Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Voxić populi - ideje i razmišljanja

Web: Cvijet.info
Kategorija: Hobistika - Forum za hobi
Ime foruma: Swap i natječaji
Opis foruma: Sve o razmjenama decoupage radovaizmeđu članovima
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4276
Datum ispisa: 19 Travanj 2024 u 18:04
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Voxić populi - ideje i razmišljanja
Objavio: Izzy
Tema: Voxić populi - ideje i razmišljanja
Datum objave: 05 Siječanj 2010 u 20:49
Ova anketa je pokrenuta u svrhu ispitivanja pulsa mišljenja naših kreativnih forumašica! Ono što želim doznati od vas je sljedeće: jeste li zainteresirane da se od sljedećeg mjeseca na podforumu Decoupage pokrene mjesečni natječaj? Star

IDEJA: Svaki mjesec bi se organizirao natječaj u kojem bi se birao rad mjeseca. Primjer: u mjesecu veljači glasamo za nominirane radove koji su objavljeni na forumu u periodu od 1.1. do 1.2. Vrlo jednostavno, zar ne?

Svatko bi mogao nominirati po jedan rad koji mu se sviđa.
Nakon toga se otvara glasovanje (anketa) koje traje određeno vrijeme.
Dobivamo pobjednika mjeseca.
Nagrađujemo pobjednika mjeseca.


IDEJA NAGRADA: Postoji nekoliko ideja - od slanja salvetica pobjednici (od strane nominiranih) do nekakve simbolične sitnice (npr. oslikani ili decoupagirani kist). Razmišljala sam žicati hobby dućane da nam budu sponzori sa nekakvim bonom od recimo 100kn.


PITANJA ZA DOMAĆU ZADAĆU:


1) Ideje za nagrađivanje - sve što se sjetite i padne vam na pamet, podijelite ovdje!

2) Sustav nominiranja - čini mi se da anketa na forumu može "podnijeti" samo do 25 unosa tj. odgovora tj. nominacija. Na koji način nominirati radove? Da nominiraju samo nominirane iz prethodnog natječaja? Ideje?

3) Želite li TEME natječaja (npr. veljača = kutijice, ožujak = cvijeće...) ili da natječaj bude nestrukturiranog tipa (bez određene teme)?

Ovo je ono čega sam se sjetila, sigurno će još netko imati pitanja i ideja - željela bih da se zajedno dogovorimo i donesemo odluku i da zajedno u njoj i uživamo! Embarrassed


-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog




Odgovori:
Objavio: anastazija
Datum objave: 05 Siječanj 2010 u 22:24
načelno sam za mjesečni natječaj (kad ovo završim ići ću i glasati).
a sad domaća zadaća:
 
1. ideja za žicati hobby dućane za sponzoriranje - vrlo dobra, čak odlična!
ovaj čas nemam drugih ideja... možda mi šta dođe naknadno
 
2. sustav nominiranja....hm..... za sada Geek
 
3. NE teme za natječaj - pustimo mašti na volju
 
 
evo ja zadaću odradila, nije baš nešto ali.... možda se još javim odgovarati za bolju ocjenu


Objavio: rosa2
Datum objave: 05 Siječanj 2010 u 22:50
ideja ti je predivna nadam se da ce i cure sa rucnih radova sudjelovati.....jedva cekam

-------------
cvijet za cvijet=buket


Objavio: Izzy
Datum objave: 05 Siječanj 2010 u 23:00
Ajde, Anastazija... Ovo ti je zadaća za neku kilavu trojku! Javi se sutra za veću ocjenu kad naučiš! LOL
Žicala bih hobby dućane, ispalo bi - što ih je više, to će rjeđe sponzorirati! Npr. ako ih je 4, keširat će 100 kn svaka 4 mjeseca, a Bog zna koliko para mi ostavimo njima! Pa samo pomislim na NB i već mi je nestalo 100kn iz novčanika!
Problem: tko će preuzeti troškove poštarine ako je bon dobio netko van Zagreba? Hoće li svi forumaši htjeti preuzeti to na sebe? Confused


-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: maslacak7
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 12:33
meni se svida ideja i bilo bi super kad bi nas sponzorirali ipak mi jako puno novaca ostavimo njima..a tema mi se cini ok...je da neznamo svi sve napraviti pa bas zato...a i osim toga svako ima svoj stil rada... a postarina  nije tako strasna pa mislim da ni to nebi trebao biti problem...
ja bi stavila radove i imena pa nek sami izaberu tko hoce glasati.a kakav je sustav to se ne kuzim..


Objavio: Gogs
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 16:06
a zašto taj "netko" ne bi u vrijednosti bona mogao dobiti nešto od materijala kojeg taj dućan nudi??   


Objavio: Izzy
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 17:06
@Gogs - dobiveni bon bi zapravo bio bon kojim možeš kupiti materijal u tom dućanu u tom iznosu! Ne bi se dobilo 100 kn novčanica već materijal u vrijednosti (recimo) 100kn, ali po izboru pobjednika! Ako uspijem dobiti spoznore, naravno... Embarrassed

-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: Linaaa
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 17:47
Jeeeeeee, ovaj forum sve bolji i bolji ,

tnx Izzy na super idejama.

1) -poklon moze biti i neki rad od nekog od nas ili nagrađeni rad od prethodnog mjeseca (ako nije poklonjen kao svi moji koje kad ja radim vec znam kome poklonit i prije nego ga završim)
   -poklon bon buš jako teško nazicala, ali dobra ideja a da nazicas ak ne to besplatno sudjelovanje u nekoj od radionica tj. tečaja, ali to je isto problem tko nije iz zga, a svi imamo net i ti ducani imaju online narudzbe pa nek pobjednik ako ni iz zga naruci online i troskove nek pokrije hobby ducan, :)
   -slanje salvetica isto ok ideja
2)pa jel se mogu otvoriti 2 puta po 25 nominacija?
- nominacija pa npr. 10-15 najboljih iz proslog mjeseca direktna nominacija za novi rad, a ostali hm nekim glasanjem, izvlacenjem brojeva ili tak nes
- i da se svaki sudionik može nominirati isključivo jednim radom mjesečno
3) pa ja bi mjesecno 2-3 teme da mi mozemo izabrati
jel ak ne znam netko trenutno nema kutiju ili nešto mu fali od materijala da ipak moze sudjelovati
- ili tema mozda motiva samo tipa apstrakcija, mrtva priroda, cvijece i slično


a kaj mora u tom radu za natjecaj biti bar malo Decoupagea ili jel znaš da ja i mnogi svašta kreativno rade.

ova ideja bi čak i mene natjerala da bar svaki mjesec jedan rad napravim :)



Objavio: mare-nostrum
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 19:07
malo sam zaštekala u zadnje vrijeme......samo sjedim i jedem......ali domaću zadaću iliti uradak sam ipak odlučila napraviti
 
1. što se tiče nagrade za pobjednika(cu) meni osobno bi bila dovoljna nagrada da moj rad članovu ovog našeg foruma proglase najboljim......jiiiiiipiiiiii.smile164........ili ideja da su salvete nagrada?......svakako DA, jer nije komplicirano a  kakve smo nikad nam salveta dostaSmile
2.mislim da je dobra ideja da nominiraju oni koji su bili nominirani u prošlom mjesecu.......vjerujem da bi se tako smanjila mogućnost konstantnog ponavljanja istih osobaEmbarrassed ......i možda odrediti broj nominacija na prvih nominiranih 10 ili 15 radova
3 nisam za tematske nominacije......ajde možda bih se još i složila s odabranim motivom ili bojom ali ne i s predmetom na kojem se radi......neka svako odluči da li će raditi kutije,tanjure,boce ......itd.......
 
smile215


-------------
http://mare-ri.blogspot.com/ - mare-blog


Objavio: anastazija
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 19:38
evo mene opet..... malo čitam dosad napisano pa razmišljam... muči me nominiranje...
prvo, kada se nominira? ako je npr. za siječanj onda možda recimo do 5.veljače, pa glasanje do 15. da se izbor rada za siječanj ne razvuče do proljeća.
 
onda dalje... tko može nominirati? da bi bilo fer morali bi svi imati mogućnost nominiranja, ali onda opet može doći do toga da se stalno pojavljuju radovi istih među nominiranima... a mislim da to nitko ne želi jer će doći do problema... bit će "zašto je neka "ona" uvijek nominirana i stalno dobiva nagrade?". to definitivno ne želimo! da nominiraju samo nominirani iz prošlog mjeseca? ne znam... nije demokratski LOL 
 
sve u svemu, zapravo ne znam kako to riješiti a da svi budu sretni. to će Izzy, ona je začetnik ideje pa nek bude i kriva ako nešto krivo krene Dead (LOLLOLLOL)
 
mare-nostrum dobro kaže da bi bila najveća nagrada da te izaberu kao najbolju tj. tvoj rad. a ovo sve kemijanje s bonom od hobby shopa je još uvijek pripremanje ražnja dok je zec još u šumi.
 
obzirom da je u naslovu teme "ideje i razmišljanja" ovo moje izlaganje tako i shvatite... samo naglas razmišljam 
 
 


Objavio: mare-nostrum
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 19:49
imaš ti pravo anastazija,mi ćemo tu nabaciti ideje a neka Izzy odluči i nek bude kriva LOLLOL
demokratski je zato što će svi imati pravo glas(ov)ati......ako će svi i nominirati može se dogoditi da bude puno radova......pa ćemo "pripetavati"?
I svakako odrediti datum do kojeg se primaju nominacije i datum do kojeg se glasa
Izzy imaš poslaBig%20smile......pravila treba jasno odrediti i onda je "čist račun duga ljubav".......bilo bi ružno da se zbog igre i nejasnih pravila poprijeko gledamoOuch


-------------
http://mare-ri.blogspot.com/ - mare-blog


Objavio: Izzy
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 20:23
Aha, ovdje se užarilo - dobro je, dobro! Smile
Ostavit ću anketu do kraja tjedna, do nedjelje, da se ne razvuče! Ionako mislim da smo jednoglasni!

Ovako, mislim da ćemo za početak krenuti sa salveticama kao nagradama pa ćemo onda vidjeti dalje... U svakom slučaju ću malo ispitati teren sa shopovima...

Naravno da ćemo odrediti rok nominiranja i rok glasanja - mislim da je po tjedan dana za svaku kategoriju i više nego dovoljno!

Također, 25 nominacija je i više nego dovoljno - ne valja previše! Ideja da radove nominiraju forumašice koje su nominirane od prošlog mjeseca je samo praktična... Ne vidim drugi način da se skupi 25 nominacija osim sistemom "tko prije nominira", a tek to nije fer! A mislim da su svi radovi divni na svoj način i da će svi biti uvršteni i više od nekoliko puta u natječaje stoga neće biti diskriminacije!

S obzirom da ćemo i dalje imati swapove u kojima ćemo se voditi TEMAMA, možda nije loše da natječaji budu otvorenog tipa, tj. bez teme, neka se ljudi opuste!

I u slučaju da niste znali, Kaća i Rose su sukrivci za ovo!!! Ali ja ću biti očigledno kriva za SVE!!! Confused

I još jedna stvar - natječaji će barem prvi mjesec biti samo za decoupage, da vidimo kako će to funkcionirati pa ćemo onda napraviti i za nakit + ručni radovi + hobiji (sve zajedno). Ne bih htjela otvarati 100 fronta, budemo se pogubili!


-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: mare-nostrum
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 21:03
e šefice da ti ne uskačem previše u raspored ali.......na nas 50-tak aktivnih čak 25 nominacija? nekom logikom tri glasa su dosta za pobjedu.......Unhappy

-------------
http://mare-ri.blogspot.com/ - mare-blog


Objavio: Sasha
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 21:05

Evo jedne domaće zadaće za čistu 1 Embarrassed; ali svakako mislim da je ideja suuuper!



Objavio: Izzy
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 21:08
Bravo Mare, to sam totalno previdjela! Vidiš, zato su dobri ovi dogovori - svatko vidi nešto drugo! Šta, 10? 15? 12.5? LOL Je li 10 premalo?

-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: anastazija
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 21:14
Izzy naravno da ćeš ti biti kriva. šta sad uvlačiš Rose i Kaću,koliko ja vidim nisu one ovo predložileLOL
 
i opet se moram složiti s mare-nostrum... puno je 25 nominacija. možda da prvo nominiramo tko koga hoće - javno da se točno može vidjeti koji rad je dobio koliko nominacija.onda recimo 10 radova koji su najviše puta nominirani idu u finale. ha?


Objavio: Izzy
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 21:20
OK, super ideja! Znači, za prvi put (za prvi natječaj) ćemo tjedan dana pustiti da svatko nominira koga želi i 10 radova sa najviše glasova ulazi u izbor za rad mjeseca! Pošteno! Thumbs%20Up

A ti se samo zezaj! Budeš išla vući svoj KTC tamo za rukav da nam sponzoriraju one divne kutijice koje si nakupovala! Hm! Tongue





-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: anastazija
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 21:23
hm!


Objavio: mare-nostrum
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 21:24

12,5 je idealno......ali ne više od 15....meni je nekako 10 sasvim ok.....tako ćemo se češće rotirati.....

a za salvete,tko ih šalje pobjednici?.....predlažem da ona koja je nominirala pobjednički rad ima obavezu poslati pobjednici salvete -5,10 kom?-a ostali......po slobodnoj procjenoi ili...? nemam pojma.....
anastazija ovaj tvoj prijedlog je dobar ali tako ćemo cijeli mjesec nominirati i glasati......ali s druge strane to je demokratski.......ajde ako mi još šta padne na pamet ću zapisati
 


-------------
http://mare-ri.blogspot.com/ - mare-blog


Objavio: anastazija
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 21:27
ma neeee. ja sam mislila ovako: čekamo da završi 1.mj., onda prvi tjedan veljače nominiramo, a drugi tjedan veljače glasamo za 10 finalista.


Objavio: Izzy
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 21:28
10 je po meni u redu premda bih najradije stavila stvarno 12! Smile To je onako - ni 10 ni 15! Kakvi su ovo dubokoumni i inteligenti prijedlozi sa moje strane! Uh!
Salvete pobjednici neka šalju sve nominirane cure! To mi se čini najjednostavnije i najpoštenije... Ne mora to biti puno - par komada, simbolično... A pobjednici gušt najveći! Smile

Anastazija - tako je... Prvi tjedan nominacije i onda glasanje! Nema 2 tjedna glasanja - odmah dobijemo pobjednicu i prvih 10 ili 12 koje će nominirati radove za sljedeći mjesec! Clap

Moram početi ovo zapisivati. sve ću zaboravit! Embarrassed


-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: anastazija
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 21:31

a šta ako u finalu dva rada imaju jednak broj glasova?  



Objavio: Izzy
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 21:34
Onda ćemo curke stavit u blato pa nek se hrvaju i koja pobijedi dobiva salvetice! Thumbs%20Up

-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: Izzy
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 21:35
Šalim se, naravno... Ili ne? Hmmmmm? Onda produžimo rok glasanja do trenutka kad jedna ne dobije glas više i to je to! Smile

-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: mare-nostrum
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 21:36
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Onda ćemo curke stavit u blato pa nek se hrvaju i koja pobijedi dobiva salvetice! Thumbs%20Up
 
samo zbog ovoga vrijedi učestvovatiLOLLOLLOLLOL


-------------
http://mare-ri.blogspot.com/ - mare-blog


Objavio: anastazija
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 21:36
jeeeeeeee!
a sigurno će takav prizor privući i mnoge muške gledatelje pa ćemo im naplatiti ulaznicu i pobjednica dobiva sav prihodLOL pa može u hobby shop u nabavku.
 


Objavio: Izzy
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 21:38
Sad bi Primavera sigurno imala prikladnog smajlića za ovo hrvanje! smile96

-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: anastazija
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 21:38
e da... još nešto....treba napraviti tako da se može glasati samo za jedan rad


Objavio: Izzy
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 21:43
Naravno... Još sam mislila dodati i "klauzulu" o nesudjelovanju tj. ako sam ja recimo nominirala tvoj rad, a ti taj mjesec ne želiš/ne možeš ili šta već sudjelovati u natječaju - ne moraš! Samo obavijestiš moda o tome, ali ne moraš navoditi razloge zašto ne želiš sudjelovati! Važno je samo da se to napravi za vrijeme nominacija tako da se može nominirati netko drugi...

Mislim, vjerujem da svi žele sudjelovati, ali ne želimo da prisilimo nekoga da sudjeluje tj. treba dati mogućnost izbora u svakom slučaju! Jel' to OK? Smile

Ipak smo mi demokratska država! I Hlapića za predsjednika! (Danas sam vidjela taj Jumbo olakat i riknula sam od smijeha!)


-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: anđelka
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 21:49
ajme meni smile42! nema me tjedan dana, a ono čitava knjiga za čitanje! Ne znam da li sam sve pohvatala, ali u principu se slažem sa ovim vašim idejama i prijedlozima. Mislim jedino da tema ne bi trebala biti određena, jer svako od nas voli nešto drugo., od apstrakcije do jednostavnih stvari. Ali mislim da će to Izzy najbolje riješiti (kao i sve do sad)

-------------
ANĐELKA


Objavio: anastazija
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 21:52

treba napraviti klauzulu da ne možeš glasovati za svoj rad ako si nominiran. a ne mogu se sjetiti ni jednog razloga zašto netko ne bi želio/mogao biti nominiran, ali o.k. je ako netko ima razlog ili tako želi

i ja dajem glas za Hlapića!


Objavio: maslacak7
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 22:21
eto ja sve procitala i uh...ideja 100... ja mislim da je sve do sada predlozeno super...a tema neka meni se ne cini lose...kao bozicni swap...nije ti zadano sto da radis al je tema bozic...i to mi je ok...al ja sam pocetnik pa stvarno nisam bas adekvatna...
za poklon salvetice slazem...i definitivno sloziti da imas pravo glasati za jedan rad...
sponzoriranje ce biti tesko napraviti jer nije danas nitko darezljiv( mislim od trgovina),pa mozemo mi cure pokloniti za pocetak dok se ne smisli stogod...



Objavio: Linaaa
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 22:32
slažem se sa svima stvarno smo kreativne gle koliko ideja, hehe

-pa možemo nominirati 12 i 13. nek bu rezerva
-pošteno da svi nominirani šalju salvetice pobjednici
-i slažem se da bude općenita neka tema npr. Božić a da radimo koji god predmet hoćemo

a slažem se sa svim

Izzy nemaš lak posao u odlučivanju pravila pa sretno.

kakva god pravila bila ja ću sudjelovat   


Objavio: mare-nostrum
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 22:55
evo mene opet......s obzirom da su to radovi u jednom mjesecu predlažem da ipak ne budu ničem ograničeni.....kao i do sada neka svako radi ono što hoće,na čemu hoće i u bojama i temama koje želi.....
a već smo se dogovorile da ćemo imati redovite swapove,kvartalne zar ne?....oni neka budu tematski određeni


-------------
http://mare-ri.blogspot.com/ - mare-blog


Objavio: Izzy
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 23:57
Teme ćemo definitivno ostaviti za swapove, a natječaji će biti slobodni! Važno je samo da svi redovito objavljuju radove u "Friško iz pećnice" jer će nam to biti najjednostavnije mjesto gdje možemo vidjeti kad je koji rad objavljen! Thumbs%20Up

-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: lluvia
Datum objave: 07 Siječanj 2010 u 08:22
Priznajme da sam se malo pogubila u svemu ovom... ali ideja je odlicna i vjerujem da ce sve nase (vase) prijedloge Izzy posloziti kako treba i napraviti zavrsnu verziju... a ovo je moje "okvirno" razmisljanje na tu temu
- 10 nominacija, jedan rad = jedan glas
- nagrada = salvete od nominiranih... i svih ostalih ako imaju zelju i potrebu poslati..:)) ili mozda da pobjednica izabere od niminaranih radova koji joj se najvise svidja (mislim da bi ti bilo malo komplicirano, ali mozda treba uzeti u razmatranje)
- nikakvo zadavanje teme... sve je proizvoljno i tema i objekt na kom+jem se radi... bitno je da je decoupage

toliko... smile78


-------------
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.


Objavio: lluvia
Datum objave: 07 Siječanj 2010 u 08:23
ajme koliko tipfelera... Embarrassed


-------------
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.


Objavio: file
Datum objave: 07 Siječanj 2010 u 09:13
smile100evo i mene, za ovo malo vremena šta me nije bilo  u ovoj našoj kužini (čitaj kuhinji) svakakve novosti.Izzy svaka ti čast baš si pravi majstor za zakuhati kašu.
 U svakom slučaju sviđa mi se ideja,a moja glasna razmišljanja su :
 -ne ograničiti temom radove to ostaviti za swapove neka oni budu tematski
-10 nominiranih izgleda mi čisto dovoljno
-staviti da svatko može glasovati samo jedanput za nominirane radove
-šta se tiče poklona ,izgleda mi da bi bilo jako zgodno kad bi uspjela nekoga nagovoriti na sponzoriranje a do tada su mi salvetice čistam ok, ali bi ja stavila mogućnost da osim salvetica možemo slati i nešto drugo, recimo neko ima perlica viška,nekoj muž radi drvene okviriće ,neka ima viška bijele boje ,neka pak ima mašnicu ili tako neke sitnice ,zapravo da se ostavi na volju onome ko šalje da pošalje šta hoće.
-e sad da li da (nazovimo poklone) pobjedniku šalju samo nominirani ili recimo da se svi oni koji se uključe u ovu igricu jave sa prijedlogom što bi poklonili a da onda pobjednik od toga izabere svoj poklon ,tako da nazovimo teret poklona ne padne samo na leđa nominiranih
eto ja napisala svoju domaću zadaću sad čekam ocjenu od naše učiteljice a do tada smile219


Objavio: Izzy
Datum objave: 07 Siječanj 2010 u 10:23
Što volim kad ovako dolazite sa idejama! Svima dajem odličan!!! Thumbs%20Up

Ovako... Što se tiče nagrade - razlog da samo nominirani šalju pobjednici salvete (ili šta već) je taj da žena ne dobije salvete od 50 ljudi sa foruma - ipak je to malo previše! Uostalom, neće svi sudjelovati svaki mjesec pa neće morati ni slati salvete svaki mjesec jer bi i to bilo preveliko opterećenje za ljude! A svi ćemo se sigurno rotirati i dolaziti na red...

Mislim da ne možemo tražiti da netko pošalje svoj rad... Uzet ću sebe za primjer - ništa skoro ne radim za sebe već ciljano kao poklone ili narudžbe, ništa od radova nemam "na lageru"...

Možemo se dogovoriti da se šalju i druge stvari osim salveta, ali ćemo zadržati perlice i njih sačuvati za natječaje u Nakitu! Wink Ne bi bilo dobro poslati perlice nekome tko ne bi znao što će s njima, zar ne?



-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: rose
Datum objave: 07 Siječanj 2010 u 14:10
auuu,zakuhala se tema,neka neka. istina je da smo ja,kaća i izzy začetnici svega ovoga. ja sam da se naprave nominacije,i da se glasuje,pobjednik dobiva npr.od mene salvete i od ostalih nominiranih članova.

ja sam za da glasovanje bude po temi: npr: izbor najljepšeg proljetnog rada,bozićnog i sl,a sliku rada pobjednika stavit na nas portal?

i isto tako i za nakit i ostale ručne radove,npr: izbor za naj nausnice,ogrlice,sl. nase galerije su pune prekrasnih radova,tema i radova ima dovoljno za glasovanje. ovo je super jer je ovo ujedno i poticaj za dalje.


Objavio: Primavera
Datum objave: 07 Siječanj 2010 u 15:07
...jel' me netko tražio ...vidim da me se spominje pa rek'o da se i ja malo uključim....ne, ne u hrvanje (sorry, cura u blatu nema, morat ću sama početi raditi smajliće javascript:void%280%29;">  )
 
...a sad na zadaću... ideja je odlična i uz ovakav demokratski način javne rasprave sigurna sam da ćemo dobiti odličan krajnji rezultat... nisam sigurna da sam baš sve prijedloge potpuno shvatila javascript:void%280%29;">plavusa ... osobno mislim da bi trebalo biti nominirano više radova, npr. najmanje 25 s obzirom koliko imamo aktivnih i vrijednih decoupage majstorica, a glasanje ograničeno na odredjeni broj glasova, a dozvoljeno birati samo 10, iz kojih će se iskristalizirati pobjednica... i kao i sve ostalo, i ovdje se mogući broj glasanja može sistemski urediti da nitko ne može glasati više od jednoga puta u tom ciklusu.... a ako i bude koji puta recimo 2 majstorice s istim brojem dobivenih glasova, zašto ne bismo imali i dvije pobjednice, koje će eventualnu nagradu dijeliti popola... naravno, podrazumijeva se da se nominacije ne duplaju, tj. jedna osoba može biti više puta nominirana ali ne s istim radom... i slažem se, s obzirom da se radi o decoupageu, ne treba ograničavati s temom....
 
...nagrade...mislim da su svi prijedlozi zgodni, naročito ovo sa salveticama, ali već i objava fotke na portalu Cvijet.info po meni je velika nagrada, naročito ako bude negdje u ćošku stajala i mail adresa/blog/web adresa pobjednice, naravno, uz njen pristanak...kaj se hobby dućana tiče, ta je ideja odlična ali zahtijeva popriličan angažman od npr. Izzy iakooooo...hobby dućanima bi to bila itekako dobra reklama i povezivanje s njihovom "bazom" koja i inače ostavlja podosta novčića u njihovim blagajnama
 
...eto, za prvu zadaću toliko, ovisi od ocjene, možda ću morati i na popravni


-------------
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com - http://www.primaveraidea.com


Objavio: kaća43
Datum objave: 07 Siječanj 2010 u 22:00
ja necu riskirat losu ocijenuLOL,pa cu samo na glas razmisljat..cure super su vam prijedlozi,vjerujem da ce bit od velike koristi izzy pri sastavljanju pravila natjecaja..ako sam dobro polovila konce,30-ak radova ce bit nominirano a samo 10 ulazi u konacne nominacije..osobno se slazem s tim..e sad iman jedan prijedlog,da tih 10 nominiranih cura u sljedecem krugu nominiraju po tri,naravno razlicita rada,i na taj nacin dobijemo onih 30...morat cu jos jednom procitat sto ste sve predlozile,isparilo mi  dosta toga od jutrosLOL,pa se ne mogu sjetit jesu li definirane prve nominacije..mene to najvise muci,neman pametno rijesenje..
sto se tice tematskih natjecaja,nebi bilo lose s vremena na vrijeme i njih ubacit,ali ne stalno,cisto da se razbije jednolicnost..na jednom stranom forumu sam vidjela da su sve cure dobile isti print,i svaka ga na svoj nacin obradila,na razlicitim predmetima..eto to mi je bilo bas  zanimljivo vidjet..
pada mi na pamet i ideja ,da u nekom od krugova,same sebe nominiramo(zasto neTongue) i to na nacin da posaljemo izzy slike radova i ona ih objavi pod rednim brojevima,tako da se ne zna kojo je ciji rad sve do kraja..cisto malo napetosti radi,i sarolikostiWink..
nagrade?meni svejedno,rekla sam vec izzy da se puno ne zamara,super ako ih bude,a i ako ne bude..svakako sam za slanje salvetica,a sve ostalo ako bude..izzy ako preuzmes obavezu "zicanja" po hobby ducanima,i budes sretne ruke,svakako pitaj bili ikako bilo moguce da ne naplate cijenu pakovanja paketa (ako nagrada bude putovala van zg),vec samo postarinu,a to je samo 15kn..i onda tih 15kn odbiju od poklon bona,i svi zadovoljni..
i jos nesto,ja sam svakako za to da se i 2. i 3. mjesto zabiljeze,i to na nacin da se u potis dodaju ovakvi ili slicni smajlici,,i za prvo naravno..
eto toliko od mene,nemojte mi nesto zamjerit,samo sam na glas razmisljalaLOL


Objavio: file
Datum objave: 08 Siječanj 2010 u 09:13
 zgodno mi zvuči tematsko natjecanje svi sa istom salvetom ili printom (ponekada )to bi stvarno bilo jako zanimljivo za vidjeti ,već se unaprijed veselim, a dobra mi je i ideja to da se Izzy pošalju slike radova koje ona onda objavi pod brojevima ( voljela bih pogađati tko je što napravio)
 


Objavio: anastazija
Datum objave: 20 Siječanj 2010 u 17:59
ima li kakvih novosti glede natječaja? ajmo, kraj mjeseca je blizu...


Objavio: Kiki-ko?
Datum objave: 15 Ožujak 2010 u 10:22
Predlažem da na natječaju mogu glasati samo članovi foruma.Mogučnost glasanja gostiju stvorili su nekakve sumnje i negativne vibre.

-------------
Da imam rep mahala bi s njim


Objavio: Kiki-ko?
Datum objave: 28 Travanj 2010 u 11:57
Znači kad je swap taj mjesec nema natječaja za najbolji rad ili...?

-------------
Da imam rep mahala bi s njim


Objavio: mare-nostrum
Datum objave: 05 Svibanj 2010 u 09:19
a šta je s natječajem za rad mjeseca?.......ugašen ili stavljen na čekanje?....

-------------
http://mare-ri.blogspot.com/ - mare-blog



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk