Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Nabavka materijala po gradovima

Web: Cvijet.info
Kategorija: Hobistika - Forum za hobi
Ime foruma: Razmjena i nabavka materijala
Opis foruma: Razmjena i nabavka materijala za decoupage tehniku tj. salvetnu tehniku.
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=3807
Datum ispisa: 28 Ožujak 2024 u 16:17
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Nabavka materijala po gradovima
Objavio: iris
Tema: Nabavka materijala po gradovima
Datum objave: 06 Rujan 2009 u 21:04
molim sve cure da napišu gdje u svome gradu kupuju materijal za decoupage



Odgovori:
Objavio: anđelka
Datum objave: 07 Rujan 2009 u 09:28
Inetrspar u Dubravi ima neke stvari za decoupage, neke boje, ljepilo, salvete, kistovi. Treba pogledati.

-------------
ANĐELKA


Objavio: Mamaa
Datum objave: 07 Rujan 2009 u 10:16
Ja sam u Intersparu u Sisku također uspijela s vremena na vrijeme pronači decoupage setove, imaju raznih kalupa, općenito za hobby program znaju imati zgodnih stvarčica - pretpostavljam da je tako u svim njihovim trgovinama

-------------
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?


Objavio: andrea01
Datum objave: 14 Rujan 2009 u 11:09
Samobor

Art zumbur d.o.o.
Mlinska 7, Samobor

Postoji i u Zagrebu u A.Hebranga 13 ali nisam sigurna kakva je tamo ponuda hoby asortimana. U Samoboru je super. Big%20smile


Objavio: Mamaa
Datum objave: 14 Rujan 2009 u 11:26
evo novi info o intersparu- trenutno u sisku imaju u ponudi akrilne boje, ljepila i salvete za decoupage, platna za slike, perlice i još neke sitnice iz hobby programa.
Superkonzumi trenutno imaju nevjerojatno bogatu ponudu salveta raznih motiva.


-------------
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?


Objavio: iris
Datum objave: 19 Rujan 2009 u 12:41
u Splitu
 
dućan Ideja u robnoj kući Dalma
i u Ipercopu-Intersparu u Kaštelima


-------------


Objavio: lluvia
Datum objave: 21 Rujan 2009 u 08:54
Osijek

Hobi art u Županijskoj
Zlatne ruke u Gundulićevoj
Interspar na obje lokacije (kruzni tok i Emmezeta)



Objavio: kami
Datum objave: 24 Rujan 2009 u 09:20
U Intersparu ima hobby materijala? Vrlo korisna informacija,
u ovom kvartovskom u Dubravi uopće nisam bila zapravo
pa ću prošetati izvidjeti...

Dosad sam kupovala u Lumosu, Chemacu i NB-Hobby&Art-u u Zagrebu
većinu tog za decoupage, a tanjure povremeno u Offertissimi.

Salvete naravno posvuda, nema gdje ih nema...
Škrinjica u Domjanićevoj na Kvatriću (dosta uzoraka salveta kojih drugdje praktički nema)

Znanje na Zvonimirovoj je imalo 50% sniženje svega, bilo je lijepih velikih prozirnih tanjura, možda ih je još ostalo...




Objavio: shasha
Datum objave: 08 Listopad 2009 u 21:27
U Varaždinu(vjerojatno i ostalim gradovima)u OBI-ju ima jedan dio sa raznim hobby stvarima.
Imaju i kalupe(od47kn.do 55kn)raznih motiva.E sad,ne znam kakva je kvaliteta tih kalupa.Neki su ,čini mi se,plastični no nije ona tvrda plastika ali je tanka.
Uglavnom,trebalo bi kupiti i probati jer mi je cijena skroz prihvatljiva prema drugim vrstama kalupa.Ok,kvalitetniji su no ko zna kakvi su ovi dok se ne proba.
Imaju i platna raznih veličina,salvete su im u paketu 2 vrste po 2 salvete i mislim da je 10kn.
Nađe se svašta no mene su kalupi privukli.Ako je netko kupovao tamo kalup nek javi kakvi su.


Objavio: Izzy
Datum objave: 10 Listopad 2009 u 17:34
U Varaždinu u Euroshopu (stara Nama kod busnog kolodvora) ima drvenih kutija, vješalica, pladnjeva, staklenih tanjura, a zna se naći i papira za poklone koji ima pojedinačne motive (cvijeće, voće, tekst) kao decoupage papir...

U Čakovcu u centru postoji Međimurjeplet gdje imaju drvene škrinjice raznih veličina pogodne za shabby, obične drvene kutije - to je što se decoupaga tiče.

U Zagrebu u Narodnim novinama kod džamije imaju dosta povoljne salvete i znaju imati i dobar izbor.

Ako nekoga zanima, Libraria je iz Praške (kod Trga) preselila u knjižaru u Ilici  (ne znam broj, kod križanja Ilice i Gundulićeve) i tamo imaju hobby i slikarski program, imali su Multi akrilne boje koje su povoljne i dosta kvalitetne.

Postoji Perlica u Zvonimirovoj, hobby dućan (opet ne znam broj). Nisam jako dugo bila, ali imaju repromaterijal za nakit i asortiman za decoupage i salvetnu.

Mega  Color, trgovina bojama i lakovima, na Savskoj 160 i Vukovarskoj 14 - osim boja i lakova za profesionalnu upotrebu drže i asortiman hobby boja i ljepila za decoupage i raznih stvari koje nisam sve stigla pogledati, vidjela sam okvire za slike, drvene kutijice i šablone... 


-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: shasha
Datum objave: 11 Listopad 2009 u 00:13
Ispravak,Izzy.U Varaždinu je euroshop zatvoren(ili će se ovih dana zatvoriti)Ničega više nema. A što se međimurjepleta tiče,ima i u Varaždinu njihova trgovina(zagrebačka ulica,kod plave staklene zgrade)Wink


Objavio: bubi12
Datum objave: 11 Listopad 2009 u 21:02
U Dubrovniku jedino Euroshop  i razne trgovine boja i lakova. Ako netko zna još koju neka me ispravi.


Objavio: lula
Datum objave: 12 Listopad 2009 u 23:44
Eto Izzy nadovezat ću se na tvoju informaciju o Megacoloru...
Imaju široku paletu raznih proizvoda...viva ...za decoupage  i salvetnu tehniku. Njihov krakle npr. nemora se nanositi u jednom smjeru...nego može u svim. imaju raznih pasta...koje daju odlične efekte u samostalnom radu kao i u radu sa šablonama. Drže salvete, mješaju boje u svim nijansama za nas hobiste i prodaju ih u posudicama od 250 ml..po odličnoj cijeni od 21 kn. što je povoljno u odnosu na druge. Drvene kutije su im po super cijenama.
Materijal tipa vješalice, drvene kutijice,okviri za slike, satovi, tanjuri i svašta nešto kupujem u Ofertisimi i tamo su cijene o.k...
često obiđem i obližnje gradove...jer sam bikerica u duši i jedan od načina opuštanja mi je vožnja na mom metalnom ljubimcu...tako da se o.k stvari zna naći i u Sisku i Koprivnici svuda...samo dobro oko i ideja i od svega se može svašta napraviti.
 
Gledam i vidim da niste spomenule ni nb hobby koji se iz Zaprešića preselio u Kustošijansku...imaju internet stanicu pa se isplati pogledati....
Lumos u Petrinjskoj...najpovoljniji što se tiće ljepila, 2k i ostalih efekata. naravno Chemaco u Vukovarskoj...svega i svačega za sve tipove hobbista...kao i ustvari u prethodna dva. Svašt se da naći i u Lidlu...bolje da više ne nabrajam jer ću se sjetiti da mi sigurno nešto fali...užas živa zaraza.....Wink


Objavio: kami
Datum objave: 13 Listopad 2009 u 08:48
Zagreb (dopuna popisa pa googlajte za lokacije):

> Narodne novine na Aveniji Dubrava (puno lijepih salveta za max.9kn paket i tanki klobučar papir (sličan peliru))
> mali dućan sa skupljim posuđem (?) kod Džamije (malo dalje od dućana Naš dom) Ihr maramice i salvete & reljefne salvete
> NOVA na Jurišićevoj (bliže Draškovićevoj) > puno Ihr salveta (oko 20kn paket)
> PackShop na Žitnjaku (razna kartonska ambalaža -> kartonske kutije)
> Prosvjeta na Cvjetnom (velika papirnica i puno ukrasnih kutija,traka,boja i ostalog ; Ihr salvete, razne druge i reljefne, ali oko 20-25kn paket barem)
> Profil u Bogovićevoj (rižin i tabak papir u puno boja na rezanje (pola metra oko 7kn, ali široke role)
> Mladost na Ilici (razni čipkasti podmetači, salvete i papiri)
> Dolac štandovi (!) -> drvene klupice (~60,70,80,100kn), manji stolci, tacne i ostale drvene stvarčice u raznim veličinama
> Škrinjica u Domjanićevoj na Kvatriću (prekrasne salvete (npr.Klimt i slično) za ~15kn paket)
> Muller na Trgu (dosta salveta, do 20kn paket)

Molim cure ako nije problem (zbog lakšeg snalaženja po temi) > boldajte nazive gradova i dućana ;)


Objavio: nada-m
Datum objave: 18 Listopad 2009 u 21:28
u Bjelovaru u knjižari"sanja"može se dosta stvari nabaviti, ali u dogovoru oni mogu naručiti šta je potrebno, uskoro će biti program za dec. u galeriji AA.


Objavio: kami
Datum objave: 18 Listopad 2009 u 21:42
Gdje trenutno ima drvenih tacni u Zagrebu (pogodnih za farbanje i ukrašavanje) i koje su im okvirne cijene? Gdje ih inače kupujete?

U Lumosu i Chemacu nema, vidjela sam nešto sitno u Nami i Offertisimi,
a NB hobby ću sutra nazvati jeL još imaju onih laganih od svijetlog nelakiranog drva...


Objavio: kaća43
Datum objave: 18 Listopad 2009 u 22:59
kami ja sam tacne kupovala u emmezeti,pretpostavljam da je asortiman u splitu i zagrebu isti,pa da pogledas tamo..ove moje su u vise velicina,ne sijecam se tocnih cijena,vrte se tu negdje oko tridesetak kuna..


Objavio: morema
Datum objave: 19 Listopad 2009 u 09:35
Mega Color u Vukovarskoj 14 više ne postoji. U petak sam ga tražila na toj adresi i tu je sada salon sa zavjesama. 


Objavio: kami
Datum objave: 19 Listopad 2009 u 09:40
Sigurno postoji, samo nije isto Vukovarska ulica u Dubravi (gdje je stvarno salon zavjesa) i Ulica grada Vukovara na Trešnjevci (gdje je Megacolor)...
Nisam još bila, ali kad sam gledala po karti, treba paziti na koju Vukovarsku se misli...

Oni čak http://www.megacolorzagreb.hr/lokacije.htm - na svojoj stranici imaju Avenija grada Vukovara, makar mislim da je to službeno Ulica grada Vukovara, a na kartama piše samo Grada Vukovara Embarrassed
Isto kao što ima Slavonska ulica u Dubravi i Slavonska avenija a za obje kažemo Slavonska, itd.


Objavio: morema
Datum objave: 19 Listopad 2009 u 09:57
I ja sam gledala na karti, to je Vukovarska na Trešnjevci. Vjerojatno im je stara stranica na internetu. Ali mi tip iz salona zavjesa kaže da je Mega Color prije bio u prostorima gdje su sada oni. Nemam pojma, ali sam se poveselila jer su mi blizu.


Objavio: kami
Datum objave: 19 Listopad 2009 u 10:03
Uf, zvala sam ih u Savsku, vele da su zatvorili prostor u Vukovarskoj još prije 3 godine (tako da je Izzy vjerojatno u Savsku išla) :P
Inače imam naviku zivkati svugdje prije nego idem da se uvjerim da ću naći ono što tražim...
Nama je doma često dolazila tuđa pošta jer na Trešnjevci ima ulica s 1 različitim slovom pa se opće ne bi čudila da i ulice istog naziva zamijenim...


Objavio: morema
Datum objave: 19 Listopad 2009 u 10:22
Kami, hvala na informaciji.Morati ću otići jedan dan do Savske da vidim što nude.


Objavio: kami
Datum objave: 20 Listopad 2009 u 20:04
U Škrinjici u Domjanićevoj na Kvatriću je trenutno sniženje dijela salveta
(sa 16kn na 9kn) i ima dosta cvjetnih motiva, modernih božićnih, s raznom hranom, dječjih, rođendanskih, itd.
Snižene su do isteka zaliha Tongue


Objavio: kami
Datum objave: 04 Studeni 2009 u 08:25
u DM (salvete paketi po 8,90kn i ostalo), NB art&hobby (salvete i maramice) i Škrinjicu (salvete i papiri)
došli novi šareni i božićni artikli (vidi temu Chat-brbljaonica za detalje Tongue)
Ovo sve je za ZG, ali DM-ovi u drugim gradovima valjda imaju istu ponudu Big%20smile


Objavio: Izzy
Datum objave: 05 Studeni 2009 u 21:44
Danas sam bila u MegaColoru u Savskoj, imaju obnovljenu web stranicu pa koga zanima njihov asortiman neka pogleda na  http://radionice.megacolorzagreb.hr/category/viva-decor-hobby-art-proizvodi/ - http://radionice.megacolorzagreb.hr/category/viva-decor-hobby-art-proizvodi/   Ne bih htjela reklamirati dućan, ali mi je drago kad se proširi asortiman naših hobby potrepština raznim novitetima i konkurentnijim cijenama. Ono što bi cure sada u predblagdansko vrijeme moglo zanimati je umjetni snijeg u bočici (82 ml 22kn), 3D medij (82ml 22kn), kontur paste raznih boja po 21 kn, patina raznih nijansi 82ml po 24kn, crackle lak (koji se može nanositi u svim smjerovima) 82ml po 26kn, dvokomponentni cystal lack 2 bočice po 90ml za 77kn... Doista miješaju akrilne boje i 200ml košta 21kn ako sam dobro zapamtila, malo se čine rijeđe nego Multi boje, ali treba isprobati! Thumbs%20Up http://radionice.megacolorzagreb.hr/category/viva-decor-hobby-art-proizvodi/ -

-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: kami
Datum objave: 06 Studeni 2009 u 08:28
Jučer sam vidjela akrilne boje u tubi od 120ml po 26,40kn (sniženo s 33kn)
(mala trgovina slikarskim materijalima u dvorištu otprilike Ilice 67 na Britancu)
Super izbor nijansi, vjerujem da su guste i kvalitetne (npr. zgodno kom trebaju osnovne žuta,plava,crvena za miješanje ili boje za slikanje),
a to je bolja kupnja nego one hobby bočice od 50ml za 30kn
ili one rijetke multicolor 59ml za 13kn (meni je to oboje grozno jer je prvo skupo, a drugo nekvalitetno).


@Izzy: hvala na informaciji, nema čeg nema od efekata, ja tamo ne smijem otići opće...
jučer sam uspjela ne kupiti ništa u NB hobby-u, tak sam ponosna LOL


Objavio: proljeće
Datum objave: 06 Studeni 2009 u 09:08
Izzy zaboravila si spomenuti i kutijice različitih veličina a cijene se kreću od 17,00 kuna pa na dalje.
Također vidim da imaju i radionice, pa tko voli nek izvoli.
Ja sam kupila i kistove i spužvice za tupkanje...


Objavio: kami
Datum objave: 07 Studeni 2009 u 11:31
Eto ga, i ja sam ujutro navratila u Megacolor jer mi je bilo usputno...
S obzirom na raznolik izbor i moju neodlučnost, pokupila sam letke o proizvodima i kupila 5 komada salveta da ne izađem praznih ruku LOL
(i salvete i maramice su 2,00kn komad i super izbor motiva imaju).
Ima i onih vitičastih okvira od tvrdog kartona u 3 veličine (paket sva 3 je jeftiniji).

Ugodno sam iznenađena, mislim da su baš zdrava konkurencija ostalih hobby dućanima jer ne vjerujem da itko uspije sve što zamisli kupiti samo u jednom...(bar ja dosad nisam)


Objavio: jelika
Datum objave: 07 Studeni 2009 u 13:53
imam pitanje za sve tete salvete koje se bave salvetnom tehnikom - gdje kupujete šljokice, a da nisu hoby dućani tj. da su jeftinije?


Objavio: shasha
Datum objave: 07 Studeni 2009 u 15:03
Jelika,ja sam nedavno kupila u Lidlu paket sa nekih 6-7 vrsta šljokica i nekim ljepilom.Ne znam cijenu no nešto sitno je bilo.Pogledaj u tim većim trgovinama kod igračaka za klince ti to zna biti.
(a sad cure,selite naše poruke negdje di im je mjesto,sorry)


Objavio: maslacak7
Datum objave: 15 Studeni 2009 u 21:51
moze mi tko reci ima li mega color kakav cijenik i moze li se od njih naruciti internetom...ipak mi koji smo dalje nemozemo do ducana..


Objavio: shasha
Datum objave: 18 Studeni 2009 u 10:12
U Vž je otvoren KTC i ima dosta zgodnih drvenarija,od škrinjica,stalaka,vješalica i sl. a i cijene su ok.
Da nebudem" škrtica",u kauflandu ima salveta od 3kn paket do 5kn paket.Ok ima i onih po 15kn no te su na djelu sa salvetama a ove su kod božićnih ukrasa.Ako ih kod vas nema,javiteWink
Platna,21,5cmx16cm su u ofertisimi po 10knVeća nisam gledala.


Objavio: Izzy
Datum objave: 18 Studeni 2009 u 17:59
@maslacak7 - imaš web stranicu Mega Colora, ali nema cijena. Kad smo već kod toga, ni u dućanu nemaju istaknute cijene (još) za sve proizvode, frajer ih skenira pa gleda u komp koliko što košta - malo frustrirajuće... U tom duhu naravno da nemaju ni narudžbe internetom, dakle ostaje ti da si nabaviš dobru vilu iz Zagreba koja će ti obaviti shopping po tvom spisku i poslati ti stvari poštom! Smile

@shasha - gdje je KTC? Zatvorili su mi Euroshop pa sad nemam šta raditi dok čekam bus kad sam u Varaždinu na terenu? Unhappy

Ostalima - u Offertissimi ima vjenčića od slame po povoljnim cijenama i različitih promjera! Očima vidjela u Offi u Ilici, za ostale ne znam... Thumbs%20Up


-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: TaTjana43
Datum objave: 18 Studeni 2009 u 21:26
drage moje, od sutra lidl ima akciju, set boja za staklo( i prozore) 5 kom za 28kn


Objavio: shasha
Datum objave: 18 Studeni 2009 u 22:18
KTC je kod biškupečkog groblja.Ne znam,znaš li di je to,ako ne znaš,javi se,kad čekaš bus,pa bumo zajedno "čekale"


Objavio: Izzy
Datum objave: 18 Studeni 2009 u 22:23
smile176


-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: rose
Datum objave: 24 Studeni 2009 u 14:06
zna li tko gdje ima kupit glittera u prahu?


Objavio: proljeće
Datum objave: 24 Studeni 2009 u 15:45
Hej curke, upravo sam se vratila iz MC u Savskoj.
Kupila sam krakle koji se nanosi u svim smjerovima za 24,00 kunića i 3D efekt ista cijena.
 
A teta iz dučana mi je rekla da uskoro dobivaju i srebrnu akrilnu boju, što me jaaako veseli .
 
A saada nešto za našu izzy:
Draga od Nove godine dobivaju i nakit, to jest sve u svezi nakita...da li si sretna što sam ti donijela ovako lijepu vijest???Smile


Objavio: Izzy
Datum objave: 24 Studeni 2009 u 15:48
Jeeeee! Bravo draga!  5 u zalaganje! smile78

-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: maslacak7
Datum objave: 24 Studeni 2009 u 18:03
ja nemam ni offertisimu blizu,ni ktc...ma bas zivim bogu iza nogu...Cry


Objavio: anđelka
Datum objave: 25 Studeni 2009 u 09:26
Ne znam da li ovdje mogu staviti ono što sam našla,ali ako ne spada tu, molim da se izbriše. U Ofertisimi ima čipkanih tabletića okruglih, četvrtastih, ovalnih za one koje rade čipkom (da ne moraju upotrebljavati kineske čipkane tange) sve po 5 kn

-------------
ANĐELKA


Objavio: morema
Datum objave: 26 Studeni 2009 u 13:40
Bog svima, ne znam da li sam na pravoj stranici ali javljam da perlica iz zvonimirove ima internet stranicu http://www.perlica.hr - http://www.perlica.hr . Pa tko voli nek izvoli Tongue

-------------


Objavio: Izzy
Datum objave: 29 Studeni 2009 u 19:26
Ajde više da su se i oni malo probudili! Prolazim tamo kad idem na posao, budem svratila ovih dana pa vam podnesem izvještaj o zanimljivostima! Inače sam tamo puno obitavala u vezi nakita, ali sam prestala jer su malčice preskupi... Confused

-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: kami
Datum objave: 29 Studeni 2009 u 19:41
Pa meni se čine malo skupi i za ostale tehnike, zato i nisam dosad otišla do njih... u svakom slučaju čekamo izvještaj Wink


Objavio: morema
Datum objave: 30 Studeni 2009 u 09:25
pa izzy mi smo susjede, i ja radim blizu perlice


Objavio: Izzy
Datum objave: 30 Studeni 2009 u 14:29
Hahaha! Morema, onda jednom prilikom "Perlica" + kavica? Thumbs%20Up

-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: kami
Datum objave: 01 Prosinac 2009 u 22:59
Narodne novine kod džamije (Trg žrtava fašizma) imaju puno blagdanskih salveta (na etaži -1)
koje nisam drugdje vidjela, a svaki paket je oko 9kn.


Objavio: zara2605
Datum objave: 02 Prosinac 2009 u 11:02

Bok!Zanima me gdje nabavljate staklene tanjure, one obicne okrugle!Ja ih nemogu nigdje nac.Hvala



Objavio: proljeće
Datum objave: 02 Prosinac 2009 u 11:04
Originalno poslano od člana zara2605 zara2605 napisao:

Bok!Zanima me gdje nabavljate staklene tanjure, one obicne okrugle!Ja ih nemogu nigdje nac.Hvala

 
 
Zara kao prvo dobro nam došla i duuuugo se s nama družila Smile
 
A staklene tanjure najčešće nabavljamo u Offertisimi, ali mislim da ih u zadnje vrijeme i nemaju nešto....
 


Objavio: zara2605
Datum objave: 02 Prosinac 2009 u 11:13
HvalaSmile
Budem pogledala, kod nas nema baš neki izbor ducana tako da cu morat do Zg-a ocito!
 


Objavio: shasha
Datum objave: 02 Prosinac 2009 u 11:16
U kauflandu ja često naletim na jeftine tanjure pa virni tamo.


Objavio: Gogs
Datum objave: 02 Prosinac 2009 u 18:15
sutra, u četvrtak dolaze nove salvete u Lumos (navodno iz Poljske)


Objavio: Izzy
Datum objave: 02 Prosinac 2009 u 18:24
Originalno poslano od člana zara2605 zara2605 napisao:

Bok!Zanima me gdje nabavljate staklene tanjure, one obicne okrugle!Ja ih nemogu nigdje nac.Hvala



Ako si iz Zagreba, pogledaj u NAMI na katu gdje je posuđe, skroz na lijevoj strani, imaju velik izbor staklenih tanjura raznih oblika i veličina i cijena (naravno), malo skuplje nego u Offi, ali prihvatljivo...


-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: zara2605
Datum objave: 02 Prosinac 2009 u 21:43
Bila sam danas u kauflandu i izbor tanjura nikakav!
Na polici samo par tanjura od akropala i to je to!
Jedino sam našla jeftinih božicnih salveta, pakiranja su od 3 kn do 14 kn!


Objavio: morema
Datum objave: 04 Prosinac 2009 u 08:35
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Hahaha! Morema, onda jednom prilikom "Perlica" + kavica? Thumbs%20Up



sismile176 , samo se moramo dogovoriti kad ćemo se naći na mjestu zločina...


Objavio: kami
Datum objave: 04 Prosinac 2009 u 12:16
Hitno i bitno: Ima li itko ovakav kalup (za gipsane odijevke) ?

Knorr-Prandell je marka, nema ga više u Lumosu ni u Zagrebu ni u Zadru,
Prodali su se zadnji primjerci, a planirala sam ga kupiti za poklon Ouch
i sad ne znam što ću jer mi se jedini taj sviđao od božićnih zvijezda...
Najgore kaj se ne sjećam jeL od plastike bijele, jer ako je, onda ne bi žalila toliko za njim...
Navodno su oni od gel-plastične mase od Eberhard Faber-a puno kvalitetniji...

Ako ga itko ima, nek se javi tu ili na pm...


Objavio: anastazija
Datum objave: 12 Prosinac 2009 u 22:05
moram vam se pohvaliti... danas sam u KTC-u našla drvenih kutijica raznih veličina i oblika... cijene od 11,50 do 30-ak kn. naravno da sam se raspametila... sutra vam poslikam i stavim slike mog ulova za cca 100 kn.
dakle svi koji imate KTC u blizini i koga zanimaju kutijice znate kamo treba poći...
 
(nadam se da ovo nije reklama. ako je neka moderatori brišu)


Objavio: Izzy
Datum objave: 12 Prosinac 2009 u 22:08
Kog vraga je KTC?! Neće biti reklama ako ćeš mi poslati par tih kutijica, u suprotnom ti šaljem policiju na vrata jer ti post nije u pravoj temi! Tongue

-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: anastazija
Datum objave: 12 Prosinac 2009 u 22:13

KTC je neki domaći trgovački centar. K kao Križevački čini mi se...

i šta nije u pravoj temi? "Nabavka materijala po gradovima" - dalje slijedi logiku: u gradovima gdje ima KTC nabaviš kutijice. što bi rekli: prosto ko pasulj!LOL
 
e ovaj post stvarno briši...


Objavio: Izzy
Datum objave: 12 Prosinac 2009 u 22:17
E baš neću! LOL Morat ću naću neki obližnji grad gdje ima taj tvoj dućan... Ta drvenarija je tako skupa, grrrr! Post ti je na mjestu, šalim se malo, naravno... Embarrassed

-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: rose
Datum objave: 12 Prosinac 2009 u 22:22
joj,kako bi mi te kutijice dobro došle....


Objavio: anastazija
Datum objave: 12 Prosinac 2009 u 22:27
izzy vrati se na 2. str.... lijepo ti je shasha rekla gdje je u Varaždinu KTC.
 i uzmi neki pripravak ginkaLOL 


Objavio: Izzy
Datum objave: 12 Prosinac 2009 u 22:30
Još jučer mi je nestalo zaliha Sklerina, stoga imaj razumijevanja, molim.... Znači pohod u Varaždin prvom prilikom! Jupi! 

-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: rose
Datum objave: 12 Prosinac 2009 u 22:35
uslikaj ti nama te kutijice,bas me zanima kakve su


Objavio: anastazija
Datum objave: 12 Prosinac 2009 u 22:42
hoću rose, sutra ... po danu. i znaš kakve su? smile94 
htjela sam ih sve onako jednim širokim zamahom sa police zgrnuti u košaricu


Objavio: rose
Datum objave: 12 Prosinac 2009 u 22:55
sad neću moć zaspat jer ću mislit na kutijice...


Objavio: anastazija
Datum objave: 12 Prosinac 2009 u 23:21
smile103 rose, kapci su ti teški... ti spavaš... nemoj misliti na kutijicu... ti spavaš...


Objavio: anastazija
Datum objave: 13 Prosinac 2009 u 10:42
evo to su te kutijice s kojima sam zajdeno sa, ne jednom, nego  dvije moderatorice  (nisam krivasmile222, nisu me spriječile na vrijeme) sinoć začetavala temu. ova hrpica je bila oko 100 kn
 
 
 
 


Objavio: kami
Datum objave: 13 Prosinac 2009 u 10:46
Kolko je došla ova kutija s pretincima?
Sad sam gledala na webu prodajna mjesta, ja nisam sigurna jesam tam bila, čini mi se da jesam :P
JeL ima taj KTC kod Zaboka i/ili Krapine?


Objavio: anastazija
Datum objave: 13 Prosinac 2009 u 10:55
ta sa pretincima je bila 28 kn i još nešto lipa. taj dio sa prgradama je posebno, izvadiš ga pa imaš još jedan nivo sa pregradama ispod. 
 
ne znam ti reći za prodajna mjesta... ali znam da kod mene nema uvijek tih kutijica... tako s vremena na vrijeme ako ti se posreći 


Objavio: Izzy
Datum objave: 13 Prosinac 2009 u 11:14
Ajoj, divne su! Izgledaju i dosta kvalitetno, ali i slične onima koje sam kupovala u Euroshopu... Sad si stvorila zimske zalihe! Thumbs%20Up 

-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: TaTjana43
Datum objave: 13 Prosinac 2009 u 11:27
drage moje, KTc ima i u Zaboku, Radničko naselje 14. tel: 049/658-966. inače im je glavno sjedište u Križevcima.ima ga i u Požegi, Vrbovcu,Zaboku,Sisku,Kutini...


Objavio: rose
Datum objave: 13 Prosinac 2009 u 12:20
predivne su! koje su dimenzije kutijca?


Objavio: anastazija
Datum objave: 13 Prosinac 2009 u 13:28
evo detalja dimenzije (dužina x širina x visina) i cijene:
 
-mala kutijica (u prvom redu lijeva i desna): 13 x 10 x 6 cm  - 11.49 kn
- veća kutijica (drugi red lijevo): 17 x 14 x 9 cm - 13.99 kn 
-u prvom redu srednja (ima zaobljen poklopac): 17 x 10 x 7,5-9 (na najvišem mjestu je 9) - 16.99 kn
- šesterokutna: 10,5 x 9 x 15 cm - 17.13 kn
- kutija sa pregradama: 25 x 14 x 8 cm - 28.72 kn
 
i stvarno dobro izgledaju, jako su uredno napravljene i glatke su tako da ne treba ni šmirglati .
 
TaTjana se potrudila i izreferirala gdje ima KTC ... 


Objavio: TaTjana43
Datum objave: 13 Prosinac 2009 u 19:22
šumoopskrba u Zg ima zgodne stvarčice.. http://www.sumoopskrba.hr/katalog/grupa/18_porculan_10/ - http://www.sumoopskrba.hr/katalog/grupa/18_porculan_10/
nalaze se na adresama Pod zidom 5(odmah ispod Dolca) i na D. sveticama 12( blizu N. Branimirove ako se ide autom) ili tramvajem br.2, siđe se na raskršću D,.Svetice -Vukovarska i uz Superkonzum, D, Sveticama lijevom str.


Objavio: bubi12
Datum objave: 14 Prosinac 2009 u 10:26
u interspara su ponovno došle stiropolne kuglice


Objavio: kaća43
Datum objave: 17 Prosinac 2009 u 17:34
drage moje izgleda da pomalo dolazi vrijeme da necemo samo sanjat o salveticama sa diana i sl. shopaWink...u lumos su dosle prekrasne salvete..zamolila san nasu dragu  tatjanu43 da mi,kad bude u blizini lumosa,poslika bar nesto od novog asortimana..ona se potrudila i velika joj hvala na tomeHeart..ne mogu vam opisat koliko sam bila sretna kad sam na jednoj slici vidila meni najljepsu salvetu,a nikako je do sad nisam uspijela nabavit..prenosim vam njene slike,mogu vam posluzit pri online kupovini..jos jednom,draga tanja hvala ti na svemusmile79
koristim priliku da se jos jednom zahvalim i nasoj dragoj proljecki,ona mi je setala po megacoloru i puno lipih stvari kupilasmile79


























a ovima tatjana nije uspijela odolitWinkThumbs%20Up..prva na prvoj slici je moja najnaj salveticaBig%20smile






Objavio: TaTjana43
Datum objave: 17 Prosinac 2009 u 18:23
tanjuri su iz ofertisime po 7 kn, a kutijice iz Ktc Zabok. iako su bile posljednje, mlada dama je rekla da će ih opet naručiti
p.s. soryy, moje dame, al nikada ne slikam kao da sam u muzeju.smile72


.




Objavio: TaTjana43
Datum objave: 17 Prosinac 2009 u 18:52
http:///www.paw.net.pl/index.php?option=com_samgallery&Itemid=28 - http:///www.paw.net.pl/index.php?option=com_samgallery&Itemid=28

kliknete katalog i uživajte! većinu salveta "Lumos" ima, jer je to njihov dobavljač asortinama koji Vam je draga Kaća pokazala.smile167


Objavio: TaTjana43
Datum objave: 17 Prosinac 2009 u 18:57
draga moja Kaća, nije mi bilo teško razveseliti tebe i ostale djevojke!Iskreno i iz sveg srca ti zahvaljujem na toplim i iskrenim riječima.smile169


Objavio: anđelka
Datum objave: 18 Prosinac 2009 u 14:46
ovo je smile42smile93smile107!!!!!!!!

-------------
ANĐELKA


Objavio: kaća43
Datum objave: 18 Prosinac 2009 u 21:47
Originalno poslano od člana TaTjana43 TaTjana43 napisao:

draga moja Kaća, nije mi bilo teško razveseliti tebe i ostale djevojke!Iskreno i iz sveg srca ti zahvaljujem na toplim i iskrenim riječima.smile169

čovječica(ovaj tvoj izraz mi je mrakLOL) moja znam ja da si ti ziva volja,i puno ti hvala,ljubin tesmile79


Objavio: maslacak7
Datum objave: 18 Prosinac 2009 u 22:38
aoj bolje da nisam ovo gledala..koje kutijice..a ja nemam gdje nabaviti..ni offerisime...ma smile43


Objavio: omnia violet
Datum objave: 28 Prosinac 2009 u 22:08
Originalno poslano od člana bubi12 bubi12 napisao:

U Dubrovniku jedino Euroshop  i razne trgovine boja i lakova. Ako netko zna još koju neka me ispravi.

nemam što ispraviti, jadno ali tako je, u dubrovniku nema niti jedan hobby shop.
boje kupujem u marinkolora i onom hobby shopu u mercanteu od nedavno, kuglice za bor u sve po 9 kuna, a nešto pjata i kikara u magma home
, spiona..robna kuča, salvete gdje god se stigne tj. ađe

i naravno, za sve ostalo internet...


Objavio: kami
Datum objave: 30 Prosinac 2009 u 11:12
Imam potrebu informirati sve vas da sam se jučer iznenadila koliko toga nudi knjižara Libraria na Ilici u Zagrebu.
To vam je tam nakon Vinceka, tj. tik nakon Magme blizu Frankopanske.
Uglavnom, imaju hrpu preeedivnih (poljske marke Paw) salveta i malih i velikih, paket standardne veličine je 14,99kn
što mislim da je pristupačno s obzirom kolko koštaju paketi u nekim hobby shopovima.
Imaju hrpu hobby pribora, slikarskog pribora, kistova, platna, akrilnih i ostalih boja
(većinom marke pebeo i ostalih poznatih; dosta toga vam je sličan asortiman kakav je imao A.G.M. u Gundulićevoj koji je zatvoren)
Cijene su u pravilu ok, neke stvari mrrrvicu skuplje od nekih hobby shopova, ne više od kunu-dvije razlike, ali to je ipak knjižara u centru grada...
Oni inače imaju i hrpu raznih vrsti ukrasnog papira, košara, dekorativnih drvenih stolića i kutija, itd, blabla...

U svakom slučaju se isplati navratiti do njih da znate što imaju ako drugdje ne nađete...

Rekla sam im da su me šokirali jer sam ušla čisto u prolazu, a kad ono konkurencija u Zg-u podivljala, svi nekaj novo uvoze...


Objavio: Izzy
Datum objave: 30 Prosinac 2009 u 11:19
Kami, to JE A.G.M. iz Gundulićeve koji se onda preslio kod Kraša u Praškoj pa su sve prebacili u Librariju - pratim ih stalno! LOL Slažem se, imaju zgodnih stvari i polako ih upotpunjavaju, proširuju asortiman što je dobro za nas u svakom slučaju! Wink

-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: kami
Datum objave: 30 Prosinac 2009 u 11:22
Zato mi je 80% asortimana bilo poznato i identično AGM-u smile42
Ma, ja sam im odmah rekla da su svi u Zg-u poludjeli s načinima kako pribjeći konkurenciji, ali da meni nije problem ići u 16 dućana u svaki po nekaj drugo LOL
Oni tanki blagdanski ukrasni papiri mi nikak ne odgovaraju za origami jer su valjda rađeni s namjerom da se lako trgaju
(znaš ono da klinci mogu rastrgati poklone ispod bora u sekundi)...


Objavio: anastazija
Datum objave: 07 Siječanj 2010 u 22:29
u DM-u su božićne salvete snizili na 5,90 kn po paketu.


Objavio: TaTjana43
Datum objave: 08 Siječanj 2010 u 13:20
draga moja Asmile78nastazija, hvala ti na obavijeti! danas sam bila u dm-u.pakiranje od 20kom. salveta je 4,90kn a od 40 kom 6,90kn(bile su 9,90 kn).


Objavio: tatjanabajcic
Datum objave: 08 Siječanj 2010 u 17:12
Pitanje gdje se mogu nabaviti podlosci ili nosaci za tanjure koji budu stajali.
Obavijest da u Ofertisimi u Sopotu u Erlichovoj ulici
u utorak ce dobiti puno toga, imaju cak i velikih tanjura glatkih, 3oX30 cm, i malo onih nagrespanih

dugoljastih 39X21 cm, ali do utorka kada robu dobiju znaci srijedu, a jeftiniji su nego OFF u Utrinama, jer
oni su direktni, a ovi drugi preko njih, i skuplji su
do 5 kn.,
Imaju i cvijetne salvete po 6 kn.
Teglice u dvije boje manje za ukrasiti su 6 kn.,
Getro ima dosta neobicnih vaza po 29.90 kn.
Ostalo sam procitala , i moram ici vidjeti, a i
u Ilici preko puta Gunduliceve prije je to bila Mladost
ima dosta stvari .
Amadeus knjuizara u Sv, Mateja 127, od velkog semafora
iza Konzuma slijedeci semafor i odmah jedno malo skretanje u desno i to je tamo, ima papir rizin po 15 kuna i moze se vise iskoristiti nego od Kemaka, samo jos bi trebali nabaviti boje razne.
Molim hitni odgovor za postolja za tanjure, negdje sam
jednom procitala za neko poduzece kao Tvinks ili slicno
ali starost je tu i nisam zapisala,.


Objavio: TaTjana43
Datum objave: 08 Siječanj 2010 u 17:34
TB,evo ti link za držače tanjura
http://tapiker.hr - http://tapiker.hr


Objavio: kami
Datum objave: 08 Siječanj 2010 u 17:34
Je, Libraria u Ilici je prije bila Mladost, samo nisam htjela zbunjivati ljude
(ja sam to uvijek zvala Mladost, tek sam prije 2 tjedna vidjela da je to Libraria službeno Embarrassed)...
A draga tatjanabajcic možda zna da se ta knjižara prije toga zvala - Kugli (ako sam dobro čula) Wink


Objavio: tatjanabajcic
Datum objave: 08 Siječanj 2010 u 18:38
Evo odgovara TB, jer mi je to skracenica jer je tu Tatjana 43, pa da bude lakse. Hvača Tanjice na uputstvunadam se da cu to naci, mislim da znam gdje je
jer je tamo bila mislim nekada Diona.
Kami da istina je to je prije bio Kugli, ali mladi ljudi
to ne znaju, mi stari to znamo i mnogo drugih naziva starih.Hvala, ako netko treba nesto iz Novog Zgba tu sam samo se javite.


Objavio: kami
Datum objave: 08 Siječanj 2010 u 18:43
TB, iako sam puno mlađa, imam ja izvore informacija oko sebe
i uvijek volim čuti neku novost iz života Zagreba nekad kad je bio kakvog ga duhom mlađi od mene pamte Wink


Objavio: tatjanabajcic
Datum objave: 14 Siječanj 2010 u 16:37
Narodne novine u Bogovicevoj / skretanje sa Trga zrtava/
na uglu ima dosta salveta, po 9 kn, zatim glitere vrlo
jeftino i ukrasne boje u tubi ja ih platila 132 kn , a tu su negdje oko 45 kn. Dakle napisala sam Amadeus knjizara u Dugavam ali sam,shvatila da su uzasno skupi.
U Offertisimi u
erlohovoj nisu dobili do danas nista.


Objavio: anastazija
Datum objave: 21 Siječanj 2010 u 18:04
sad sam vidjela da chemaco ima neke interesantne stvarčice (twin color, metalic boje...) na sniženju


Objavio: tatjanabajcic
Datum objave: 24 Siječanj 2010 u 17:53
Bila u petak u Chemcoploru i kazu da nemaju nista od snizenja.


Objavio: turinka
Datum objave: 26 Siječanj 2010 u 10:17
TonguePozdrav svima,
ja sam iz Rijeke. Prvi puta sam u životu uspjela uključiti se na neki forum, do sada sam samo čitala Vaše poruke i cprila korisne informacije!
Tek sam mjesec dana zaljubljena u salvetnu tehniku ( malo je reći zaljubljena, bolje rečeno LUDA).
Ima li netko iz Rijeke za razmjenu informacija i salveta?


Objavio: omnia violet
Datum objave: 29 Siječanj 2010 u 12:10

Cure iz Dubrovnika!! Poljoprivredna apoteka iz robne kuče Minčeta, poviše postolara ima super staklenih boca,,svakakvih oblika i dimenzija,,jedno 20- tak različitih modela i nisu skupe,,najskuplja 10 kn.....pa eto ako koga zanima....



Objavio: tea...
Datum objave: 01 Veljača 2010 u 10:37
ja sam iz Pule i tamo imamo samo jedan dućan Aquamarin i to je to!Blago Vama iz metropole

-------------
Carpe diem

Iskoristi dan



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk