Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Izzy: Moj kreativni laboratorij

Web: Cvijet.info
Kategorija: Hobistika - Forum za hobi
Ime foruma: Decoupage galerija radova
Opis foruma: Slike decoupage tehnike od članova foruma
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=2790
Datum ispisa: 25 Travanj 2024 u 03:11
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Izzy: Moj kreativni laboratorij
Objavio: Izzy
Tema: Izzy: Moj kreativni laboratorij
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 14:06
Pozdrav svima! Nedavno sam sasvim slučajno naletjela na ovaj forum te sam s velikim zadovoljstvom čitala vaše stare postove i fotke vaših kreativnih stvarčica. Vidim da je većina magistrirala na polju decoupaga (neki i šire), a ja se tom tehnikom bavim ne baš predugo, voljela bih reakcije i (konstruktivne) kritike na moje uratke- čim skužim kako postaviti fotke! Embarrassed



Odgovori:
Objavio: Izzy
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 14:35
Moj prastari stakleni tanjur...







Pa jedan cvijetni...



Sa prijedlogom "serviranja"...






Objavio: Izzy
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 14:39
Ovo su mamini radovi, malo su lošije slike, ali... Volimo raditi zajedno (kad se uspijemo vidjeti u istom gradu)...smile188

















Objavio: Izzy
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 14:43
Rani eksperimenti sa crackle efektom...




Pa jedna zdjelica s nedavno održane radionice (nije još potpuno gotova)...











Objavio: ivona 777
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 14:45
Dobrodošla Izzy!Jako su ti lijepi radovi!Clap


Objavio: Izzy
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 14:45
Mamina zdjelica...







Objavio: Izzy
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 14:48
Prvi sat na staklu...







Slijedeći me jako namučio, a nazvala sam ga "Čuvari vremena"...





I jedan za moju kuhinju (napokon)!








Objavio: Izzy
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 14:49
Rad na platnu....




Objavio: Izzy
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 14:51
Podlošci za čaše i za vrč od stakla...
















Objavio: Izzy
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 14:55
Hvala puno! Inače smo imenjakinje... smile198


Objavio: bubamara22
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 15:38
prekrasni radovi izzy, a satovi su ti famozni...Clap


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 15:42
Dobro došla "sviježa krvi" odmah unosiš nove ideje, satovi su ti prekrasni, daj malo savjeta kako ih radiš (rastavljaš prije salvetice ili)
Puno novih salvetica, pa odmah zaključujem da nisi iz ZG, prelijepo je što ti i tvoja majka dijelite iste hobije!


Objavio: Izzy
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 15:46
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

prekrasni radovi izzy, a satovi su ti famozni...Clap



Hvala, hvala! Oni su mi gotovo najdraži iako me uvijek namuče!


Objavio: Izzy
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 15:49
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Dobro došla "sviježa krvi" odmah unosiš nove ideje, satovi su ti prekrasni, daj malo savjeta kako ih radiš (rastavljaš prije salvetice ili)
Puno novih salvetica, pa odmah zaključujem da nisi iz ZG, prelijepo je što ti i tvoja majka dijelite iste hobije!



Originalno nisam iz Zagreba, ali živim ovdje već 10ak godina tako da... Nabavljam sve materijale tu u Zagrebu. Kombiniram salvete, decoupage papir , rižin papir, tkaninu... Zeleni sat je motiv sa salvete u centru, kod "Čuvara" sam koristila motiv sa decoupage papira i sastrane je organdi, a kod afričkog sata je decoupage papir i rižin papir!


Objavio: miškopiško
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 15:55
dobro došla izzy...radovi u ti odlični!! satovi u me oborili s nogu, naročito čuvari vremenasmile93


Objavio: Izzy
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 15:57
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

dobro došla izzy...radovi u ti odlični!! satovi u me oborili s nogu, naročito čuvari vremenasmile93


Hvala puno, drago mi je da se svima sviđaju!


Objavio: ivona 777
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 16:04
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Hvala puno! Inače smo imenjakinje... smile198

Da....imenjakinje......Thumbs%20Up


Objavio: shasha
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 16:21
Prekrasno,i tvoje i maminosmile79
Ova salveta sa prvi slike mi je preslatka.


Objavio: iris
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 16:25
sve je lijepo ali satovi i podlošci su savršeni Clap

-------------


Objavio: Izzy
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 16:28
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Prekrasno,i tvoje i maminosmile79
Ova salveta sa prvi slike mi je preslatka.


Hvala, međusobno se nadopunjujemo idejama kad možemo, a ono mi je bio prvi tanjur, proljetni motiv, lijepo izgleda na stolu, samo nije na mom...Smile


Objavio: Izzy
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 16:30
Hvala Iris! To su nekako i posljednji radovi, baš i ne stignem puno u posljednje vrijeme...


Objavio: dada28
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 16:52
Fantastični radovi! Satovi su ti...ostala sam baz teksta...stvarno sam oduševljena! Sve je tako maštovito, uredno...Kako si izbušila rupe na staklu (za satni mehanizam)? Kakvo je to staklo? I da ne zaboravim, drago mi je da si s nama! Dobro nam došla!

-------------
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..


Objavio: Izzy
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 17:07
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Fantastični radovi! Satovi su ti...ostala sam baz teksta...stvarno sam oduševljena! Sve je tako maštovito, uredno...Kako si izbušila rupe na staklu (za satni mehanizam)? Kakvo je to staklo? I da ne zaboravim, drago mi je da si s nama! Dobro nam došla!


Draga dada28... Hvala na dobrodošlici, doista sam trebala objektivna mišljenja da znam da li sam na dobrom putu ili ne. Staklo za sat sam naručila kod staklara po dimenzijama koje sam odredila, on ti nareže staklo, malo obradi rubove (premda sam kasnije morala to malo dorađivati brusnim papirom) i tražiš ga da ti izbuši rupu u sredini određenog promjera, a mislim da je to 1 cm. Mehanizam možeš kupiti u Chemacu i mislim da sam vidjela u Lumosu, ali sam znala kupiti jeftini sat u Offertissimi pa ga rastaviti, uzeti mehanizam i po potrebi malo obojati kazaljke i sl. Eto, nadam se da sam pomogla!


Objavio: dada28
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 17:29
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:


Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Fantastični radovi! Satovi su ti...ostala sam baz teksta...stvarno sam oduševljena! Sve je tako maštovito, uredno...Kako si izbušila rupe na staklu (za satni mehanizam)? Kakvo je to staklo? I da ne zaboravim, drago mi je da si s nama! Dobro nam došla!
Draga dada28... Hvala na dobrodošlici, doista sam trebala objektivna mišljenja da znam da li sam na dobrom putu ili ne. Staklo za sat sam naručila kod staklara po dimenzijama koje sam odredila, on ti nareže staklo, malo obradi rubove (premda sam kasnije morala to malo dorađivati brusnim papirom) i tražiš ga da ti izbuši rupu u sredini određenog promjera, a mislim da je to 1 cm. Mehanizam možeš kupiti u Chemacu i mislim da sam vidjela u Lumosu, ali sam znala kupiti jeftini sat u Offertissimi pa ga rastaviti, uzeti mehanizam i po potrebi malo obojati kazaljke i sl. Eto, nadam se da sam pomogla!



Hvala na iscrpnom odovoru! Možeš li mi napisati, kolika je debljina stakla?

-------------
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..


Objavio: OTOK
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 17:38
Izzy, dobro nam došla, tvoji radovi su pravo osvježenje, drugačiji, sa nekim  novim salvetama, svi mi se sviđaju, bravo 


Objavio: Izzy
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 17:39
Debljina stakla je 4mm. Ako uzimaš deblje staklo onda pazi da uzmeš i satni mehanizam koji je duži, onaj dio koji ti prolazi kroz rupu od stakla - ima duži (15mm) i kraći (5mm) kod kupovnih mehanizama. Ako budeš kupovala sat pa ga rastavljala, onda nekako ideš na rizik jer ne možeš procijeniti kolika je dužina mehanizma.


Objavio: Izzy
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 17:42
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Izzy, dobro nam došla, tvoji radovi su pravo osvježenje, drugačiji, sa nekim  novim salvetama, svi mi se sviđaju, bravo 


Hvala Otok! Ima puno tvojih radova koji mi se jako sviđaju!


Objavio: Gogs
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 19:26
nemam više što dodati,otok je lijepo napisala i ja se pridružujem , dobro nam došla i nastavi tako


Objavio: monna-1
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 19:32
Izzy dobrodošla smile99 Radovi su krasni, posebno satovi!

-------------
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
http://cvjetnavila.blogspot.com/ - cvjetnavila.blogspot


Objavio: Izzy
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 19:32
smile146


Objavio: Izzy
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 19:33
Ups, krivi smajlić! Nisam vidjela da radi nešto nepristojno.... Embarrassed Smoto... Hvala svima!


Objavio: Vilavita
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 19:41
Vrijednice mala, sve mi se sviđa, bravo za ideje i kreativnost i super mi je to što je i mama zajedno s tobom u tom hobiju. I ja se po malo bavim decoupagem i moja malena od 4.5god. voli gledati i malo se uključiti u izradu..samo naprijedSmileSmileSmileSmile

-------------
Bolje biti vjetar nego list!


Objavio: Izzy
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 19:53
Hvaaalaaa! U društvu je uvijek zabavnije, uvijek se dogodi kvalitetan brainstorming kad netko zapne! A klinci su posebno kreativni, treba im samo pružiti priliku...


Objavio: spring
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 20:02
Bravo Izzy za tebe i mamu.. zaista predivinh stvari vidjeh od tanjura do satova.. barbo bravo!!


Objavio: Izzy
Datum objave: 15 Veljača 2009 u 20:16
smile184Hvala, evo radim na novim stvarčicama pa slikice uskoro...


Objavio: ančica
Datum objave: 16 Veljača 2009 u 07:17
sat za tvoju kuhinju mi je fantastičan,bravo!!!!!!!!

-------------


Objavio: Izzy
Datum objave: 16 Veljača 2009 u 08:11
Hvala ančica! Prava je rijetkost da nešto od mojih rukotvorina ostane kod mene, inače sve podijelim za poklone za rođendane i sl. prigode!


Objavio: sanjam
Datum objave: 16 Veljača 2009 u 09:23
Krasni su ti i tanjuri a i satovi. Ja se na staklu još ne usudim raditi, ne znam odakle bih krenula. Moraću to malo proučiti.Smile


Objavio: gioiaa
Datum objave: 16 Veljača 2009 u 09:35
divni su ti radovi


Objavio: Izzy
Datum objave: 16 Veljača 2009 u 09:43
Embarrassed Drago mi je da vam se sviđaju! Sanjam - staklo nije nikakav problem, posebice ako je ravno (kao kod satova) samo je redoslijed nanošenja salveta i boja naopak nego kod škrinjica i sl. jer se radi s donje strane stakla, tanjura i sl. Pokušaj, nećeš požaliti!


Objavio: dori-st
Datum objave: 16 Veljača 2009 u 10:06
Predivni su ti radovi, baš mi je drago da si nam pokazala. Svatko novi donese nešto novo.Bravo, s nestrpljenjem čekamo nove radove.  


Objavio: cleopatra
Datum objave: 16 Veljača 2009 u 11:02
izzy, radovi su ti predivni. .i baš lijepo što si nam se pridružila. .Smile


Objavio: proljeće
Datum objave: 16 Veljača 2009 u 12:13
Izzy kao prvo dobro nam došla!!!smile73
Kao drugo radovi ne da su ti dobri nego su fantazija...uživala sam gledajući ih...Moram priznati da si pravo osvježenje na ovom dijelu foruma i točno se vidi na imaš svoj stil, što mi je opet izuzetno drago.
Satovi su me jednostavno oduševili, da li ih prodaješ???
Netko je već prije spominjao satove ali se ne sjećam da sam ih vidjela kao gotove radove.
Tvoji su smile94
Sve pohvale....
Čini mi se da si išla na neke radionce pa ako ti nije problem da kažeš šta si sve učiila...
 
Još jednom bravo i drago mi je da si nam došla!!!


Objavio: Izzy
Datum objave: 16 Veljača 2009 u 15:43
Hmmm, ne prodajem satove (a ni ostalo) jer nisam bila baš sigurna koliko se ljudima sviđaju što je i jedan od razloga što sam "upala" u ovaj forum, da dobijem bar malo feedbacka od osoba koje se bave time! Satovi su uglavnom bili namjenjeni "kućnoj" uporabi... 


Objavio: Izzy
Datum objave: 16 Veljača 2009 u 16:18
Zadnje što sam uspjela napraviti je ona zdjelica sa cvijećem s vanjske i unutarnje strane, a to sam radila na Lumosovoj radionici prije 2 tjedna - to mi je prva radionica u životu. Inače sam, kao i većina ovdje, samouka tako da na radionici nisam naučila ništa što već prije nisam isprobala ili vidjela na netu ili u časopisima (iako sam se nadala da hoću ali je teško stisnuti sve u 2 sata radionice)! Tako da mislim da ću i dalje ići onim principom instinkta, logike i metode "pokušaj - pogreška"!


Objavio: rose
Datum objave: 16 Veljača 2009 u 19:32
smile227 odlično.....smile141

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: Izzy
Datum objave: 16 Veljača 2009 u 20:14
smile202


Objavio: dori-st
Datum objave: 16 Veljača 2009 u 23:14
Ponovo sam sve pregledala, satovi su stvarno otkriće, nešto stvarno novo, odlično radiš, baš smo sretni što si nam pokazala slike. 
Zaslužuješ smile73  i smile78


Objavio: frida
Datum objave: 16 Veljača 2009 u 23:38
 i ja se pridruzujem pohvalama i divljenju za satove...volila bih i sama nesto slicno pokusati...odusevljena sam...

-------------


Objavio: sanjam
Datum objave: 17 Veljača 2009 u 09:01
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Embarrassed Drago mi je da vam se sviđaju! Sanjam - staklo nije nikakav problem, posebice ako je ravno (kao kod satova) samo je redoslijed nanošenja salveta i boja naopak nego kod škrinjica i sl. jer se radi s donje strane stakla, tanjura i sl. Pokušaj, nećeš požaliti!
 
Jesam li dobro shvatila, lijepiš salvetu, bojaš (i preko salvete?) i na kraju lakiraš.
 


Objavio: Izzy
Datum objave: 17 Veljača 2009 u 20:58
Evo me s terena, huh! Hvala cure, vaše pohvale mi puno znače! Sanjam - dobro si shvatila - prvo salveta (ili decoupage papir) pa boja pa lak. U slučaju one moje zdjelice sa cvijetovima išao je najprije Sotile crackle lak, pa salveta pa boja pa onda opet salveta koja se vidi s vanjske strane zdjelice pa lak. Inače kod satova nakon salvete ubacim rižina papir pa onda obojam jer mi taj papir da finu strukturu, onako vene...


Objavio: hippy
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 10:22
Draga moja...radovi su pravo osviježenje...vrlo lijepe kombinacije motiva i vrlo pedantna izvedba.......posebno su mi se svidjeli satovi.....




Ovaj bi u potpunosti odgovarao i za moju kuhinju


Objavio: sanjam
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 10:57
Imam jedan sat koji čeka pravu inspiraciju, ali prvo moram razmisliti odakle da mu priđem. Ako gdje zapnem, pitam te, jer ti si majstorica za to.


Objavio: jassi
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 11:40
hahaha i ja ga tamo vidim

-------------


Objavio: Izzy
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 14:57
Pitajte sve što vas zanima premda sam još jaaaako daleko od nekakve majstorice! U međuvremenu sam napokon uspjela složiti jednu kutijicu s "podvodnim" motivima. Mala je, a i shvatiti ćete zašto!





















I na kraju, otkrivam uporabnu funkciju zbog čega je i kutijica rađena, molim bez smijanja!





Objavio: miškopiško
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 15:06
smile93kutijica ti je super!!! jel to kristal lak gore?


Objavio: Izzy
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 15:10
Čini se, zar ne? Ali nije, obični lak u spreju (za aute) i to u jednom sloju! Nikako da se odlučim na taj kristal lak, nekako mi je preskup...


Objavio: miškopiško
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 15:10
krasno ti je...a u 2k si utrljavala prah ili boju?


Objavio: Izzy
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 15:12
Onaj porporina prah, tamniji brončani... 


Objavio: miškopiško
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 15:13

znam koji..imam ga...stvarno ti je super kutija!!Smile



Objavio: Izzy
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 15:15
Hvala! Ide odmah krasiti kupaonicu (i ne moram više sakrivati kutijice s potrebitim stvarima po ormarićima)! Wink


Objavio: miškopiško
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 15:16
Wink odlična ideja...ukrasit će kupaonu definitivno Smile


Objavio: bubamara22
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 15:29
izzy, sve više me oduševljavaš!!! 


Objavio: leonarda
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 15:32
doista posebno...bravo

-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: saara
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 15:35
Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu jako lijepo. Baš jako lijepo. Bravo i dobro došla


Objavio: proljeće
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 15:43
Izzy svašta sam već vidjela gdje se drže "te" stvari ali ovo...jako sam se nasmijala tvojoj dosjetljivosti...
Evo vidim da si i ti radila sa ovim 2k lakom...moram ti reći da se i ja spremam.
 
A tvoj rad je definitivno prelijep...


Objavio: Izzy
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 17:56
Hvala cure, joj imam brdo ideja, ali uvijek kratka s vremenom a i period je nekakve nestašice materijala po našim hobby i ostalim dućanima, ne znam kako se vama čini?


Objavio: monna-1
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 18:24

Krasna kutijica!smile71



-------------
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
http://cvjetnavila.blogspot.com/ - cvjetnavila.blogspot


Objavio: Gogs
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 18:31
ideja za namjenu kutijice kao i sama izrada čista 10


Objavio: iris
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 18:37
stvarno si to super napravila Smile

-------------


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 18:46
Fenomenalka, prepuna ideja!
Kao prava horoskopska bikica uvijek težim izradi uporabnh stvari ali nikada mi ne bi palo na pament napraviti takav "ukras" za kupaonicu!


Objavio: Izzy
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 18:58
Ne znam kakve su ostale Strijelčice po tom pitanju, ali volim kad su mi predmeti lijepi i funkcionalni u isto vrijeme! Kupaonica mi je manja i imam samo jedan mali ormarić, ostalo je "izloženo" po policama pa se potreba nametnula sama po sebi... Ostale ideje čekaju izvedbu!
 smile187 


Objavio: rose
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 20:10
izzy svaka čast! smile141

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: cleopatra
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 21:22
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Ne znam kakve su ostale Strijelčice po tom pitanju, ali volim kad su mi predmeti lijepi i funkcionalni u isto vrijeme! Kupaonica mi je manja i imam samo jedan mali ormarić, ostalo je "izloženo" po policama pa se potreba nametnula sama po sebi... Ostale ideje čekaju izvedbu!
 smile187 
 
javlja se još jedna strijelica koja voli isto tako da su predmeti lijepi i funkcionalni, i da je sve uvijek na svom mjestu, čime izluđujem ukućane. .Wink. . prekrasna ti je kutijica. .Clap


Objavio: Izzy
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 21:53
Ah, dobro je - nisam jedina koja vrši teror nad svojim sustanarima! smile182

-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 21:55
Draga, je si li vidjela ovo:
Kavica u Zagrebu

19.02.2009. - četvrtak

Staro mjesto: Zlatni Medo, križanje Savske i Vukovarske

Vrijeme: 16.15 na dalje

Meni je trebalo jako dugo da pohvatam konce, pa se ne ljuti ako si znala no bilo bi lijepo vidjeti te!


Objavio: Izzy
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 22:04
Vidjela sam, primam na mail sve poruke sa foruma, ali nisam sigurna hoću li uspjeti stići jer sam sutra na terenu u Varaždinu, ali budem ponijela par salvetica sa sobom pa ću ući u Medu u mahati s njima pa tko me skuži! Potrudit ću se u svakom slučaju! smile114

-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: bubamara22
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 22:07
ajde izzy dođi nam bar na kratko, baš bi te voljela upoznati!!


Objavio: Izzy
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 22:14
Kad si me tako lijepo zamolila, kako da odbijem?! Reći ću vozaču busa nek da gas, pa se možda uspijem pojavit oko 17 sati! Bit će mi drago da upoznam veselu skipu s ovog foruma! 

-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: bubamara22
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 22:16
tako je!! odlično, držim fige da stigneš!! smile95


Objavio: proljeće
Datum objave: 19 Veljača 2009 u 08:59
I ja, i ja...i ja bih htjela vidjeti to čudo od žene... Samo da znaš stol koji bude najglasniji to smo mi...


Objavio: sanjam
Datum objave: 19 Veljača 2009 u 09:09
Krasna kutijica. I meni su najdraže stvari koje su lijepe ali ne samo to nego i da imaju neku svrhu. Ugodno vam druženje.TongueTongue


Objavio: esmeralda
Datum objave: 20 Veljača 2009 u 09:20
Sve je prekrasno, prekrasno, prava si umjetnicasmile211

-------------
meni je super u životu


Objavio: gioiaa
Datum objave: 20 Veljača 2009 u 09:30
opet ja...ovo novo sto sam videla je bas super ,kutijica ce biti pravi ukras u kupatilu


Objavio: proljeće
Datum objave: 20 Veljača 2009 u 10:24
Izzy evo mene opet...još uvijek sam pod dojmom sinoćne kavice...a kako mi tvoji satovi ne izlaze iz glave išla sam ih ponovno sve pregledati i čini mi se da ću se i ja okušati u tom dijelu!!!!
 
Naime kada sam se vratila iz Njemačke donijela sam jedan prekrasan sat kao uspomenu. Dobila sam ga od bivših kolega za uspomenu... I zaista je bio poseban, onako u plavim tonovima a umjesto brojeva su mu bile ribice...
I dugo mi je visio na zidu ali kako je moj sin rastao sve češće je napucavao loptu po kući i u takvom jednom napucavanju je moj sat nastradao... Bila sam jaaaako tužna ali šta napraviti...???
Tako da ću vjerojatno probati nešto izvesti...
 
A tebi svi komplimenti za radove i za društvo...bila si jaaaako ugodna....smile79


Objavio: nadalivz
Datum objave: 20 Veljača 2009 u 11:04
Prekrasni radovi Izzy. Nešto novo i zanimljivo. Samo tako nastavi.
Mora da smo se vidjele na radionici obostranog decoupaga. Sve čestitke još jednom smile169


Objavio: Izzy
Datum objave: 20 Veljača 2009 u 15:21
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Izzy evo mene opet...još uvijek sam pod dojmom sinoćne kavice...a kako mi tvoji satovi ne izlaze iz glave išla sam ih ponovno sve pregledati i čini mi se da ću se i ja okušati u tom dijelu!!!!
 
Naime kada sam se vratila iz Njemačke donijela sam jedan prekrasan sat kao uspomenu. Dobila sam ga od bivših kolega za uspomenu... I zaista je bio poseban, onako u plavim tonovima a umjesto brojeva su mu bile ribice...
I dugo mi je visio na zidu ali kako je moj sin rastao sve češće je napucavao loptu po kući i u takvom jednom napucavanju je moj sat nastradao... Bila sam jaaaako tužna ali šta napraviti...???
Tako da ću vjerojatno probati nešto izvesti...
 
A tebi svi komplimenti za radove i za društvo...bila si jaaaako ugodna....smile79


I meni je bilo jako ugodno i veselo, no sljedeći put bi trebale zakupiti jedno krilo restorana da nesmetano razmjenjujemo dobra! A ti samo raspali po satu, ne možeš pogriješiti - kreni odmah, čekam slike!smile126


-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: Izzy
Datum objave: 20 Veljača 2009 u 15:24
Originalno poslano od člana nadalivz nadalivz napisao:

Prekrasni radovi Izzy. Nešto novo i zanimljivo. Samo tako nastavi.
Mora da smo se vidjele na radionici obostranog decoupaga. Sve čestitke još jednom smile169


Hvala! Na toj radionici nije bilo baš puno ljudi, a ja sam tamo bila (baš kao i sinoć i vjerojatno među svima vama ovdje) najbalavija - junior klasa od samo 28 godina (već?!?!?!)! Sigurno smo se vidjele...


-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: miškopiško
Datum objave: 20 Veljača 2009 u 15:33
izzy=wendy?


Objavio: Izzy
Datum objave: 20 Veljača 2009 u 15:41
Mmmmm, ne! Pokušaj ponovo! LOL Šalim se... Nisam Wendy već Ivona, ali s obzirom da već imamo jednu Ivonu na forumu morala sam odabrati drugačiji username...

-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: miškopiško
Datum objave: 20 Veljača 2009 u 15:43
smile61sori


Objavio: Izzy
Datum objave: 22 Veljača 2009 u 11:13
Evo malo novih - vikend radova... Ovo je moj prvi pokušaj rada sa zlatnim listićima i šablonama. Tanjur je namijenjen za poklon, valjda će se svidjeti prijateljici...





Detalj izbliza... Pozadina se ne vidi baš dobro, ali je sedefasta.





A ovo je moj podvodni "lajtmotiv" za kupaonicu, za četkicu za zube... smile44

















-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: iris
Datum objave: 22 Veljača 2009 u 11:21
Izzy predivan tanjur a ni šolja ne zaostaje  Clap

-------------


Objavio: rose
Datum objave: 22 Veljača 2009 u 11:44
odlično! smile141

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: Izzy
Datum objave: 22 Veljača 2009 u 13:33
Petljala sam po Bucketu pa sam uspjela obrisati krivu sliku, detalj sa šalice, evo stavljam ponovo...





-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: Izzy
Datum objave: 22 Veljača 2009 u 13:34
Aha, genijalac ja... smile180Sve OK.

-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: leonarda
Datum objave: 22 Veljača 2009 u 15:00
ajme kako lijepa salica.....a libice naj,naj lepse

-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: monna-1
Datum objave: 22 Veljača 2009 u 15:02
Genijalno! Baš je super s ribicama!Clap

-------------
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
http://cvjetnavila.blogspot.com/ - cvjetnavila.blogspot


Objavio: kaća43
Datum objave: 22 Veljača 2009 u 15:13
tanjur originalan,salica preljepasmile141smile211


Objavio: Izzy
Datum objave: 22 Veljača 2009 u 16:24
Hvala cure! Na šalici sam utrljavala pigmente u pukotine dvokomponentnog laka pa sam dobila crack i svojevrsni pittorico u isto vrijeme, uživo se jasnije vidi! 

-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog




Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk