Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Mini vrt

Web: Cvijet.info
Kategorija: Vrt - Forum o vrtovima
Ime foruma: Moj vrt u slikama
Opis foruma: Pogled u moj, tvoj i Vaš vrt, kroz slike...
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=2955
Datum ispisa: 27 Travanj 2024 u 09:32
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Mini vrt
Objavio: minimode
Tema: Mini vrt
Datum objave: 13 Ožujak 2009 u 19:53
...otvaranje proljetne sezone -moj vrt


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde



Odgovori:
Objavio: minimode
Datum objave: 13 Ožujak 2009 u 19:55
danas me je u vrtu pozdravila jedna mala ptičica..


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 13 Ožujak 2009 u 19:57
crocusici u prozoru pozdravljaju sve prolaznike...


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: Mamaa
Datum objave: 13 Ožujak 2009 u 19:58
Koja prekrasna ptičicaSmile

-------------
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?


Objavio: minimode
Datum objave: 13 Ožujak 2009 u 20:00
...iako sam radila, cijelo vrijeme sam je pokušava "uhvatiti"-jako je brza i "okretna"...

-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: Mamaa
Datum objave: 13 Ožujak 2009 u 20:14
Znam- ja sam isto išla na sat vremena u vrt kad sam došla i čupam travu, kadli iz kanala dvije divlje patke jurnu - ja se iznenadila i pljas na pozadinu (onu najmekšu)LOLLOLLOLLOL
Toliko o tome kako znaju biti brze ptičice


-------------
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?


Objavio: minimode
Datum objave: 13 Ožujak 2009 u 20:34
LOL baš si me nasmijala! reci jel si planirala napraviti kućica za njih ili ptičice-meni se sve nešto vrzma po glavi....samo moram uhvatiti pravi trenutak, one iz trgovine nemaju baš pravi omjer "cijene i kvalitete"...Tongue

-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: Mamaa
Datum objave: 13 Ožujak 2009 u 21:12
Ja sam mislila nešto napraviti kao sklonište za njih ali kad oko vrta grmlje zasadim - htjela sam to u grmlje zakamuflirati...bilo bi i kućica ali više kao hranilište- kod mene ima zaista puno ptica i životinjskog svijeta- ćak mi se po vrtu zna roda šetatiSmile
 
A kućicu je po meni najbolje napraviti sam, od dašćica, bilo čega što možeš iskoristiti- više poslije uživaš u njoj - to je barem moj dojam


-------------
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?


Objavio: maslacak7
Datum objave: 13 Ožujak 2009 u 21:37
lijep ti je vrtic maliThumbs%20Up


Objavio: bergenia
Datum objave: 13 Ožujak 2009 u 22:00
Bravo, puno toga već cvjeta!


Objavio: Lantana
Datum objave: 13 Ožujak 2009 u 22:03
Minimode krasni su oni mini tulipani.

-------------
život je more


Objavio: Lilly
Datum objave: 13 Ožujak 2009 u 22:43
Pravi mali vrt!


Objavio: minimode
Datum objave: 14 Ožujak 2009 u 08:45
cure hvala, dobro kažeš mamaa, bude "ručna" kućica!

-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: Lilly
Datum objave: 14 Ožujak 2009 u 10:13
I meni je MM sklepao kućicu za ptice od ostatka lamperije i  nekig sitnih daščica super mu je ispala, a onda sam ju ja malo ošarenila! Budem poslikala pa stavim!


Objavio: Lilly
Datum objave: 14 Ožujak 2009 u 13:38
 
 
Evo obečala sam slike! Možda malo pomogne za ideju za izradu!


Objavio: minimode
Datum objave: 14 Ožujak 2009 u 13:58
O, Lilly savršeno! oduševila si me, mislim da neću uspit ovako nešto napravit.....Tongue

-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: lika1
Datum objave: 14 Ožujak 2009 u 14:06
Koje prekrasne boje baš si me razveselila,evo napokon je stiglo proljeće već mi je dosta bilo onog sivila i kiša.Moji zumbuli tek stidljivo izvirili iz zemlje a sad imam samo visibabe i poneki jaglac.Onaj predivni crocusici na prozoru susmile71


Objavio: minimode
Datum objave: 14 Ožujak 2009 u 14:40
lika 1, i meni isto, a sad kad je došlo lipo vrijeme, ne znam di ću prije, pa se samo po vrtu saplićem smile148

-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 14 Ožujak 2009 u 14:44
...vi i vašle lipe sličice ste "krivi" za ovo, I. pokušaj pa što bude-sa sukulentima nemam iskustva ovo su prvi bebaći, dakle 2 biljke i čini mi se majčina dušica ...danas posađeno
 
 


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: Štefica
Datum objave: 14 Ožujak 2009 u 18:44
A joj,kak je to lijepo .


Objavio: Lilly
Datum objave: 14 Ožujak 2009 u 20:26
Naravno trebat će joj novo farbanje! A ovaj tvoj glineni lonac-fenomenalno. Samo što bi je i njega pofarbala,bila sam našla jedan stari al je odmah dobio novu boju i namjenu za kaktuse.


Objavio: minimode
Datum objave: 15 Ožujak 2009 u 21:25
...ma biti će i ovako dobro samo da mališani krenu...

-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 15 Ožujak 2009 u 21:28
puno posla jučer obavljeno, pa tako pripremljen teren za dalije, liatrise, acidentere... staru lavandu sam ostavila bilo mi je žao, tu su u žute perunike, i desno u pitaru sam ostavila afrički -ne mogu se sjetiti...


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 15 Ožujak 2009 u 21:34
 
tu je drugi vrt, koji je tek u "izgradnji"-naravno mm treba prefrezati, palniram posijati travu.....al ja nestrpljiva već krenila u sadnju...između ostalog i nova ružica je tu....
 


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 15 Ožujak 2009 u 21:36
Da li netko zna razliku među ova dva osteospermuma?


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: Lantana
Datum objave: 15 Ožujak 2009 u 21:56
Onaj mali vrtić sa sukulentima je za 5 i ako je to I pokušaj onda samo nastavi dalje.
Ja imam 3 ostića i isto sam primjetila razliku, jedan kao da je puzavac, a ova ostala dva idu u visinu, neznam koja je rezlika.


-------------
život je more


Objavio: minimode
Datum objave: 15 Ožujak 2009 u 22:02

thanks Lantana, a za ostiće se i meni čini da je desni puzavac a lijevi grmičak..



-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: korijenko
Datum objave: 16 Ožujak 2009 u 09:40
Mini imaš krasne narcise- slika 1, a i maleni pernati prijatelji u vrtu su simpatični Smile

-------------
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)


Objavio: minimode
Datum objave: 16 Ožujak 2009 u 12:09
prošle god sam ih 5 posadila, a samo je jedan taj dupli izašao, šteta nadam se da će preživit, ostaviti ću ga u zemlji....hvala!

-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 17 Ožujak 2009 u 22:17
novi član vrta:


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: kontesaa
Datum objave: 17 Ožujak 2009 u 22:28
mini,vrtek će biti super Clap a šta je ono bjelo sa lijeve strane što cvijeta? moram i ja u lov na ostiće ove godine 

-------------
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi


Objavio: dzomba
Datum objave: 17 Ožujak 2009 u 22:43
Jako lijep Mini vrt koji i nije bas tako "mini" Big%20smile ako si se ovdje odnosila na Velicinu vrta LOLLOL...ClapClapClap

-------------
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..


Objavio: minimode
Datum objave: 18 Ožujak 2009 u 19:02
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

mini,vrtek će biti super Clap a šta je ono bjelo sa lijeve strane što cvijeta? moram i ja u lov na ostiće ove godine 
nadam se, to zovu bijela margaritela ili ivančica


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 18 Ožujak 2009 u 19:05
Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Jako lijep Mini vrt koji i nije bas tako "mini" Big%20smile ako si se ovdje odnosila na Velicinu vrta LOLLOL...ClapClapClap
svakako se ne odnosi na veličinu vrta, eto to je više figurativni naziv...u početku je bio mali-mali a odnosio se samo na područje balkona, malo po malo se širim - kao korovWink....


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 18 Ožujak 2009 u 19:08
Budući da se mm-u nije dalo radit na kućici za ptičice, on je lijepo otišao i kupio:


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 18 Ožujak 2009 u 19:09
moje nove margaritele


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 18 Ožujak 2009 u 19:09
danas u vrtu


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: maslacak7
Datum objave: 18 Ožujak 2009 u 21:51
fora ti je vrt,sve mi se svida  a kucica smile71... bas je fora..


Objavio: niho
Datum objave: 18 Ožujak 2009 u 22:20
Originalno poslano od člana minimode minimode napisao:

Budući da se mm-u nije dalo radit na kućici za ptičice, on je lijepo otišao i kupio:


 Svaka mu čast i baš lijepa kućica . A kod mene ptice to da vide one bi sevpobijegle pojma nemaju od kućicaLOLLOLLOLLOL


Objavio: minimode
Datum objave: 21 Ožujak 2009 u 08:40
ni moje vjerojatno nisu navikle na ovakvo što, jer nitko u blizini i nema ništa slično, eeeeeeeeeee al ja ću im stavljat hranu pa će se malo po malo poćeti navikavatismile179

-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: hoya
Datum objave: 21 Ožujak 2009 u 08:47
Minimode, kod tebe je sve maksimalno lijepo, preslatko !

-------------
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT


Objavio: iris
Datum objave: 21 Ožujak 2009 u 09:15
napokon da navratim u posjetu Smile skupila si lijepu kolekciju biljkica....kad se to sve rascvjeta bit će prekrasno
a kućica je divna....još samo da se usele ptičice Smile


-------------


Objavio: minimode
Datum objave: 21 Ožujak 2009 u 09:50
cureEmbarrassed

-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: vanja
Datum objave: 21 Ožujak 2009 u 11:33
Minimode bravo za vrt za kojega znam da će još biti ljepši kad sve bude posađeno i rascvjetano, bravo za kućicu Clap


Objavio: minimode
Datum objave: 22 Ožujak 2009 u 19:43
da popunim prazninu; kućni "ljubimci"


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 22 Ožujak 2009 u 19:45
i još malo orhideja; 3 prijateljice


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 22 Ožujak 2009 u 19:45


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 22 Ožujak 2009 u 19:47
ovaj mali je na prozoru...

-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: Triša
Datum objave: 22 Ožujak 2009 u 19:50
Mini odlične slikice, ali orhideje su me zbilja ostavile bez teksta - predivno.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: Štefica
Datum objave: 22 Ožujak 2009 u 19:58
Divno cvijeće


Objavio: minimode
Datum objave: 22 Ožujak 2009 u 20:35
fala cure, malo sam lijena što se tiče stavljanja slika al bude ih jošSmile

-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: kaća43
Datum objave: 22 Ožujak 2009 u 20:44
draga sve sam ti pregledala,i vise puta,i uzivala..a ove zadnje slikice su me oborile,doslovno..smile57smile79


Objavio: dzomba
Datum objave: 22 Ožujak 2009 u 21:39
Originalno poslano od člana minimode minimode napisao:

Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Jako lijep Mini vrt koji i nije bas tako "mini" Big%20smile ako si se ovdje odnosila na Velicinu vrta LOLLOL...ClapClapClap
svakako se ne odnosi na veličinu vrta, eto to je više figurativni naziv...u početku je bio mali-mali a odnosio se samo na područje balkona, malo po malo se širim - kao korovWink....
 
 
 
LOLLOL...svi smo tako poceli..balkon..dvoriste(ako ga imamo)...hodnik...garaza...i na kraju nemamo gdje ni spavati LOLLOL...ali ko im moze odoliti..tako lijepe boje lista,cvijeta...jos kad ga kupis/dobijes kad je mal/a i vidis kako raste ili cvijeta...koja ljepota!!! Svidja mi se ovo " kao korov" Big%20smileWink


-------------
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..


Objavio: kontesaa
Datum objave: 23 Ožujak 2009 u 14:04
orhideje su posebne smile64 ja s njima nemam sreće nikako Unhappy

-------------
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi


Objavio: Lantana
Datum objave: 23 Ožujak 2009 u 14:07
Mini prekrasno, a orhideje su smile120

-------------
život je more


Objavio: minimode
Datum objave: 24 Ožujak 2009 u 23:09

Lantana i Kontesa, pazim ih i mazim-po upustvima Lane2, prvu (bijelu) sam dobila a druge dvije sam kupila da joj prave društvo. 3 prijateljice...smile78

hvala kaćo!


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 31 Ožujak 2009 u 17:17
priča se nastavlja,...puno posla u vrtu, al vrijeme nikako ne dozvoljava neke duže radove ili je olujna bura ili olujno jugo....Confuseduglavnom nešto malo se i radilo ("usitno")
mini kamenjar ("novoizgrađeni")-tu je par biljčica...


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 31 Ožujak 2009 u 17:18
armeria maritima


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 31 Ožujak 2009 u 17:19
čini mi se saxifraga


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 31 Ožujak 2009 u 17:23
evo i cvijeće slikanog u vremenu tišine između bure i juga, kada je bilo malo i suncaSmile


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 31 Ožujak 2009 u 17:24
mali karanfil


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 31 Ožujak 2009 u 17:25
jedna nikla od pustih posađenih....valjda će ostale dogodine-anemona


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 31 Ožujak 2009 u 17:31
a evo gdje je zasađen karanfil....u pitaru koje je vjetar razlupao u sto komada a moj tata lijepo pažljivo skupio i zalijepio, sada su zasađeni u njemu margaritela, 2 tamjana, 1 rozi geranium i karanfil....slikano s prozora, od bjesa nisam htjela dole otići i poslikati jer puše i kiša padaAngry


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: vanja
Datum objave: 31 Ožujak 2009 u 19:33
Minimode baš mi je simpa tvoj mini vrt, vidim da si slikala armeriu maritima koju si i meni poklonila, nisam znala da ima ovako predivan cvit, hvala ti smile79


Objavio: kaća43
Datum objave: 31 Ožujak 2009 u 20:24
evo svratila malo do tebe draga,vidim svasta lijepo procvalo smile141smile57


Objavio: kontesaa
Datum objave: 31 Ožujak 2009 u 20:31
armeria je prekrasna Smile kao i minivrt cijeli Wink baš malo guštam kod vas gdje cvate sve,a kod mene sramežljivo jer sjeverac puše u ovo doba gore na veliko

-------------
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi


Objavio: minimode
Datum objave: 31 Ožujak 2009 u 20:42
Originalno poslano od člana vanja vanja napisao:

Minimode baš mi je simpa tvoj mini vrt, vidim da si slikala armeriu maritima koju si i meni poklonila, nisam znala da ima ovako predivan cvit, hvala ti smile79
draga Vanja, na onoj hladnoj buri u priši - vjerojatno nisi čula, al armeriju ti je poslala Lantana, a čim se moja razmnoži ja je nosim tebi!
smile78


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 31 Ožujak 2009 u 20:46
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

armeria je prekrasna Smile kao i minivrt cijeli Wink baš malo guštam kod vas gdje cvate sve,a kod mene sramežljivo jer sjeverac puše u ovo doba gore na veliko
ma evo i ovde nema šta nepuše, a sve olujno,ovo je sve skriveno na neki način iza kuće pa se i nekako održava na "životu"smile78


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: vanja
Datum objave: 31 Ožujak 2009 u 20:47
 ajme smile42 meni Embarrassed Lantana oprosti nisam stvarno čula da si me darivala sa cvićem, ajme meni sramote, Lantana  puuuuuuuuuuuuno  ti hvalllllllllaaaaa  smile79


Objavio: minimode
Datum objave: 31 Ožujak 2009 u 20:48
kaćo jel te odnilo jugo, ima li soli na balkonu?Evil%20Smile
mislim da je kod tebe skidalo pločice....
samo ti navrati!smile78


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 31 Ožujak 2009 u 21:54
evo se spremam i balkonsko cvijeće, mix


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: Lantana
Datum objave: 31 Ožujak 2009 u 22:06
Minimode bit će to lijepi kamenjar samo treba još malo da se biljke rašire i da se još malo popuni. Meni je moj djelovao prve dvije godine prazno, a kad je krenulo sada moram prorjediti jer bi sve ugušilo. Imam neke koje ti mogu poslati, ja imam viška.

Vanja, ma nije bitno tko je poslao glavno da rastu i da ih ti paziš.


-------------
život je more


Objavio: minimode
Datum objave: 31 Ožujak 2009 u 22:14
ja sam happy samo zato što ovih par biljčica u kamenjari jugo nije otpuhalo, posadila sam ih neposredno prije, jer mi nisu mogle više stati u kontejnerima....evo u ovih 2-3 dana baš su se dobro primile.
Ideja mog kamenjara mi se u početku nije sviđala, al malo pomalo sve je više volim...
Hvala Lantana na ponudi, tvoji paketi mi zadaju "glavobolju"(pozitivnu)-samo letim po vrtu i planiram gdje ću šta piknuti, baš si srce!
smile78
 


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: Mamaa
Datum objave: 31 Ožujak 2009 u 22:19
nema kamenjara koji ti se ne uvuče pod kožuWink

-------------
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?


Objavio: smrcko
Datum objave: 31 Ožujak 2009 u 22:51


Kako se zove ova srednja biljka sa lijepim rozim cvjetićima. Kupila sam nešto slično, pisalo je samo trajnica. Trgovkinje pojma nisu imale što prodaju.
Lijepo proljetnje cvijeće. Posebno mi se sviđa ona glinena posuda na prvoj stranici.smile99


-------------
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.


Objavio: gioiaa
Datum objave: 01 Travanj 2009 u 07:58
sve ti je predivno,ali orhideje su


Objavio: adenium
Datum objave: 01 Travanj 2009 u 09:31
Ima svašta u tom tvom mini vrtu.Bit će to mali ali slatki vrt,a za orhideje slažem se s gio.


Objavio: minimode
Datum objave: 01 Travanj 2009 u 09:53

smrcko ove godine sam kupila dvije - margaritele - i meni se sviđa, al malo mi je žućkasta u podnožju, sad ne znam da li sam prilikom presađivanja otrgala nešto korjenčića više ili je nešto dr. muči, uglavnom prihranit ću je pa se valjda oporavi.

Nećeš vjerovat, onu glinenu posudu sam platila 10kn, a dugo vremena nisam znala što ću posaditi u nju, pa eto sada krasi stol na balkonu.Tongue


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 01 Travanj 2009 u 09:58
mamaa -  imaš pravo, stvarno malo po malo ulazi pod kožu
 
Gioiaa i adenium smile171, nadam se da budu takve i dalje...


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: smrcko
Datum objave: 01 Travanj 2009 u 10:04
I mislila sam da se zovu margaritele,iz gornjih postova.Ne mogu ništa naći o njima i uzgoju. To što je požutilo, može biti i od šoka presađivanja ili jačeg zaljevanja. Ništa strašno ako biljka i dalje napreduje.
Ona glinena posuda ti prelijepa, u takvim posudama cvijeće diše. Plastika i nije zdrava za biljku. Vani sam u Ikei vidjela glinene posude od 7- 15 kn. Na žalost nisam ih mogla ponijeti imala sam previše stvari. Smile


-------------
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.


Objavio: proljeće
Datum objave: 01 Travanj 2009 u 11:00
Kod tebe je puno toga procvjetalo.Vidim da si i ti nestrpljiva kao i ja, ali to vrijeme nikako da se smiri.
Šta ti je ono crveno na prvoj stranici, druga slika??? Ima jako neobičan cvijet.


Objavio: minimode
Datum objave: 01 Travanj 2009 u 16:02
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Kod tebe je puno toga procvjetalo.Vidim da si i ti nestrpljiva kao i ja, ali to vrijeme nikako da se smiri.
Šta ti je ono crveno na prvoj stranici, druga slika??? Ima jako neobičan cvijet.
proljeće to ti je mini tulipan, slikan odozgora pa malo neobičnije izgleda...Wink, ove god su me iznenadili, prošle godine nisu cvjetali...neka njih-neka


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: baka
Datum objave: 01 Travanj 2009 u 17:04
Pa baš i nije mini vrt.
Ali čaroban je. Sjajno si složila one ćupove, kamenje i svo to cvijeće raznih boja! .


-------------
Nikad neću biti stara Riječanka.<br /><br />Stari su oni koji su barem 10 godina stariji od mene i to po cijelom svijetu!


Objavio: proljeće
Datum objave: 01 Travanj 2009 u 20:30
Originalno poslano od člana minimode minimode napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Kod tebe je puno toga procvjetalo.Vidim da si i ti nestrpljiva kao i ja, ali to vrijeme nikako da se smiri.
Šta ti je ono crveno na prvoj stranici, druga slika??? Ima jako neobičan cvijet.
proljeće to ti je mini tulipan, slikan odozgora pa malo neobičnije izgleda...Wink, ove god su me iznenadili, prošle godine nisu cvjetali...neka njih-neka
 
 
Ne mogu vjerovati da je to tulipan....prekrasan je!!!Tongue
 


-------------


Objavio: kaća43
Datum objave: 01 Travanj 2009 u 23:16
Originalno poslano od člana minimode minimode napisao:

kaćo jel te odnilo jugo, ima li soli na balkonu?Evil%20Smile
mislim da je kod tebe skidalo pločice....
samo ti navrati!smile78

nije mene,ali bilo je prevrtanja pitara,bas je bilo opako ovaj put...jesi to poharala mbm,prekrasne su ti ove kombinacije za balkon..ja cu jos malo pricekat, dok skalaju cijeneWink http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000">Valentine%20kiss


Objavio: niho
Datum objave: 01 Travanj 2009 u 23:33
Možda joj je baš bila muka


Objavio: minimode
Datum objave: 01 Travanj 2009 u 23:39
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

Originalno poslano od člana minimode minimode napisao:

kaćo jel te odnilo jugo, ima li soli na balkonu?Evil%20Smile
mislim da je kod tebe skidalo pločice....
samo ti navrati!smile78

nije mene,ali bilo je prevrtanja pitara,bas je bilo opako ovaj put...jesi to poharala mbm,prekrasne su ti ove kombinacije za balkon..ja cu jos malo pricekat, dok skalaju cijeneWink http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000">Valentine%20kiss
Kaćo nisam ovaj put, suzdržavam se još malo dok ne počne full "balkonska sezona"- znaš da bi ti oni tamo rekli: je, je bila je ONA šta je svako malo tu.Big%20smile
ne znam šta te od bilja točno zanima al naišla sam na nešto jako jeftino (mislim bilje), zato i jesu pale neke nove kombinacije po pitarićima..Big%20smile
smile78


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 01 Travanj 2009 u 23:40
Niho da znaš da se ne bih čudila da joj je bila muka, jer je jugo bilo stravaWacko

-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: kaća43
Datum objave: 02 Travanj 2009 u 00:15
Originalno poslano od člana minimode minimode napisao:

Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

Originalno poslano od člana minimode minimode napisao:

kaćo jel te odnilo jugo, ima li soli na balkonu?Evil%20Smile
mislim da je kod tebe skidalo pločice....
samo ti navrati!smile78

nije mene,ali bilo je prevrtanja pitara,bas je bilo opako ovaj put...jesi to poharala mbm,prekrasne su ti ove kombinacije za balkon..ja cu jos malo pricekat, dok skalaju cijeneWink http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000">Valentine%20kiss
Kaćo nisam ovaj put, suzdržavam se još malo dok ne počne full "balkonska sezona"- znaš da bi ti oni tamo rekli: je, je bila je ONA šta je svako malo tu.Big%20smile
ne znam šta te od bilja točno zanima al naišla sam na nešto jako jeftino (mislim bilje), zato i jesu pale neke nove kombinacije po pitarićima..Big%20smile
smile78

e,mislis da za mene nece isto rec,cekaj samo dok pocnem ic..Tongue
a sta ti mene ne zanima,bolje pitajTongue..sto li si to jeftino pronasla,viciWink


Objavio: Triša
Datum objave: 02 Travanj 2009 u 09:38
mini vrt je prekrasan, a meni za oko zapele one bijele margerite, imala sam žute, cvale cjelu godinu, ali su mi ove godine smrzle većinom, spasila sam samo jedne, ali tvoje bijele su puno ljepše - nekako prirodnije.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: minimode
Datum objave: 02 Travanj 2009 u 10:01
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

mini vrt je prekrasan, a meni za oko zapele one bijele margerite, imala sam žute, cvale cjelu godinu, ali su mi ove godine smrzle većinom, spasila sam samo jedne, ali tvoje bijele su puno ljepše - nekako prirodnije.
draga Triša, kada sam je kupila nisu mi ni rekli što je, pitam jel trajnica? Ne! ja:ok, dobro uzet ću je baš ima lijepi cvijet, pa dok dur-dur, posadila je jaaaako veliki pitar (teglu) i evo je traje već 3. sezonu, ove zime sam je sklonila sa vjetra (pozadi kuće) i eto je. Baš je skromna i otporna - za ove ovdje uvjete. a i žute su lijepe-imam mlade, a nedavno sam kupila i roza margaritele, stvarno su zahvalne....Smile


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: dori-st
Datum objave: 06 Travanj 2009 u 16:11
Minimode, evo sad sam po prvi put pregledala tvoju galeriju, ako se uselim i na ovaj  dio foruma, pa počnem pregledavati, ne piše mi  dobro, posao već pati........ .
smile208
Ali morala sam samo malo, dosta sam radila danas.....
 
Moram ti reći da me oduševilo tvoje cvijeće, i one ruže, pa orhideje, pa tulipani, imaš svega, odlično izgleda, čestitam, sve je prekrasno, ne znam zapravo što mi je ljepše.
Evo ja i tebi poklanjam jednu ružicu. smile75.


Objavio: minimode
Datum objave: 06 Travanj 2009 u 21:15
dori smile78,
dijagnoza: smile173 izgleda da prelaziš u stupanj teške ovisnosti....hm - možda samo pola sata dnevno na kompiću?Big%20smile

-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 06 Travanj 2009 u 22:24
..još malo sličica...


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 06 Travanj 2009 u 22:26
..neveni uživaju na proljetnom suncu...
geranium u punom cvatu..


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 06 Travanj 2009 u 22:27
bijeli ljubimac

-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 06 Travanj 2009 u 22:28
..još bjelila -


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 06 Travanj 2009 u 22:29
između ostalih i bijela kombinacija za balkon 


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 06 Travanj 2009 u 22:31
evo što radim ovih dana, radovi u vrtu su se malo pomakli s mrtve točke, tako da se malo po malo mogu vidjeti konture budućeg vrta/travnjaka


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: minimode
Datum objave: 06 Travanj 2009 u 22:33

stari toć će biti "uokviren" cvijećem..



-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk