Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Božićna razmjena

Web: Cvijet.info
Kategorija: Hobistika - Forum za hobi
Ime foruma: Decoupage tehnika – salvetna tehnika
Opis foruma: Savjeti i uputstva za salvetnu tehniku tj. savjeti za decoupage tehniku.
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=2520
Datum ispisa: 19 Travanj 2024 u 22:52
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Božićna razmjena
Objavio: jassi
Tema: Božićna razmjena
Datum objave: 02 Prosinac 2008 u 18:18
evo , dakle krenimo
 
prijavimo se svi koji zele sudjelovati
u dve posude stavimo imena svih sudionika i jednostavno izvlacimo parove -ko kome dariva uradak, izvlacenje bi trebalo biti gotovo do cca 15-tog da stignemo objaviti parove, da si medjusobno izmjene adrese na pp i uspiju poslati, kad dobijemo radove slikamo i stavimo tu da vidimo...Jel moze curke?
odredimo tko je kraljica majka koja ce izvlaciti parove
 
evo ja se prijavljujem
 
zasad prijavljeni:
 
1.   Jassi
2.   Bubamara
3.   Kaća43
4.   Gogs
5.   lollypop
6.   monna-1
7.   griva1978
8.   Sunce Ri
9.   spring
10. Roberta
11. OTOK
12. Hippy
13. miškopiško 
14. ninochka
15. branka202
16. Rose
17. ančica
18. gortyna
19.leonarda
20.cleopatra
 
 
 



Odgovori:
Objavio: bubamara22
Datum objave: 02 Prosinac 2008 u 18:19
ja ti to niš ne kužim, di su te posude i ko to zvlači.....grrrrr

al naravno sam za........


i kolko poklona....kome se šalje....ma joj, to je zbog vremena, danas niš ne kužim....a još sam k tome i plava....


Objavio: kaća43
Datum objave: 02 Prosinac 2008 u 18:23
i ja se prijavljujemsmile78


Objavio: jassi
Datum objave: 02 Prosinac 2008 u 18:24
ponovo
1.prijava
2. netko, mogu i ja na papirice napisem imena svih prijavljenih
3.svako ime upisem dva puta i stavim u dve posude i onda iz svake izvlacim ime te tako radim parove - kao za nogometnu ligu prvaka
4. onda tu objavim parove -npr. Jassi  i Bubamara
5. onda si parovi na pp izmjene adrese i posalju si jedan svoj uradak kao bozicni poklon
6. dakle ja kao tebi saljem a ti meni i onda kad dobijem tvoj poklon fotkam ga i stavim tu  da se vidi
7.do 15 bi prijave i izvlacenje i objava trebala biti gotova da stignemo napraviti, popakirati i medjusobno si poslati poklone
 
Kuzis?
 
umorila sam seeeeeeeeeeeee


-------------


Objavio: bubamara22
Datum objave: 02 Prosinac 2008 u 18:25
aaaaaaaaaaaaaa..........pa tako reci...sad mi sve jasno....okej, i dalje sam za....


Objavio: Gogs
Datum objave: 02 Prosinac 2008 u 18:34
4. Gogs


Objavio: bubamara22
Datum objave: 02 Prosinac 2008 u 19:05
hi hi hi, ja sam svom paru (ko god to bio) upravo napravila poklončić....he he, odmah me udarila inspiracija u glavu....


Objavio: jassi
Datum objave: 02 Prosinac 2008 u 19:30
bravo i ja sam pri kraju...muci me ovako slab odaziv a super je ideja...smile43

-------------


Objavio: jassi
Datum objave: 02 Prosinac 2008 u 19:32
bubamaro nas dve smo fanatici kak mi se vidi

-------------


Objavio: iris
Datum objave: 02 Prosinac 2008 u 19:34
otvorila temu prije sat vremena i kuka da je slab odaziv LOL
pa pričekaj malo nisu svi hiperaktivni kao ti Tongue

-------------


Objavio: lollypop
Datum objave: 02 Prosinac 2008 u 19:38
5. lollypop
ideja je genijalna, ali bilo bi mi bed da se nekome ne svidi jer sam relativno pocetnik. valjda ce se svidjeti, ma hoce. potrudit cu se.


Objavio: jassi
Datum objave: 02 Prosinac 2008 u 19:42
ma ko je hiperaktivan, samo sest  novih dasaka se susi........

-------------


Objavio: iris
Datum objave: 02 Prosinac 2008 u 19:44
saaaamooo Big%20smile

-------------


Objavio: jassi
Datum objave: 02 Prosinac 2008 u 19:46
samooooooooooooooooooo
 
 
a zakaj se ne prijavis i ti????smile43


-------------


Objavio: iris
Datum objave: 02 Prosinac 2008 u 19:52
ima vremena Wink

-------------


Objavio: monna-1
Datum objave: 02 Prosinac 2008 u 19:55
6. monna-1
 
...evo i mene...idem praviti poklon Wink


-------------
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
http://cvjetnavila.blogspot.com/ - cvjetnavila.blogspot


Objavio: griva1978
Datum objave: 02 Prosinac 2008 u 20:29
...evo more i ja :))


Objavio: lollypop
Datum objave: 02 Prosinac 2008 u 20:29
ma ja mislim da ce biti najmanje 10.
nego, dok se ne prijave sve, daj malo objasni kako si ti to zamislila.
saljemo jednu stvar? ili kak'? tehnika nije bitna?



Objavio: griva1978
Datum objave: 02 Prosinac 2008 u 20:44
...ups...ja naravno letila po aktivnim temama i tek sada shvatila da je to u okviru salvetne tehnike.... no ja to već davno ne radim i ne bih slala ništa vezano uz to nego ... ne znam ni sama ali nešto sasvim 10-to...eto... sorite1!! :((( .... ako ipak prihvaate prijavu znajte da neće biti ništa veuzano uz salvete...a ako ne prihvaćate, nema veze... :))


Objavio: SunceRi
Datum objave: 02 Prosinac 2008 u 21:05
i ja se prijavljujem, naravno smile166


Objavio: jassi
Datum objave: 02 Prosinac 2008 u 21:54
meni apsolutno ne smeta, bozicno darivanje je u pitanju tako da mislim da ne bi nitko trebao imati nista protiv, ako ima neka kaze
Sunce Ri - koliko tebe covjek treba cekati...vec sam mislila da neces...hehe


-------------


Objavio: bubamara22
Datum objave: 02 Prosinac 2008 u 22:18
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

bubamaro nas dve smo fanatici kak mi se vidi


da, da....ispiracija u božićne dane....


Objavio: SunceRi
Datum objave: 02 Prosinac 2008 u 22:23
sorry frende, što bi rekao moj četverogodišnji sin, nisam baš puno na netu, jučer je bio dan platna a danas dan čiščenja po kući, i samo da znaš, slučajno sam vidjela novootvorenu temu...grrr, zar si mislila da neću ccccc, kakva insinuacija...za takve stvari ako se ne javim u roku od tri dana obavezno me obavjestite na pm.Voli vas Sunce


Objavio: spring
Datum objave: 02 Prosinac 2008 u 22:24
Evo meeee

-------------


Objavio: SunceRi
Datum objave: 02 Prosinac 2008 u 22:30
he he, već znam i što ću pokloniti, biti će to oba moja hobija u jednom...svi koji su vidjeli pomno moju galeriju shvatit će o čemu pričam...smile112


Objavio: roberta
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 06:23
pišite i mene Smile


Objavio: OTOK
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 07:50
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

ponovo
1.prijava
2. netko, mogu i ja na papirice napisem imena svih prijavljenih
3.svako ime upisem dva puta i stavim u dve posude i onda iz svake izvlacim ime te tako radim parove - kao za nogometnu ligu prvaka
4. onda tu objavim parove -npr. Jassi  i Bubamara
5. onda si parovi na pp izmjene adrese i posalju si jedan svoj uradak kao bozicni poklon
6. dakle ja kao tebi saljem a ti meni i onda kad dobijem tvoj poklon fotkam ga i stavim tu  da se vidi
7.do 15 bi prijave i izvlacenje i objava trebala biti gotova da stignemo napraviti, popakirati i medjusobno si poslati poklone
 
Kuzis?
 
umorila sam seeeeeeeeeeeee
 
3. ako svako ime napišeš dva puta i staviš u dvije posude moglo bi ti se dogoditi da sama sa sobom razmijeniš poklon


Objavio: OTOK
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 07:52
Naravno, piši i mene


Objavio: hippy
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 08:48
Sorry, ja tek sada vidjela ovu temu.....
Naravno da se i ja hoću igrati sa vama

-------------


Objavio: jassi
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 09:52
ako se desi da sebi sam sama par izvlacim ponov, da ne misli netko da bu namjestajka, pozvat cu neke curke na izvlacenje...biti ce prijenos uzivo na forum..heheheh kao lotto
 
sunce-sam te kurblam-belj
nego kaj ninochka glumi ...di je ??


-------------


Objavio: miškopiško
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 09:59
piši i menesmile213


Objavio: iris
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 10:03
jassi kad se netko prijavi onda idi na svoj prvi post u ovoj temi...klikni edit i tamo ga nadopiši da stalno ne ponavljaš spisak Smile

-------------


Objavio: jassi
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 10:33
FALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA irissmile84

-------------


Objavio: Ninochka
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 10:39

hiperaktivno moje, evo i ja sam za. no odmah kazem da mi je full guzva i da bu curka koja me dobije u paru poklon dobila do 22, no tesko prije jer fakat ne znam kad da ulovim vrijeme za ista od posla trenutno (sto doma nosim sto radim u uredu smile136smile228



Objavio: OTOK
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 10:46
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

ako se desi da sebi sam sama par izvlacim ponov, da ne misli netko da bu namjestajka, pozvat cu neke curke na izvlacenje...biti ce prijenos uzivo na forum..heheheh kao lotto
 
sunce-sam te kurblam-belj
nego kaj ninochka glumi ...di je ??
 
Nisam mislila na namještaljku, nego da imena treba napisati jedamput ( a ne dvaput) , pa onda izvlačiti parove.  


Objavio: hippy
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 11:54
Curke... s obzirom da ja naviše radim staklo...kak ću ja to nekom poslati a da ostane u jednom komadu??
Ideja? Iskustava?

-------------


Objavio: lollypop
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 12:00
u novinskom papiru i onda kutiji sa naznakom da se kutija ne okrece? 


Objavio: jassi
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 12:02
hmmmmmmmmmmmmm, omotati u ono rupicasto , pa kutija, ili u dve koverte s jastucicimA  pa kutija, ili ak je zgb da si dojde po to....ili, pa u stiropor...kak salju postom-oznaka lomljivo.....ma zamotati cemo u sto stavri da ispade kutija zbog zastite kao za frizider

-------------


Objavio: hippy
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 12:26
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

hmmmmmmmmmmmmm, omotati u ono rupicasto , pa kutija, ili u dve koverte s jastucicimA  pa kutija, ili ak je zgb da si dojde po to....ili, pa u stiropor...kak salju postom-oznaka lomljivo.....ma zamotati cemo u sto stavri da ispade kutija zbog zastite kao za frizider




Kutija ko za frižider, a u nutra mali svijećnjak   

-------------


Objavio: jassi
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 12:27
moj naklon kraljice matice

-------------


Objavio: bubamara22
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 12:36
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

hmmmmmmmmmmmmm, omotati u ono rupicasto , pa kutija, ili u dve koverte s jastucicimA  pa kutija, ili ak je zgb da si dojde po to....ili, pa u stiropor...kak salju postom-oznaka lomljivo.....ma zamotati cemo u sto stavri da ispade kutija zbog zastite kao za frizider


ima za kupiti u NN velikih kuverti kaj iznutra imaju onu mekanu plastiku u kaj se stavljaju televizori, onu s onim rupicama kaj kad ih stisneš prstima puknu....


Objavio: jassi
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 12:45
jao ja cu ovu plavusu tek probudjenu sad zgrabiti....a sto sam ja rekla ..haaa.jel se to cita izmedju redova ili po redu, jao kad dojdes danas........

-------------


Objavio: branka202
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 12:47
ideesss, super ideja...
 
ma prijavila bi se i ja kad bi mogla garantirati da cu uspjeti bilo kaj napraviti, a i ak bi uspjela, to bi bilo mini-mini-minimalisticki (kaj bi jassi rekla LOL). tak da bum jos malo pricekala, nikad se ne zna... do kad je ono rok za prijavu, 15.?
 
nego imam prijedlog za jednu malu modifikaciju, mislim da bi dodalo malo iznenadjenja i uzbudljivosti cijeloj prici, ovako:
 
da se ne izvlace parovi (ja tebi - ti meni) nego da svatko salje nekom drugom (po principu ja tebi - ti njoj - ona onoj trecoj...), odnosno da svatko zna kome salje ali ne i od koga ce dobiti, i da ta lista bude tajna (zna ju samo "kraljica majka", ona izvlaci tko kome salje i onda svakome javlja na pp adresu kome treba poslati poklon). onda kad stignu svi pokloni, da svatko pofotka sto je dobio i moze se cak organizirati pogadjanje tko je sto napravio, ono, mozemo li prepoznati po stilu od koga je sto? kaj velite?
 
(jasno mi je da ce neki primaoci zapravo za neke posiljke moci prema postanskom zigu desifrirati od kuda je stiglo, ali makar  ostale cure nece znati tko je sto od koga dobio...)
 
ne znam, jel to zvuci prekomplicirano?
 
tko je procitao ovu cijelu litaniju molim nek komentira...
 
fala na paznji... Embarrassed


Objavio: Ninochka
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 12:51
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Curke... s obzirom da ja naviše radim staklo...kak ću ja to nekom poslati a da ostane u jednom komadu??
Ideja? Iskustava?
 
slala sam prosli tjedan staklo i evo ti moje metode - odes u ducan i na metar kupis puc puc najlon (to ti je onaj najlon s mjehuricima imas dva tipa jedan ima mjehurice prema van i taj je jeftiniji, drugi ima mjehurice izmedju dva sloja i skup je ko vrag).
 
zatim uzmes kutiju od neke kozmetike iz konzuma (uzeh konzum kao primjer jer sam od njih uzicala manju kutiju u koju su isle zdjelica piramidalnog oblika i veliki tanjur). oblozis prvo staklo nekim papirom (kuhinjske salvete idealne), zatim umotas u puc puc najlon i zalijepis tako da ne bjezi nikam van ono kaj je spakirano nutra. stavis jedno na drugo ili koliko kom vec imas. stavis u kutiju i sve prazne kutove popunis zguzvanim novinama.
 
na kutiju velikim crvenim debelim flomicem napises - STAKLO!!! NE SAVIJATI, LOMLJIVO!!! GLASS!! DO NOT BEND, DO NOT BREAK!
 
i onda ti se prijateljica sva ozarena javi da je sigurno i sretno dobila svoju posiljku. paket ide prema tezini i to rijesis s postom.
 
u posti inace imaju prekrasne kutije koje mozes kupiti kod njih i super su cvrste i idealne za pakiranje takvih stvari. :) voila :)


Objavio: jassi
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 12:53
ja cu poluditi, nasmijala sam se dosuza...hm da..odlicna ideja i slazem se, moze...kaj se mene tice, a ti draga kaj sad ne znas, prijavi se , do 15 stignes napraviti nekaj. cure to su sitnice da sam ne delate nekaj glomazno .....veselimo se i toje to
 
ok jos nismo odlucili ko je kraljica majka!!!!!!!!!!!!!-netko s najduzim stazom ovdje?


-------------


Objavio: Ninochka
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 12:53
hahahhahaha branka, a jesi ga zakomplicirala strava :) mislim da bi se tu i kraljica izgubila kaj treba napraviti ;)


Objavio: jassi
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 12:54
cuj ti gusar ja sam skontala..belj belj belj , u slucaju komplikacuija imamo prvu varijantu i stvar rijesena..neg kaj puc puc najlona ima na metre....hesem ti gajde..to mi je omiljeno

-------------


Objavio: miškopiško
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 12:56
meni se jako sviđa brankina ideja! smile141evo, ja sam za tu varijantu...čak mislim da nije jako komplicirana, jedino ti pp ovi bi uzeli mrvicu više vremena, ali zanemarivo.


Objavio: branka202
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 13:02
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

ja cu poluditi, nasmijala sam se dosuza...hm da..odlicna ideja i slazem se, moze...kaj se mene tice, a ti draga kaj sad ne znas, prijavi se , do 15 stignes napraviti nekaj. cure to su sitnice da sam ne delate nekaj glomazno .....veselimo se i toje to
 
ok jos nismo odlucili ko je kraljica majka!!!!!!!!!!!!!-netko s najduzim stazom ovdje?
 
 
a dobro, ajde onda, pisi pisi meeeeee.... (ko sto rekoh, ja sam ofca..) Big%20smile
 
al bit ce zbilja, ono, ful nekaj malecko.. to vam onda barem nebu problem skuzit od koga je... Embarrassed
 
a kraljica - il po stazu il po zaslugama za narod LOL


Objavio: Ninochka
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 13:02
naravno da ima na metre. mi kupujemo na bale kad pakiramo bozicne poklone i uvijek mi na knap naruce tak da moram u zadnji tren jurcati trazeci gdje da ga kupim u pet min prije dostave :)


Objavio: jassi
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 13:20
upisala
 
ajmo ko bu kraljicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


-------------


Objavio: branka202
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 13:37
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

upisala
 
ajmo ko bu kraljicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
ajmo zene glasovanje:
ja glasam za najglasniju Wink
 
ili ak se neko sam prijavljuje, jos bolje...
 


Objavio: jassi
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 14:00
ja za hippy
ajmo dalje
 
 


-------------


Objavio: hippy
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 14:18
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

ja za hippy
ajmo dalje

 

 


Hvala ti draga na " nominaciji "... ja sam ti više žemska od salvetice i kista ....i mišljenja sam da si da si TI ko stvorena za to   

-------------


Objavio: Ninochka
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 15:27
i ja sam za najglasniju:
 
JASSI! :)


Objavio: spring
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 15:50
Onda možemo ovako:
Ona kod koje su brojevi i popis će sve izmješati a mi čemo dogovoriti "sasatnak" u nekoliko sati ili jednom danu na toj temi i onda će svaka od nas reći jedan broj i tog bu dobila tam s papira.. a onda se budu slali pp s adresama!!

I vrlo važno ispraznite pp da možete dobiti poruke!!


-------------


Objavio: jassi
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 19:27
mozeeeeeeeeeee
 
ok mogu muckati brojeve
 
vjestice
 
jedne
 
ninochka gotofa si
 
 
ja matica
 
ok
 
cekajte sada


-------------


Objavio: rose
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 20:40
pa hajde,pisi i meneSmile

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: Ninochka
Datum objave: 03 Prosinac 2008 u 21:18
jassi, bring it on :) my fleet is ready for you :) hihihihi :)

da vas izvjestim, u kadi namacem 4 tanjura neuspjeha....damn....damn....ostavila ih na stolu i macori presetali jaoooo sve mi zeznuli :(


Objavio: ančica
Datum objave: 04 Prosinac 2008 u 06:56
a šta stavi i ančicu na popis, valjda ću dobit kakvu zgodnu ideju do vremena kad treba poslat poklone

-------------


Objavio: jassi
Datum objave: 04 Prosinac 2008 u 09:20
pisem vas
 
nino ti ti je zato jer me zezas...ja u dogovoru s macama..lalalaaaaa


-------------


Objavio: Ninochka
Datum objave: 04 Prosinac 2008 u 09:32
jassi, poslat cu ih tebi pa da vidis kak bu ti mam pirat postao miran ko bubica naspram moja dva mala plisana zvrka u pubertetima :)


Objavio: jassi
Datum objave: 04 Prosinac 2008 u 09:50
daj pls, jerbo je jucer pirat nadrapao u kupaoni jer je bio zlocest.........

-------------


Objavio: gortyna
Datum objave: 04 Prosinac 2008 u 09:54
Evo i mene, ako vam nije bed slati svoj rad na drugi kraj svijeta :)


Objavio: jassi
Datum objave: 04 Prosinac 2008 u 10:17
ma daj....bozic je
pisem te mila


-------------


Objavio: jassi
Datum objave: 04 Prosinac 2008 u 14:12
KAJ JE STALOOOOOOOOOOOOOO

-------------


Objavio: lollypop
Datum objave: 04 Prosinac 2008 u 22:17
pa do kada je "rok" prijave i kada to saljemo?

vidim da se raspravlja o nekim kombinacijama, ja sam definitivno da jassi to rasporedi buduci da je predlozila i ideju. i da se napravi neki lanac: dakle, npr. jassi salje hippy, hippy salje iris, iris salje sunceri itd. i onda zadnja salje prvoj. to mislim da je najbolje ukoliko nas bude neparan broj. a mogla bi nam i privantno poslati samo kome saljemo, a da ne znamo od koga dobivamo. mislim da bi to bas bila dobra fora.

ali u principu, sto god da se dogovori, ja sam za.


Objavio: ančica
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 06:29
ajde da vidimo kolko je dugačak popis
 
kolko nas ima .... kolko nas imasmile126


-------------


Objavio: gortyna
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 09:06
ancica, prva stranica, prva poruka ovog topica... tam ti je popis ;)


Objavio: jassi
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 09:29
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

evo , dakle krenimo
 
prijavimo se svi koji zele sudjelovati
u dve posude stavimo imena svih sudionika i jednostavno izvlacimo parove -ko kome dariva uradak, izvlacenje bi trebalo biti gotovo do cca 15-tog da stignemo objaviti parove, da si medjusobno izmjene adrese na pp i uspiju poslati, kad dobijemo radove slikamo i stavimo tu da vidimo...Jel moze curke?
odredimo tko je kraljica majka koja ce izvlaciti parove
 
evo ja se prijavljujem
 
zasad prijavljeni:
 
1.   Jassi
2.   Bubamara
3.   Kaća43
4.   Gogs
5.   lollypop
6.   monna-1
7.   griva1978
8.   Sunce Ri
9.   spring
10. Roberta
11. OTOK
12. Hippy
13. miškopiško 
14. ninochka
15. branka202
16. Rose
17. ančica
18. gortyna
 
 
 
dakle evo nas svih do sada....do 15-tog se prijavljujemo, 16-tog moze izvlacenje da posaljemo i da stigne do Bozica


-------------


Objavio: bubamara22
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 12:14
oću ja saznat kome šaljem do tog 16, jer već 17. putujem....pa da netko ne ostane bez poklona...


Objavio: jassi
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 12:26
pa ak 16-tog izvlacimo da, ma mozemo vidjeti i kroz par dana ako se ne javi vise nitko pa u dogovoru zatvaramo prijave i izvlacimo par

-------------


Objavio: jassi
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 13:18
daklem ajmo cure do kraja slijedeceg tjedna da rijesimo prijave i izvlecemoparove tak da ovi kaj putuju imaju cajta...polako pocnite raditi darove, pa sam ih spakirate i posaljete svome paru....

-------------


Objavio: jassi
Datum objave: 08 Prosinac 2008 u 10:45
curke zatvaram u PETAK!!!!!
 
ajmo ko se nije skrio............ prijave su na kraju
 
juhuuuuuuuuuuuuuuuu


-------------


Objavio: ivona 777
Datum objave: 08 Prosinac 2008 u 17:17
i ja bi se prijavila. ako mogu?


Objavio: jassi
Datum objave: 09 Prosinac 2008 u 09:13
lijepo molim curke, bez uvrede, za prijave  na ovakve igrice i nagradnjace bila bi sretna prvo da ste punoljetne, drugo da ste izlagale radove na forumu. ne bi htjela da bude problema sa nekim krsenjima zakona i sl...poucena svojim poslom  i upoznata s istim problemima vezanim za maloljetne osobe
 
hvala na razumijevanju
 
p.s.
sad sam zla i losa mozda ali molim da me razumijete
hvala


-------------


Objavio: hippy
Datum objave: 09 Prosinac 2008 u 09:19
Jassi, u potpunosti se slažem s tobom...mislim da bi kod ovakvih razmjena svakako uvijet za sudjelovanje trebala biti objavljena galerija radova sudionika.....

-------------


Objavio: jassi
Datum objave: 09 Prosinac 2008 u 09:24
ma ne samo to, da ti ne velik kakve frkice moze biti zbog maloljetnih osoba i sl..........zakon je vrlo strog i tu ja ne popustam ljutio se tko ili ne

-------------


Objavio: ančica
Datum objave: 09 Prosinac 2008 u 10:31
Thumbs%20Up

-------------


Objavio: jassi
Datum objave: 09 Prosinac 2008 u 10:39
cure jos dva dana i u petak izvlacim parove ujutro i pisem ovdje....

-------------


Objavio: ančica
Datum objave: 09 Prosinac 2008 u 11:56
ajme, moram se požuriti sa razradom ideje, još mi ništa nije pametno palo na pamet

-------------


Objavio: jassi
Datum objave: 09 Prosinac 2008 u 12:00
smile176smile232ma kaj vam je cure, radite super stvari i sad neke blokade , nemojte da vas ja !!!!
 
imate zlatne ruke prema tome necu plakanje....idemo, radove zavrsavati...ko nije na vrijeme za kaznu cuva jedan vikend mog tonceka...hehehesmile176


-------------


Objavio: jassi
Datum objave: 09 Prosinac 2008 u 12:01
ti ancica pogotovo...zenska radi za sajam .........pa kaj ti je mamam multipraktik!!!!!!!! ti mozes sve !!!!!
 
ajmo...tik  tak   tik   tak


-------------


Objavio: ančica
Datum objave: 09 Prosinac 2008 u 12:05
ma mislim da ću napraviti kombinaciju mojih dva hobija, nešto kao što ću poklanjati frendicama ove godine, pa ak se mom paru ne svidi, neznam- naknadne žalbe ne primam
ili mogu napisati žalbe kod jjjaaassssiiiii


-------------


Objavio: jassi
Datum objave: 09 Prosinac 2008 u 12:23
naravno da nemres ni ti niti itko drugi se zaliti....i da vidim ko bi se zalio na ovakvu divnu akciju i poklone!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a onom kom ne pase poklon moze ga meni slobodno dati ...hihihihihihi
 iskreno ja jedva cekam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-------------


Objavio: miškopiško
Datum objave: 09 Prosinac 2008 u 12:25
nije mi palo na pamet da bi se neko mogao požaliti na ijedan od radova...sve što je pokazano na ovim stranicama je stvarno prelijepo, sa puno truda i mašte napravljeno...ja kad bih mogla birati, ne znam šta bi izabrala..i baš se veselimsmile213


Objavio: jassi
Datum objave: 09 Prosinac 2008 u 12:27
i ja velim.......nek se usude zalitismile51
 
ja sam istop nestrpljivasmile154smile230


-------------


Objavio: jassi
Datum objave: 09 Prosinac 2008 u 12:28
evo da ponovim jos jednom
zasad prijavljeni:
 
1.   Jassi
2.   Bubamara
3.   Kaća43
4.   Gogs
5.   lollypop
6.   monna-1
7.   griva1978
8.   Sunce Ri
9.   spring
10. Roberta
11. OTOK
12. Hippy
13. miškopiško 
14. ninochka
15. branka202
16. Rose
17. ančica
18. gortyna
 


-------------


Objavio: leonarda
Datum objave: 09 Prosinac 2008 u 15:50
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

evo da ponovim jos jednom
zasad prijavljeni:
 
1.   Jassi
2.   Bubamara
3.   Kaća43
4.   Gogs
5.   lollypop
6.   monna-1
7.   griva1978
8.   Sunce Ri
9.   spring
10. Roberta
11. OTOK
12. Hippy
13. miškopiško 
14. ninochka
15. branka202
16. Rose
17. ančica
18. gortyna
19. leonarda
 


-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: Ninochka
Datum objave: 09 Prosinac 2008 u 16:24
trebamo jos jednu da imamo paran broj, trenutno smo neparne :)
 
mada vec vidim kam to vodi - neparan broj znaci da svaka mora napraviti poklon paru i jedan za jassi :) hihihi, znas ono nagrada za ideju organizaciju bla bla :) inace bumo ko djedica mrzli visili :)


Objavio: OTOK
Datum objave: 10 Prosinac 2008 u 07:38
Nije problem ako je neparan broj, uopće ne moraju biti parovi nego npr,
 
prvi - drugome
drugi- trećem
treći-četvrtom
četvrti-petom
peti-prvom
 
Tako si ne bi par izmijenio darove, nego ovako u lancu


Objavio: jassi
Datum objave: 10 Prosinac 2008 u 09:00
otok moram tu teoriju probati doma s kamencicima...ja sma vizualni tip..hihihi samo se smi ali sad ne kuzim, objasniti cu ja sebi, ak ne, hehehe ninochkina ideja je za pet ihihihihihihihi
 
sala mala
 
vec cemo smisliti, ajmo jos malo pa gotovoooooooooooooooooo
 
jao ja nemrem docekati


-------------


Objavio: jassi
Datum objave: 10 Prosinac 2008 u 09:24
ajmo jos jednaaaaaaaaaaaaaaaa

-------------


Objavio: cleopatra
Datum objave: 10 Prosinac 2008 u 09:41
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

ajmo jos jednaaaaaaaaaaaaaaaa
 
pozdrav, evo javaljam se ja ako treba još jedna. . .ja u zadnje vrijeme samo brzo prelettim po forumu, jer ništa ne stignem. . pa zato nisam baš ni upućena o čemu se ovdje radi. .ajd, jassi objasni mi malo pobliže, da ne moram sve čitati jer sam knap sa vremenom. .hvala. .Wink


Objavio: jassi
Datum objave: 10 Prosinac 2008 u 09:45
pa draga , mi ovdje nekaj delamo rukicana i salveticama i ostalo, dakle zamisao je da svaka napravi neki svoj uradak koji ce biti bozicni poklon, onda ja izvucem parove i medjusobno si parovi razmijene postom te svoje uradke i onda si poslikamo kaj je koja dobila i ponosno se tu sretne hvalimo!!!!!!!!!!!!!!
dakle ne znam s cime se ti bavis, imas kakve slike da vidimo?


-------------


Objavio: hippy
Datum objave: 10 Prosinac 2008 u 09:46
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

pa draga , mi ovdje nekaj delamo rukicana i salveticama i ostalo, dakle zamisao je da svaka napravi neki svoj uradak koji ce biti bozicni poklon, onda ja izvucem parove i medjusobno si parovi razmijene postom te svoje uradke i onda si poslikamo kaj je koja dobila i ponosno se tu sretne hvalimo!!!!!!!!!!!!!!
dakle ne znam s cime se ti bavis, imas kakve slike da vidimo?


Jasi...Cleopoatra je tu već poduže i radi fenomenalni decoupage

-------------


Objavio: jassi
Datum objave: 10 Prosinac 2008 u 09:48
ma nisam ju vidjela sad zadnje vrijeme, sad sam ju nasla-ISPRIKA MILA!!!!!!! Embarrassed
pogledala sam upravo radove, krasni suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 
dakle ti si nasa parna!!!!!!!
 
jel se prijavljujes???
reci da se prijavljujes pls
 
juhuuuuuuu


-------------


Objavio: jassi
Datum objave: 10 Prosinac 2008 u 09:49
jao hippy sad sam ispala kokos jel da????

-------------


Objavio: jassi
Datum objave: 10 Prosinac 2008 u 09:49
CLEOPATRA OPROSTIIIIIIIIIIIIIIIIIIsmile58

-------------


Objavio: cleopatra
Datum objave: 10 Prosinac 2008 u 09:49
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

pa draga , mi ovdje nekaj delamo rukicana i salveticama i ostalo, dakle zamisao je da svaka napravi neki svoj uradak koji ce biti bozicni poklon, onda ja izvucem parove i medjusobno si parovi razmijene postom te svoje uradke i onda si poslikamo kaj je koja dobila i ponosno se tu sretne hvalimo!!!!!!!!!!!!!!
dakle ne znam s cime se ti bavis, imas kakve slike da vidimo?
draga moja, kao što kaže hippy, već sam dužće ovdje ali sam muku mučila sa bolešću, pa razne druge obaveze i nisam u zadnje vrijeme baš bila na forumu. .vidim ti si vrijedna ko pčelica. .sve stigneš, bravo za tebe. .Clap. .i hvala na objašnjenju. .Wink



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk