Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Privatne poruke novim članovima

Web: Cvijet.info
Kategorija: mojcvijet.com - cvijet.info
Ime foruma: Za GOSTE Foruma
Opis foruma: Ovdje možete ostaviti svoju poruku iako se niste registrirali!
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4666
Datum ispisa: 19 Travanj 2024 u 21:31
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Privatne poruke novim članovima
Objavio: kuzminac
Tema: Privatne poruke novim članovima
Datum objave: 08 Svibanj 2013 u 06:05
Pozdrav.Dobio sam preko gmaila obaveštenje da imam poruku od člana Leona31, na cvijet.info,ali je nikako ne mogu naći.Prilikom klika na pp otvara mi početnu stranicu.Pre promene funkcionisanja foruma nisam imao te probleme.Poruke sam mogao pogledati kada god sam hteo.Sada nema ni jedne ni stare poruke.



Odgovori:
Objavio: zvončica3
Datum objave: 08 Svibanj 2013 u 09:58
Uopće ne mogu naći opciju privatnih poruka. Pozdrav.


Objavio: administrator
Datum objave: 08 Svibanj 2013 u 11:06
Zbog zlouporabe PP, ukinuli smo privatne poruke novim članovima.
Tek nakon što se malo družite sa članovima , upoznate sa ekipom na forumu. Moći će te sa njima komunicirati i privatno.


-------------
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=8422&title=najljepi-vrtovi-u-2018" rel="nofollow - >>>PRIJAVI SE<<< Najljepši vrtovi 2018 >>>POGLEDAJ DRUGE VRTOVE<<<


Objavio: Druid
Datum objave: 08 Svibanj 2013 u 11:52
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

Zbog zlouporabe PP, ukinuli smo privatne poruke novim članovima.
Tek nakon što se malo družite sa članovima , upoznate sa ekipom na forumu. Moći će te sa njima komunicirati i privatno.
 
Postovani, razumem da je forum otvoren i da se treba druziti, ali mislim da ova odluka ce dosta forumasa da nevede da se povuce odavde sto bi bila steta.


Objavio: zvončica3
Datum objave: 08 Svibanj 2013 u 11:57
I ja tako mislim. Onaj tko je došao na forum sa namjerom da zloupotrebljava privatne poruke, uvijek će naći načina da to i učini...znači, sad treba da se dokazujem da bih dobila pravo na privatne poruke. Koji je limit, odnosno tko i kad će odlučiti kad imam pravo na privatne poruke?Question


Objavio: kuzminac
Datum objave: 08 Svibanj 2013 u 20:23
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

Zbog zlouporabe PP, ukinuli smo privatne poruke novim članovima.
Tek nakon što se malo družite sa članovima , upoznate sa ekipom na forumu. Moći će te sa njima komunicirati i privatno.
Ideja Vam je stravičnaDead.Kako mislite da se upoznamo ako nema komunikacije.Mislim da ću odustati od ovog Vašeg načina upoznavanja.Što se tiče zloupotrebe poruka,zabrana bi se mogla uvesti posle pritužbi od onih kojima je poruka poslata.
Strpljenje mi je pri kraju i verovatno Vas, duboko razočaran ,napuštam.


Objavio: khan
Datum objave: 08 Svibanj 2013 u 20:25
bogme, bio sam na puno foruma al ovo je prvi put da čujem da su privatne poruke ograničene


-------------
Ako ne možeš biti visok dva metra, budi pametan dva metra.

-Miles Vorkosigan


Objavio: kuzminac
Datum objave: 09 Svibanj 2013 u 05:26
Originalno poslano od člana khan khan napisao:

bogme, bio sam na puno foruma al ovo je prvi put da čujem da su privatne poruke ograničene
nisu ograničene,nego su ukinute.verovatno je ovo "prilagođavanje" pravilima evropske unije.


Objavio: administrator
Datum objave: 10 Svibanj 2013 u 15:33
Da bi se upoznali članove imate javni forum.
Nakon upoznavanja mi je jasno da imate potrebu za pp ali dok se međusobno ne upoznate pp nisu potrebne i nema potrebe sto se ne može reci putem foruma. Osim žicanja i traženja pojedjinih biljki,  što je u velikom postotku uvijek bio slučaj. 70 bodova je potrebno za dobivanje aktivacije PP, taj broj bodova možete dobiti za tjedan dana normalnog korištenja foruma... da smo predstavite svoje biljke, svoj vrt, ili zatražite pomoć u vezi uzgoja biljki skupiti će te taj broj bodova.

ako griješim, uvjerite me u drugačije.... i recite mi zašto imate potrebu za pp nakon 4 napisane poruke....


-------------
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=8422&title=najljepi-vrtovi-u-2018" rel="nofollow - >>>PRIJAVI SE<<< Najljepši vrtovi 2018 >>>POGLEDAJ DRUGE VRTOVE<<<


Objavio: khan
Datum objave: 11 Svibanj 2013 u 10:26
zato što možda stari članovi požele poslati pp novima. recimo da se pitaju poznaju li se odnekud, a to je baš blesavo preko javne teme.

-------------
Ako ne možeš biti visok dva metra, budi pametan dva metra.

-Miles Vorkosigan


Objavio: desert rose
Datum objave: 11 Svibanj 2013 u 11:56
Poštovani administratore, dva mjeseca sam članica ovog foruma na koji navraćam svakodnevno. Registrirala sam se u želji i nadi da ću nešto naučiti i lijepo se družiti. Sve 5. Privatne poruke koristim, već sam slala i dobivala biljke zahvaljujući njima. Problema nije bilo, samo pozitivna iskustva. Sada mi je ta mogućnost oduzeta. Nisam ovdje da sakupljam bodove pišući svašta samo da ih sakupim. Smatram da nije fer nešto mi dati a onda bez valjanog razloga uzeti.  


Objavio: pčelica7
Datum objave: 11 Svibanj 2013 u 13:01
ej ljudi nemojte se ljutiti na ovo, to se jednostavno moralo staviti, zbog nečega o čemu se mali milijun puta raspravljalo tu i mislim da nema smisla uopće o tome.......znate našim vrijednim, dugogodišnjim članovima dosadilo je kojekakve PP dobivati....
ako samo odete do teme http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4786&PN=31&title=predstavite-se-ukratko" rel="nofollow - predstavite se ukratko ...pa pogledate pojedinačne teme o cvijeću, podjelite svoja dosadašnja iskustva ili zatražite mišljenje o pojedinom cvijetu, vjerujte brzo postajete "nedavno posijan" i možete i PP pisati, iako bi bilo najbolje to izbjegavati, pa forum je zamišljen kao okupljalište ljudi koji vole tj. obožavaju cvijeće, biljke i prirodu, žele pomoći jedni drugima i naravno potražiti pomoć od drugih....PP posluži za razmjenu adrese kad se u oglasima vidi da netko nudi neko sjeme, sadnicu ili što ima
...još jednom savjetujem vam koristite CIF za ono što je on i namjenjen, a to je za druženje i razmjenu informacija o uzgoju biljaka i cvijeća, uređenju vrtova i domova sa cvijećem i ukrasnim biljkama i svemu ostalom što se veže za to....
ljudi uživajte smile57


-------------
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)


Objavio: khan
Datum objave: 11 Svibanj 2013 u 16:28
izmakoh za dlaku bogte 

-------------
Ako ne možeš biti visok dva metra, budi pametan dva metra.

-Miles Vorkosigan


Objavio: zvončica3
Datum objave: 11 Svibanj 2013 u 18:06
Ne, nema ljutnje, samo nas boli ovo treniranje strogoće na novim članovima. I nedosljednost, jer su mi juče, nakon 30 bodova darovane poruke, a onda opet uzete jer se očito niste dogovorili koji je prag...Možete taj prag podići i na 700, nisam ovamo došla radi pp, a naročito ne radi žicanja ili ometanja starih članova...a sigurno i neću piskarati samo da se piskara da bih dosegla taj prag. Došla sam na forum da naučim ono što ne znam i da svoje znanje ponudim onome kome treba...to bi i trebala biti svrha foruma...a ako se usput upoznaju novi ljudi i steknu nova prijateljstva, onda je cilj foruma potpun.
Forum je dobar, vidim da se trudite da ga poboljšate i to je za svaku pohvalu...a mi smo samom registracijom prihvatili pravila i sad ih moramo poštivati...žao mi je samo što bi neka od tih pravila mogla odbiti neke od članova.


Objavio: Retriver Sara
Datum objave: 11 Svibanj 2013 u 18:47
Mislim da je uvođenje limita za privatne poruke nepotreban potez i od sveg srca bih voljela da se što prije ukine!


-------------
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb


Objavio: Pustolovka
Datum objave: 11 Svibanj 2013 u 19:45
Mozda je i dobro sto su ovakve opcije za nove clanove jer neki koriste to sto napisu desetak postova i onda vrebaju kad ce ko ponuditi sjeme na poklon pa salju molbe na privat.Ja se uvjerila meni greskom jedna clanica poslala.Recimo kad sam ja dosla na ovaj forum privatne poruke mi nius ni padale na pamet dugo vremena dok se nisam upoznala sa nekim clanovima na javno,tako da nece trebati ni drugima odma:)

-------------
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka


Objavio: Druid
Datum objave: 11 Svibanj 2013 u 19:58
A sta rade novi clanovi koji su dosli na forum zbog drugih clanova koji su ih pozvali? Ja sam se uclanila 2009 i imam samo par postova. Upitajte se zasto?
U svakom slucaju mene vise ovde nece biti Thumbs Down
I tek da se zna - sa praksom od preko 20 godina i sa vrtom, koji je registrovan kao botanicka basta sa preko 400 vrsta tropskih i suptropskih biljaka - sta mislite, da li bih mogla nesto da dam ovom forumu?
Lose se osecam sto se tako desilo.


Objavio: lela.h
Datum objave: 11 Svibanj 2013 u 20:33
Druid, zasto ne otvoris svoju temu, da svi vide tvoj vrt? Sa time sto imas, bila bi jedna od vodecih tema! Nemoj se skrivati, i komunicirati samo sa ljudima koje poznajes van foruma, mislim da se tako gubi veliki broj prijatelja s kojima se mozes istinski sprijateljiti!

-------------
Skroman covijek sve umnozi svojom skromnoscu, veseljem i zahvalnoscu.


Objavio: alisa
Datum objave: 12 Svibanj 2013 u 01:18
Koja frka oko poruka.Lično bih zabranila poruke samo onima koji smaraju druge članove na pp raznim glupostima a prije svega žicanjem.Mislim da ova nova opcija nema toliko smisla,jer oni koji će žicati oni će žicati na sve načine,pa stoga ovom opcijom su kažnjeni i oni članovi koji žele da djele poruke sa drugima iz nekih drugih razloga.Ispravnije bi bilo da uvedete zabranu samo onima koji  žicaju preko pp-ova.Ima članova koji su tu napisali stotine poruka(postova) u jako kratkom periodu a 70% tih poruka svodi se na žicanje.Onda bi i takvima trebalo  uvesti limit postova po danu,ovako se kažnjavaju svi novi bez da su  zaslužili to..Vratite ljudima poruke,sve dok ne prekrše pravila foruma i mirno more...



-------------
Jupiiiiiiiiiii


Objavio: SlavujVk
Datum objave: 12 Svibanj 2013 u 08:47
Originalno poslano od člana Druid Druid napisao:


A sta rade novi clanovi koji su dosli na forum zbog drugih clanova koji su ih pozvali? Ja sam se uclanila 2009 i imam samo par postova. Upitajte se zasto?
U svakom slucaju mene vise ovde nece biti Thumbs Down
I tek da se zna - sa praksom od preko 20 godina i sa vrtom, koji je registrovan kao botanicka basta sa preko 400 vrsta tropskih i suptropskih biljaka - sta mislite, da li bih mogla nesto da dam ovom forumu?
Lose se osecam sto se tako desilo.
moram priznati da me ova poruka zainteresirala i da mi u njoj puno stvari nije jasno.
Druid št si željela reći prvom rečenicom?
Vjerujem da imaš lijepi i neobičan vrt. pa iako si toliko godina na forumu-zbog poziva drugih članova , zašto nam nisi pokazala svoju registriranu botaničku baštu.
Upitala sam se -zašto ali odgovor nisam našla.
Unatoč velikom iskustvu i stvaranju vrta preko 20 godina ti si se ponašala kao gost, tako da ti odlazak neće ništa promjeniti , jedino ako sam dobro shvatila, su problem ukinute pp.mislim da ti to ne bi trebalo stvarati problem jer barem danas ima veliki izbor povoljnih komunikacija.

moja želja je da ostaneš i pokažeš nam ljepotu svoje bašte, napišeš po koji komentar,podjeliš s nam a svoje iskustvo i pomogneš cvjetnim prijateljicama koje su tek počele stvarati svoje vrtove.
svi mi koji pišemo prihvačamo rizk da ponekad naše poruke budu krivo shvaćene, ispravljene od onih koji više znaju a ponekad čak i ismijane.
to je život u zajednici iz kojeg treba izvuči samo najljepše

sve ovo sam ti napisala u dobroj namjeri.


Objavio: desert rose
Datum objave: 12 Svibanj 2013 u 10:21
Sreća u nesreći je što mi stare privatne poruke nisu obrisane. Hvala na tome! Smile


Objavio: Leona31
Datum objave: 12 Svibanj 2013 u 12:26
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

Originalno poslano od člana Druid Druid napisao:


A sta rade novi clanovi koji su dosli na forum zbog drugih clanova koji su ih pozvali? Ja sam se uclanila 2009 i imam samo par postova. Upitajte se zasto?
U svakom slucaju mene vise ovde nece biti Thumbs Down
I tek da se zna - sa praksom od preko 20 godina i sa vrtom, koji je registrovan kao botanicka basta sa preko 400 vrsta tropskih i suptropskih biljaka - sta mislite, da li bih mogla nesto da dam ovom forumu?
Lose se osecam sto se tako desilo.
moram priznati da me ova poruka zainteresirala i da mi u njoj puno stvari nije jasno.
Druid št si željela reći prvom rečenicom?
Vjerujem da imaš lijepi i neobičan vrt. pa iako si toliko godina na forumu-zbog poziva drugih članova , zašto nam nisi pokazala svoju registriranu botaničku baštu.
Upitala sam se -zašto ali odgovor nisam našla.
Unatoč velikom iskustvu i stvaranju vrta preko 20 godina ti si se ponašala kao gost, tako da ti odlazak neće ništa promjeniti , jedino ako sam dobro shvatila, su problem ukinute pp.mislim da ti to ne bi trebalo stvarati problem jer barem danas ima veliki izbor povoljnih komunikacija.

moja želja je da ostaneš i pokažeš nam ljepotu svoje bašte, napišeš po koji komentar,podjeliš s nam a svoje iskustvo i pomogneš cvjetnim prijateljicama koje su tek počele stvarati svoje vrtove.
svi mi koji pišemo prihvačamo rizk da ponekad naše poruke budu krivo shvaćene, ispravljene od onih koji više znaju a ponekad čak i ismijane.
to je život u zajednici iz kojeg treba izvuči samo najljepše

sve ovo sam ti napisala u dobroj namjeri.

Hocu necu hocu necu i na kraju,moram...Osecam se malo"krivom"za ovo napisano,ja sam Druida razumela jer sam dosla po preporuci nje i jos par forumasa,rekla mi je sve najlepse o ovom forumu,u sta sam se i uverila,sve sto je rekla za njen vrt,je 100%tacno,e sad sto nije ovde aktivnija verovatno ima razloge koje ona sama moze reci.A o njenom licnom iskustvu u odgajanju najredjih vrsta voca,povrca i cvetnica necu ni da pricam,Druid valjda se ne naljutis,i kao zakljucak sigurna sam da ovde nije zbog zicanja.
Izvinjavam se ako se ovo shvati krivo nije mi bila namera jer prvenstveno postujem pravila kuce jer samo oni znaju razloge ove odluke o pp.Big smile


-------------
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku


Objavio: moon
Datum objave: 12 Svibanj 2013 u 14:31
Ne znam čemu ovolike rasprave oko nečega što su forumaši raspravili prije godinu-dvije kad su sad i ti zahtjevi forumaša konačno u mogućnosti provedbe.
Uživajte na forumu, razmjenjujte svoja iskustva uzgoja biljaka, posavjetujte se o nepoznatom i za čas ćete moći koristiti i uslugu privatnih poruka.


Objavio: monstera
Datum objave: 12 Svibanj 2013 u 17:21
 Ljudi dragi, nije mi jasno zašto se toliko ljutite i bunite..Nekad dok smo i mi bili novi, nismo isto imali baš sve privilegije ovog foruma kao neki stari članovi, pa nitko nije bio toliko nestrpljiv....Lijepo malo, pomalo i nemate ni pojma koliko daleko možete dogurati, samo malo strpljenja...Smile  Zapravo dok sam ovdje došla nije mi ni padalo na pamet odmah pisati nekome pp, prvo nisam ništa nudila, ljudi ovdje me nisu poznavali. Smatrala sam, otkud netko može odmah prepoznati nečije namjere  ...Da li je netko došao ovdje iz nekog korisnog cilja, na obostrano zadovoljstvo ili je došao samo žicati i iz neke druge namjere...A danas nažalost ima svakakvih ljudi, pa je tako i ovo s pp-om dobar i opravdan razlog......Potrudite se , napišite nešto malo o sebi, raspravljajte s drugima, podijelite svoja mišljenja i iskustva i vidjet ćete, nećete ni skužiti da ste taj limit od 70-75 poruka već odavno prešli...Smile

-------------
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.


Objavio: administrator
Datum objave: 12 Svibanj 2013 u 21:12
Originalno poslano od člana Druid Druid napisao:

A sta rade novi clanovi koji su dosli na forum zbog drugih clanova koji su ih pozvali? Ja sam se uclanila 2009 i imam samo par postova. Upitajte se zasto?
U svakom slucaju mene vise ovde nece biti Thumbs Down
I tek da se zna - sa praksom od preko 20 godina i sa vrtom, koji je registrovan kao botanicka basta sa preko 400 vrsta tropskih i suptropskih biljaka - sta mislite, da li bih mogla nesto da dam ovom forumu?
Lose se osecam sto se tako desilo.
 
Uvijek mi je drago vidjeti aktivne stare članove koji su sa nama od samoga početka.
Iskreno ne razumijem i nije mi jasno zasto imate toliko malo poruka na ovom forumu....
ako je sve ovo što ste napisali istinito.. da imate tako lijepi i raznoliki vrt a sve to zadržavate samo za sebe... onda je ili ljenost ili sebičnost u pitanju.
 
Ili niste skužili smisao foruma... forum je mjesto gdje se razmjenjuju iskustva i dijeli znanje, i naravno upija i traže nova saznanja. putem pp ako nešto dijelite samo određenom članu, nije fer prema cijeloj ostaloj zajednici....
 
Sada ću možda biti malo bezobrazan, ali na vaše pitanje " sta mislite, da li bih mogla nesto da dam ovom forumu?" Odgovorio bih sa : da mogli bih dati jako puno...
Ali siguran sam da necete jer ako niste za sve ove godine podjelili nista sa nasim članovima, onda ni necete..... Cry
 
 
 


-------------
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=8422&title=najljepi-vrtovi-u-2018" rel="nofollow - >>>PRIJAVI SE<<< Najljepši vrtovi 2018 >>>POGLEDAJ DRUGE VRTOVE<<<


Objavio: administrator
Datum objave: 12 Svibanj 2013 u 21:24
ZA SVU NOVU EKIPU:
NEMOJTE OVO SHVATITI KAO KAŽNJAVANJE ILI KAO TEROR NAD VAMA....
Koliko god vam se ovo cinilo suludim i činila loša ideja vjerujte nam nije bas tako....
Želja nam je zaptititi svakog člana i pružiti im što bolji boravak na forumu. Ali to traži i neke negativne mjere po nekima. Vecina novih članova je ok i pridržava se pravila ali ima i jako velika masa ljudi koji iskorištavaju ove dobre ljude i njihovu želju za pomoći....
 
70 bodova je jako lako skupiti... da se samo predstavite... sebe, svoj vrt i svoje biljke i vec ste tu... a onda ce te i dobiti pp a i potrebu da ih koristite... jer ovako zaista ne vidimo pravu potrebu dopisivanja sa članovima koji se međusobno nepoznaju.
 
fora je u tome da vi poznajete članove kojima bi pisali pp jer su oni tu na forumu dok vi koji ste novi i nemate ništa o sebi na forumu  za njih ste stranci i oni vas ne poznaju...
 
ZATO BUDITE FER I "UPOZNAJTE" SE SA NJIMA PRIJE SLANJA PRIVATNIH PORUKA


-------------
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=8422&title=najljepi-vrtovi-u-2018" rel="nofollow - >>>PRIJAVI SE<<< Najljepši vrtovi 2018 >>>POGLEDAJ DRUGE VRTOVE<<<


Objavio: zvončica3
Datum objave: 13 Svibanj 2013 u 13:32
S obzirom da nemam ovlaštenje da ovo pitanje postavim na temi o postavljanju slika, postavit ću ga ovdje. U čemu je problem da samo na ovaj forum ne mogu postaviti niti jednu sliku, čak ni preko Cif-a, dobijem poruku da mi je zahtjev istekao, a ispod nekoliko slika koje sam uspjela prenijeti u "moje slike", piše laž (false). Napominjem da sam na jedan drugi forum uspješno prenijela slike preko Imageshack-a, koje ovdje ne mogu prenijeti. Hvala na odgovoru.


Objavio: pčelica7
Datum objave: 13 Svibanj 2013 u 14:04
zvončica3, slike koje si stavila na CIF samo kopiraj kod za forum i onda na mjesto gdje želiš objaviti zalijepi
 
evo ovako kao ja..........ovo je tvoja slika?
 
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/proljece/cvijece/58269.aspx" rel="nofollow">


-------------
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)


Objavio: administrator
Datum objave: 13 Svibanj 2013 u 14:08
kod za forum ima uglatu zagradu [ IMG .......
 
taj kod je potrebno kopirati i objaviti


-------------
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=8422&title=najljepi-vrtovi-u-2018" rel="nofollow - >>>PRIJAVI SE<<< Najljepši vrtovi 2018 >>>POGLEDAJ DRUGE VRTOVE<<<


Objavio: zvončica3
Datum objave: 13 Svibanj 2013 u 14:54
da, tako i radim, ali umjesto slike, kad poruku pošaljem, ispiše  mi samo kod, a slika se ne pojavljuje.


Objavio: moon
Datum objave: 13 Svibanj 2013 u 16:41
zvončice3, možda radiš ovako:

- klikneš ikonu gdje trebaš unojeti kod slike i pojavi se tekst:
        Unesite kod slike
           http://

- ti sad uneseš kod slike:
          http://http://www.cvijet.info/images/galleries/640-480/d225eac9-941772_464941216913432_1273339463_n1.jpg

- slka se ne pojavljuje jer ti dva puta bude upisano ovo
           http://http://

Znači kad ti se otvori polje za unos koda slike, zatamni ga i obriši, potom samo kopiraj kod i dobit ćeš svoju sliku, ovako:
       
        http:// -----> to obriši i potom koppiraj kod slike, koji naravno cijeli prenosiš
        http://www.cvijet.info/images/galleries/640-480/d225eac9-941772_464941216913432_1273339463_n1.jpg

i onda dobiješ sliku, ovako:
      




Objavio: zvončica3
Datum objave: 13 Svibanj 2013 u 18:55
da probam
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/proljece/cvijece/58269.aspx - http://www.cvijet.info/s/galleries/640-480/d225eac9-941772_464941216913432_1273339463_n1.jpg


Objavio: zvončica3
Datum objave: 13 Svibanj 2013 u 18:57
dakle, kopirala sam IMG kod i dobila ovo gore.


Objavio: Pustolovka
Datum objave: 13 Svibanj 2013 u 19:12
[img][/img] ovo ti treba zvoncice i unutra izmedju ovoga ][ ubaci link od slike.Tvoj link nije dobro preuzet ja sam probala i nece.

-------------
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka


Objavio: Pustolovka
Datum objave: 13 Svibanj 2013 u 19:15
http://www.cvijet.info/images/galleries/640-480/d225eac9-941772_464941216913432_1273339463_n1.jpg ovo je pravi link,de probaj to ubaciti unutra izmedju IMG.

-------------
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka


Objavio: zvončica3
Datum objave: 13 Svibanj 2013 u 19:29
Sad sam dodala još jednu sliku i opet ista stvar. Dva dana nisam uopće mogla dodavati slike samo sam dobivala obavijest da nešto nije u redu sa serverom...ne mogu slike prenijeti ni preko Imageshack-a, a na drugi forum sam uspjela bez problema...Mislim da nije problem samo kod preuzimanja preko Cif-a.




Ja stvarno ne znam u čemu je problem, ja sam sad kod koji ti je pustolova napisala stavila i sve izvrsno funkcionira, jedino tebi ne funkcionira....pomalo se pitam zašto


Objavio: zvončica3
Datum objave: 13 Svibanj 2013 u 19:34
http://www.cvijet.info/s/galleries/640-480/d225eac9-941772_464941216913432_1273339463_n1.jpg


Objavio: zvončica3
Datum objave: 13 Svibanj 2013 u 19:34
Pustolov, ubacila sam tvoj link...


Evo i ja sam stavila isti kod kao i ti pa se meni slikavidi, a tebi ne, znači nešto kod tebe nije ok???a štpo??? E to ja ne mogu znati, nažalost, to ćeš morati riješiti na tvom kompu



Objavio: zvončica3
Datum objave: 16 Svibanj 2013 u 19:02
Ne znam ša je bilo u pitanju, uglavnom danas sve radi...nisam ništa dirala po svom kompu...
Veliko hvala svima koji su se potrudili da mi pomognu oko problema...Za cijelo društvo i


Objavio: Mari,5510
Datum objave: 31 Svibanj 2013 u 14:17
zvončica3  dobrodošla i ..naprijed s porukama da započne komunikacija..jer forum je za druženje zar nesmile113


Objavio: nicole1995
Datum objave: 04 Lipanj 2013 u 15:22
ja ne kužim zašto ja sada curi koja mi je poslala poruku ne mogu odgovoriti,kakvo je to glupo pravilo? niti na jednom forumu nema ovakvih ograničenja, ovo je forum o cvijeću a ne o oružju da postoje tako rigorozna pravila


Objavio: Pustolovka
Datum objave: 04 Lipanj 2013 u 20:48
Kakvo je to nekulturno obracanje???zar se nije moglo lijepo upitati,a odgovori ionako imaju ovdje samo citaj po redu postove od ove teme.
Originalno poslano od člana nicole1995 nicole1995 napisao:

ja ne kužim zašto ja sada curi koja mi je poslala poruku ne mogu odgovoriti,kakvo je to glupo pravilo? niti na jednom forumu nema ovakvih ograničenja, ovo je forum o cvijeću a ne o oružju da postoje tako rigorozna pravila


-------------
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka


Objavio: lilie
Datum objave: 04 Lipanj 2013 u 21:37
Originalno poslano od člana nicole1995 nicole1995 napisao:

ja ne kužim zašto ja sada curi koja mi je poslala poruku ne mogu odgovoriti,kakvo je to glupo pravilo? niti na jednom forumu nema ovakvih ograničenja, ovo je forum o cvijeću a ne o oružju da postoje tako rigorozna pravila

Ima foruma koji imaju još stroža pravila (znam jer sam na jednom).

Svaki "tata-mata" (vlasnik) foruma ima svoja pravila i tko hoće biti član treba ih se pridržavati.
Kako bi izgledao forum da nema pravila i da svi pišu što i kako hoće ?!

Svi smo na početku imali ograničenja.

Mislim da bi admin trebao zatvoriti ovu temu ( ima čovjek dosta posla sa drugim i pametnijim postovima).


-------------
znati mnogo ne znači biti mudar


Objavio: 11111
Datum objave: 04 Lipanj 2013 u 21:39
Originalno poslano od člana Druid Druid napisao:

Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

Zbog zlouporabe PP, ukinuli smo privatne poruke novim članovima.
Tek nakon što se malo družite sa članovima , upoznate sa ekipom na forumu. Moći će te sa njima komunicirati i privatno.
 
Postovani, razumem da je forum otvoren i da se treba druziti, ali mislim da ova odluka ce dosta forumasa da nevede da se povuce odavde sto bi bila steta.


i ja mislim da to nije dobra opcija.....ko ima krive namjere - kad tad če ih upotrijebiti.....ako možete , admini, dajte da svi mogu imati pp od svog dolaska do kraja..... eto - tako mislim ja Smile


-------------
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže


Objavio: administrator
Datum objave: 04 Lipanj 2013 u 22:13
nije problem staviti svima privatne poruke, ali onda sa druge strane dobivam pritužbe od ostalih jer dolazi do čestog žicanja i protiv toga se konstantno borimo.
 
Svatki član koji se ovdje javio tj. žalio na pp je nesto tražio od nekog a nitk onije prestavi svoj vrt.
 
Mislim da niste shvatili bit ovog foruma a to je razmjena iskustava, znanja i pomaganja jedni drugima....
Pomažemo jedni drugima savjetima, mišljenjima, kritikama, komentarima i naravno biljkama koje nesebično djelimo.
 
I ne želim da netko iskorištava dobrobit naših članova i naše male zajednice samo kako bi došao do nove biljke, a da pritom mu je teško podjeliti svoje znanje i svoj vrt sa nama!!!! 


-------------
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=8422&title=najljepi-vrtovi-u-2018" rel="nofollow - >>>PRIJAVI SE<<< Najljepši vrtovi 2018 >>>POGLEDAJ DRUGE VRTOVE<<<


Objavio: 11111
Datum objave: 04 Lipanj 2013 u 22:37
ja sam mogla pisati poruke od prvoga dana...i do dana danas ni od koga na pp nisan žicala biljke....ko je takav - takav če biti i poslije.......nismo dijeca i znamo se braniti od žicaroša....ovako možemo samo izgubiti i normalne ljude......ne znam.... ovo je samo moje mišljenje....meni se ne bi svidilo da je onda kad san ja ušla na forum tako bilo....

nema veze... možda se ja i ne bi smila mišati....oprosti ako nisam smila 

pozzzz svima Tongue


-------------
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže


Objavio: Pustolovka
Datum objave: 04 Lipanj 2013 u 22:43
Vjerujem d aima i za to rjesenje za zicanje poslije,prijavit ce istog clana nekoliko clanica da dosadjuje zica i takav bi se trebao na ban staviti,jer ometa druzenje.Po meni je dobro da ne mogu odma pisati pp novi clanovi,nego moraju prvo pisati,inace bi to od prve islo na pp sta traziti.
Originalno poslano od člana 11111 11111 napisao:

ja sam mogla pisati poruke od prvoga dana...i do dana danas ni od koga na pp nisan žicala biljke....ko je takav - takav če biti i poslije.......nismo dijeca i znamo se braniti od žicaroša....ovako možemo samo izgubiti i normalne ljude......ne znam.... ovo je samo moje mišljenje....meni se ne bi svidilo da je onda kad san ja ušla na forum tako bilo....

nema veze... možda se ja i ne bi smila mišati....oprosti ako nisam smila 

pozzzz svima Tongue


-------------
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka


Objavio: goran44
Datum objave: 04 Lipanj 2013 u 23:20
Evo, ja ću podržati Administratora ovog Foruma pa makar me svi redom ispljuvali!
Valjda Admin zna što radi i zašto to radi! Thumbs Up


Objavio: monstera
Datum objave: 04 Lipanj 2013 u 23:30
Originalno poslano od člana goran44 goran44 napisao:

Evo, ja ću podržati Administratora ovog Foruma pa makar me svi redom ispljuvali!
Valjda Admin zna što radi i zašto to radi! Thumbs Up

 Thumbs Up


-------------
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.


Objavio: moon
Datum objave: 05 Lipanj 2013 u 01:53
Originalno poslano od člana nicole1995 nicole1995 napisao:

ja ne kužim zašto ja sada curi koja mi je poslala poruku ne mogu odgovoriti,kakvo je to glupo pravilo? niti na jednom forumu nema ovakvih ograničenja, ovo je forum o cvijeću a ne o oružju da postoje tako rigorozna pravila


Ovo pravilo je postavljeno na traženje forumaša i proizašlo je upravo kao rezultat rasprave o neugodnostima koje forumaši imaju upravo od pojedinih novopridošlih članova kojima je isključivi cilj bio besplatno doći do pojedinih biljaka. Naglasak je ovdje na pojedinim, jer većina ovdje dolazi radi ljubavi prema biljkama i želje da nešto nauče ili pak podijele svoje znanje s forumašima te predstave svoje biljke, svoj vrt.
Obično forumaši koji dolaze iz tih pozitivnih razloga na forum, niti ne primijete nedostatak komuniciranja putem pm-a, jer dok se predstave, napišu par postova, predstave svoje biljke i sl. već su u mogućnosti korištenja i tog oblika korespodencije, koji je ustvari pomoćno sredstvo forumskog komuniciranja.

Uglavnom svoje nezadovoljstvo iskazuju novi članovi kojima je namjera suprotna od gore opisane, a to možemo vidjeti i iz tvog posta kojega si napisala na temi Čuvarkuća - Sempervivum gdje si odmah, nakon što si se registrirala na forumu, žicala čuvarkuće.

Pročitaj pravila foruma i pridržavaj ih se kako bi se mogli, svi zajedno, i nadalje ugodno družiti na našem cvjetnom forumu.


Objavio: Druid
Datum objave: 05 Lipanj 2013 u 10:49
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

 
Ovo pravilo je postavljeno na traženje forumaša i proizašlo je upravo kao rezultat rasprave o neugodnostima koje forumaši imaju upravo od pojedinih novopridošlih članova kojima je isključivi cilj bio besplatno doći do pojedinih biljaka. Naglasak je ovdje na pojedinim, jer većina ovdje dolazi radi ljubavi prema biljkama i želje da nešto nauče ili pak podijele svoje znanje s forumašima te predstave svoje biljke, svoj vrt.
Obično forumaši koji dolaze iz tih pozitivnih razloga na forum, niti ne primijete nedostatak komuniciranja putem pm-a, jer dok se predstave, napišu par postova, predstave svoje biljke i sl. već su u mogućnosti korištenja i tog oblika korespodencije, koji je ustvari pomoćno sredstvo forumskog komuniciranja.

Uglavnom svoje nezadovoljstvo iskazuju novi članovi kojima je namjera suprotna od gore opisane, a to možemo vidjeti i iz tvog posta kojega si napisala na temi Čuvarkuća - Sempervivum gdje si odmah, nakon što si se registrirala na forumu, žicala čuvarkuće.

Pročitaj pravila foruma i pridržavaj ih se kako bi se mogli, svi zajedno, i nadalje ugodno družiti na našem cvjetnom forumu.
 
Moram da se oglasim jer sam se i ja pobunila protiv ove drasticne mere. Kada sam se registrovala (2009.) tragala sam za informacijom nekih biljaka. Vise se i ne secam sta je bilo u pitanju. Prosle godine sam postavila jedno pitanje i dobila odgovor na sta sam se zahvalila. Pored komuniciranja, bar kada su forumi o biljkama u pitanju, pored zicarosa tu dolaze i ljudi zeljni znanja jer, slozicete se, ogroman broj zaljubljenika su amateri i svako iskustvo o nekoj vrsti je dragoceno.
Kao urednik jednog drugog foruma (od 2006.) mogu da kazem da, zicarosa je uvek bilo i bice ih, ma kakve drasticne mere neki forum uveo. Ne bih mogla ni da pobrojim koliko je meni poruka stizalo i to veoma bezobraznih. Od toga - "bas imas mnogo biljaka pa podeli", do "daj mi", "posalji mi" itd. U pocetku sam uljudno odgovarala, a kasnije sam samo brisala - i to je to.
Na drugom inostranom forumu gde sam takodje registrovamna, sam pristup forumu je veoma zahtevan. Cekala sam mesec dana da mi dopuste, a pre toga sam morala da popunim veoma detaljni upitnik. Mera je da oni koji nisu registrovani, dopusteni do foruma - ne vide slike.
Tako da svako se bori protiv zicarosa kako ume.
Na forumu gde sam urednik (sa skoro 60 000 clanova) pratimo ponasanje forumasa i banujemo ili brisemo postove. Ponekad se pogresi u odluci ali forum je kao zivi organizam i greske su veoma moguce.
 Dovoljno je 100 smalica ili po jednu recenicu tipa "super je, jao!, mnogo je lepo", svidja mi se" - postovi bez sadrzaja i smisla, pa da nabilduje trazeni broj i da krene u invaziju zicanja.
 
U svakom slucaju, svracam ovde i kada ugrabim malo vremena otvoricu temu sa fotkama iz mog vrta.Smile


Objavio: 11111
Datum objave: 05 Lipanj 2013 u 11:46
nisam znala da je to sve tako....hmmmm ...ne znam.... iden ja sad u moj vrt....cila san sad zbunjoza ali ipak vaga bi mi i sad pritegla da ne tribaju ovako rigorozne mjere.....nismo dica - ignoriraš takve pp i gotovo....pozzz svima smile79

-------------
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže


Objavio: moon
Datum objave: 05 Lipanj 2013 u 14:40
Originalno poslano od člana Druid Druid napisao:


 
............Pored komuniciranja, bar kada su forumi o biljkama u pitanju, pored zicarosa tu dolaze i ljudi zeljni znanja jer, slozicete se, ogroman broj zaljubljenika su amateri i svako iskustvo o nekoj vrsti je dragoceno.
Kao urednik jednog drugog foruma (od 2006.) mogu da kazem da, zicarosa je uvek bilo i bice ih, ma kakve drasticne mere neki forum uveo. Ne bih mogla ni da pobrojim koliko je meni poruka stizalo i to veoma bezobraznih. Od toga - "bas imas mnogo biljaka pa podeli", do "daj mi", "posalji mi" itd. U pocetku sam uljudno odgovarala, a kasnije sam samo brisala - i to je to.
Na drugom inostranom forumu gde sam takodje registrovamna, sam pristup forumu je veoma zahtevan. Cekala sam mesec dana da mi dopuste, a pre toga sam morala da popunim veoma detaljni upitnik. Mera je da oni koji nisu registrovani, dopusteni do foruma - ne vide slike.
Tako da svako se bori protiv zicarosa kako ume.
Na forumu gde sam urednik (sa skoro 60 000 clanova) pratimo ponasanje forumasa i banujemo ili brisemo postove. Ponekad se pogresi u odluci ali forum je kao zivi organizam i greske su veoma moguce.
 Dovoljno je 100 smalica ili po jednu recenicu tipa "super je, jao!, mnogo je lepo", svidja mi se" - postovi bez sadrzaja i smisla, pa da nabilduje trazeni broj i da krene u invaziju zicanja.
 
U svakom slucaju, svracam ovde i kada ugrabim malo vremena otvoricu temu sa fotkama iz mog vrta.Smile



Drago mi je da uviđaš, a s obzirom da na nekom inm forumu i modeliraš ili već nešto slično obavljaš, da i ovaj forum ima svoja pravila. I kao što sam navela, pojedina pravila su proizašla upravo na traženje i kao rezultat rasprave forumaša. Sad je bilo moguće i uvesti ta pravila jer imamo novi forum.
Ovdje svaki član kao i svaki novi član svojim odobravanjem prihvaća upravo pravila ovog foruma, i podrazumijeva se da ih se drži na ovom forumu. Prilikom pristupa forumu, svakim novim logiranjem forum vas podsjeća na pristanak na pravila foruma.

Drago mi je da ćeš pronaći vremena podijeliti svoja iskustva kao i slike svojih biljaka, vrta s ostalim forumašima, te od pasivnog višegodišnjeg čitatelja postati aktivan član foruma


Objavio: moon
Datum objave: 05 Lipanj 2013 u 14:49
11111...draga ti si postala naš omiljeni član foruma nešto poslije tih rasprava. Potpuno mi je jasno tvoje razmišljanje, jer kad čovjek, kao ti, dolazi bez loših namjera i razmišljanja, misli da neke mjere nisu potrebne. To je sasvim uredu i razumljivo. Nažalost, nije uvijek tako, evo i iz ovih par postova iznad mogla si se uvjeriti u suprotno.
Stvarno je nepotrebno o svemu voditi rasprave koje su već prethodno raspravljene. Između ostaloga, pravila postoje kako bi se mogli sankcionirati oni koji se pravila ne pridržavaju.


Objavio: zvončica3
Datum objave: 06 Lipanj 2013 u 14:49
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:


nije problem staviti svima privatne poruke, ali onda sa druge strane dobivam pritužbe od ostalih jer dolazi do čestog žicanja i protiv toga se konstantno borimo.
 
Svatki član koji se ovdje javio tj. žalio na pp je nesto tražio od nekog a nitk onije prestavi svoj vrt.
 
Mislim da niste shvatili bit ovog foruma a to je razmjena iskustava, znanja i pomaganja jedni drugima....
Pomažemo jedni drugima savjetima, mišljenjima, kritikama, komentarima i naravno biljkama koje nesebično djelimo.
 
I ne želim da netko iskorištava dobrobit naših članova i naše male zajednice samo kako bi došao do nove biljke, a da pritom mu je teško podjeliti svoje znanje i svoj vrt sa nama!!!! 


Jedna malecka replika...ja sam bila novi član koji se žalio na pp, koji je odmah u početku predstavio svoj vrt i svoje cvijeće...i još uvijek nije ništa od nikog žicao, a nemam ni namjeru...također ni jednu pp ovaj član još nije poslao, tako da ova rečenica gore ne stoji...ima nas i drugačijih...

-------------
Mudar čovjek s jednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Konfucije


Objavio: moon
Datum objave: 06 Lipanj 2013 u 15:59
zvončica3...već više puta je napisano zbog čega je pravilo uvedeno i da je uvedeno zbog pojedinaca. Da si takav pojedinac, već bi bila opomenuta ili na drugačiji način sankcionirana. No nisi. Stvarno ne znam zašto moraš to posebno isticati.


Objavio: 11111
Datum objave: 06 Lipanj 2013 u 17:31
Embarrassed uvažavam svako pravilo starijih forumaša Embarrassed

-------------
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže


Objavio: Puffy
Datum objave: 27 Srpanj 2013 u 21:01
Privatne poruke i dalje nisu dostupne?
Čak ni članovima koji redovno posjećuju stranicu i pišu kada misle da imaju nešto napisati?
Članovi sa 60ak postova, od toga dosta objavljenih fotografija, tretiraju se kao novi i nije im omogućeno slanje najobičnijih privatnih poruka!?
Koji je broj postova potrebno napisati kako bi se netko tretirao aktivnim članom?
Aktivnost nekog člana pratite putem napisanih postova na forumu? :( 


Meni ništa nije jasno. Znam samo da sam neugodno iznenađen i uvijek se iznova uvjerim kako neke stvari uvijek bolje funkcioniraju izvan RH. Tužno. 
:(



Objavio: Puffy
Datum objave: 27 Srpanj 2013 u 21:02
I, oprostite molim vas - u svom sam sandučiću imao neke poruke koje bih rado volio ovog trenutka pročitati, ali mi to odjednom nije dozvoljeno.

!?Confused

(...)

Mislim, najbolje da uvedete ograničenje pisanja u podforumima koji obuhvaćaju biljne vrste - možda će početnik (koji izvan foruma možda ima popriličan iskustveni staž) izvaliti kakvu glupost i navesti ostatak na krive stvari... 


Koliko sam shvatio - ovo je prvenstveno učinjeno zbog žicanja. OK, i mene su nekoliko puta, poslao bih paketić ukoliko bih mogao i to je to. Zar ignoriranje PP-a nije OK?! Tko ima obvezu na njih odgovarati.

Ma ovo je suludo, istinski sam šokiran, a bili ste mi super! Wacko


Objavio: administrator
Datum objave: 27 Srpanj 2013 u 22:49
sorry Puffy sto te je ovo zakačilo ali na žalost ne možemo pratiti aktivnost po vremenu prpvedenom na forumu nego samo putem poruka.

Uglavnom su se događala žicanja od novih članova i zbog zastite svih starih članova je stavljena ova zabrana, jer najvažnija mi je zaštita većine članova pa makar to nekad išlo na povredu pojedinca.
Iznimke kao tvoje se događaju i to je problem, ali ništa strašno. evo i sam si sa pisanjem nekoliko poruka otključao PP.... nije tako teško bilo zar ne....


nemoj se ljutiti....


Objavio: Puffy
Datum objave: 28 Srpanj 2013 u 00:22
Nema razloga za ljutnju, velim - kod mene je na kratko nastupio početni šok jer se s ovakvom odredbom još nisam susreo. Iako se slažem da ima foruma s puno strožijim pravilima... 

PP je uspješno otključan i sada mu napokon mogu pristupiti.

Lijepo pozdravljam cijelu ekipu cvijet.info-a ... :)



-------------
Filip, Valpovo
Odjel za biologiju | Osijek



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk