vrtu obaviti, no vrijeme mi baš nešto nije naklonjeno. Ipak, koristeći svaki sunčani ili barem trenutak bez kiše, uspjela sam zasaditi par biljčica koje mi je donijela iznimna osoba i zbog koje bih jako, jako rado da sve prežive zimu te da s proljeća krenu u rast i cvat. Sliknut ću vam ih čim vremenski uvjeti dopuste da se na slici nađe i pokoja zraka sunca, a do tada - evo još par mojih kućnih radosti...
 
Gerberi koje nedavno presadih iz vrta u teglu i dalje se crvene i raduju posjetitelje svojom dobrodošlicom
 
 
 
A do njih i malecki gerberi boje breskve...
 
 
 
Tu imamo i blizance Big%20smileBig%20smile
 
 
 
Kad spava, djetelina ovako sklopi oke (latice, listiće - što god)
 
 
 
A i mačji repovi su tu... I još netko nam se na slici zeleni (neki sam dan našla kako se malecki zove, ali nisam zapisala i eto mi sad... Pamtim samo da je otrovan, zelenko jedan!)
 
 
 
Zeleni se na stepenicama i noviji član cvjetne obitelji, nedavno nam je i palmica mala malecka s gostima pristigla...
 
 
A da ne bi samo zelenim završili, evo i nekog tko nam zvoni kad cvate (dooobro, nije baš da uistinu zvoni - ali da je teško tako što zamisliti, zaista nije)
 
 
 
Uz sliku zvonkeca za danas vas pozdravljam! Čekam sunce pa stižu slikice vrta i okućnice. Do tada - raduje me što ste bili gosti doma mog!


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: gioiaa
Datum objave: 23 Rujan 2008 u 20:34


Objavio: Anaida
Datum objave: 24 Rujan 2008 u 11:05
Vrijeme me jučer pomazilo pa sam posadila stotinjak lukovica Shocked !!!Shocked !!!
U veeelikom trgovačkom lancu ih kupila, nekakav "obiteljski paket lukovica proljetnica", po cijeni od 39,ookn. Piše da ću imati sto dana proljetno-cvjetnog-šarenila. Smjestila ih u sam centar vrta, popričala s njima te im rekla da ih jedva čekam i nek mi brzo u proljeće dođu.. Eeeeeeh, tko će dočekati proljeće... smile48
 
Slike kao corpus delicti uslijedit će večeras!


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Anaida
Datum objave: 25 Rujan 2008 u 06:25
Da,  lukovica je zaista sto Smile Smile Smile, nisam pretjerala. Nekih 7, 8 vrsta proljetnica što ranih što kasnijih. Za sada ih nisam kombinirala s trajnicama, jer sam planirala to mjesto samo njima ostaviti, a trajnicama naći neki drugi položaj u vrtu, no ipak mi se čini da ću na proljeće (kad krenu nicati i kad uvidim slobodna mjesta) ubaciti pokoju trajnicu, ne veliku..)
 
Slikica je jučer ovako izgledala - cveteki spavaju ispod zemljanog pokrova, u centralnom dijelu vrta. Iako sam prvotno htjela ostaviti taj dio ovako, nepokriven do proljeća, danas ću ipak malo malčirati i taj dio tako da s magnolijom čini skladnu cjelinu.. Čitala sam da lukovicama to neće biti problem (niknuti ispod tankog sloja malča). Što vi mislite?
 
 
 
 
Bit će uistinu zanimljivo slikati taj dio vrta na proljeće i pratiti rast lukovica. Radujem im se već sada Clap !!


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Anaida
Datum objave: 26 Rujan 2008 u 09:28
Zaključih uistinu da lukovicama neće smetati malo malča, a i Triša je potvrdila iz prve ruke, stoga evo ih od jučer, spavaju ušuškane ispod pokrivača...
 


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Anaida
Datum objave: 27 Rujan 2008 u 14:30
U pauzama kiša radilo se ovih dana ponešto i kod mene, pa vas vodim kroz mojih minulih nekoliko poslijepodneva...
 
Znate već da je u mojem dvorištu ispred kuće sve je još malecko (najstarije biljke imaju 3 godine), stoga stalno svašta sadim, dodajem, kombiniram, projektiram.. 
A jedino "staro" drvce, ostalo iz nekog vremena prije kuće i prije našeg dvorišta, je šljiva. Šljiva rodna, šljiva plodna, šljiva za kolače jami-jami. E, pa ta mi se šljiva u svom podnožju učinila usamljena, iako joj je malecka hosta sasvim lijepo društvo -
 
 
 
Pa se mislilo, mislilo....Geek ... i smislilo!!! Dobrovoljca dragog za otići u šumu sam imala Hug, lopaticu, vrećice i kutije također - i onda u šumi "vadi i kradi" a kod kuće ispod šljive "radi i sadi". I vidi šljive cure nakon toga - paprat joj frendica za razgovore a bršljan se već sada oko nje omotao WinkWink
 
 
 No, nisam u vrtu radila samo ja - mali rovokopači također su si dali truda Shocked ... i odoše moje lukovice ukrasnog luka kojima sam ja baš tu mjesto namijenila...
 
Joj mene joj, kaj su mi krtice napravile!!
 


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Triša
Datum objave: 28 Rujan 2008 u 09:06
Krtice ruju i kod mene u vikendici, no gledaj ljepšu stranu - fino mi prosiju zemlju, koji mješam poslije za cijeće,

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: Anaida
Datum objave: 29 Rujan 2008 u 16:42
 
 
 
Leptirov grm - Buddleia davidii . Mi ga kupili u jednom medjimurskom rasadniku. Prekrasan je, svima ga preporučam - nezahtjevan, ošišam ga u rano proljeće i to je sve. Privlači pčele, leptire, bumbare i naše poglede. Izaziva radost i osmijehe.
 
 
A sada vam radosna srca javljam da sam nedavno uspjela zakorijeniti leptirov grm, pa sam ovih dana mnoštvo reznica stavila i kad se zakorijene - stavljam ih u opticaj. Evo reznica (samo dio njih), za sada, uz Trišinu passifloru, visteriju, smokvicu i još štošta što bih rado da se primi, pa da prezimi i zatim raste, buja, cvate...
 
 
 
 


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Anaida
Datum objave: 30 Rujan 2008 u 10:17
A evo i moje jesenske dobrodošlice ispred ulaza u kuću -
 
 
 
Do prije par tjedana tu su rasle surfinije
 


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: iris
Datum objave: 30 Rujan 2008 u 10:20
odlična dobrodošlica Smile

-------------


Objavio: bergenia
Datum objave: 01 Listopad 2008 u 18:24
I ja bi takvu dobrodošlicu!Thumbs%20Up


Objavio: kontesaa
Datum objave: 02 Listopad 2008 u 11:38
pa bome si se ti nasadila Clap krtice i nama ruju po cijelom brdu (samo da nas ne potkopaju Confused) prije smo gunđali jer si stvarno daju truda i lješnjak mladi su pojele,a sad samo trčimo sa lopatom i skupljamo zemlju pa sipamo na one nove otočiće i cvijetnjake Wink ne znam koliko koriste oni tjerači krtica kaj vibriraju

-------------
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi


Objavio: Anaida
Datum objave: 02 Listopad 2008 u 13:44
Iris, bergenija, kontessa - ovo je i vama dobrodošlica (barem virtualna) Hug.
Inače sam jako zadovoljna ovim maćuhicama, a manje zadovoljna drugima koje sam kupila ranije. I da vas pitam - zašto neke od maćuhica (grmića) klonu, jel' moguće da im netko popapa korijen? Tako mi se čini, par grmića mi je otišlo nepovratno, a kad ih izvadim iz zemlje vidim da im je korijen jako, jako mali...
 
Evo slike onih kojima sam jako zadovoljna, isto se tako nalaze kod ulaza u kuću.
 


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: kontesaa
Datum objave: 03 Listopad 2008 u 09:00
volim ovakve dobrodošlice smile71  ja još nisam kupila maćuhice...drugi tjedan vjerojatno kao i ostatak lukovica pa da ih posadim


-------------
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi


Objavio: gioiaa
Datum objave: 04 Listopad 2008 u 12:29
super ti dobrodoslica


Objavio: Triša
Datum objave: 04 Listopad 2008 u 13:32
Predivne maćuhice, a i ono sve erike kostriš, što je zamjenilo surfinije, baš je slatko.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: Anaida
Datum objave: 06 Listopad 2008 u 10:26
Nedavno sam dobila punu kutiju trajnica i radosna ih zasadila u vrt SmileSmile
 


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Anaida
Datum objave: 06 Listopad 2008 u 10:29
Pogled s terase... Jesensko sunce.
 


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: kontesaa
Datum objave: 06 Listopad 2008 u 20:40
tražim si neku stolicu da zasjednem pod ovim sunčekom i uživam u pogledu Smile kako mi se čini.sve će manje biti trave za košenje Wink

-------------
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi


Objavio: smrcko
Datum objave: 06 Listopad 2008 u 22:28
Anaida imaš uvijek lijepo cvijeće i prekrasna dekoracija vrta. Sa guštom gledam  slikice.smile57

-------------
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.


Objavio: Anaida
Datum objave: 07 Listopad 2008 u 07:46
Kontessa, smrcko - hvala vam na lijepim mislima. Dođite samo na kavicu, već će se stolci naći SmileSmileSmile

-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Anaida
Datum objave: 07 Listopad 2008 u 07:53
 
Na mojoj prozorskoj klupici odgovara mikroklima ovom cvjetiću kojeg sam izvana presadila, pa mi gotovo svakodnevno pokloni cvjetak-dva. Zvončića, zapravo, rozasta, dva poklonio mi ovog puta...
 
 
A vani, na terasi, zablistale, zazvonile, zaigrale se mini maćuhice. Prelijepe su mi, male, malecke...
 


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: dugokosa
Datum objave: 07 Listopad 2008 u 08:33
anaida imam i ja tog ljupičastog cveteka jesi probala skupljat sjemenke,kad sam skužila da ih ima već je pol otpalo i da li znaš jel može prezimiti svojega sam spremila već unutra jer je bilo mraza pa možda preživi

-------------
sutra je novi dan



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk