Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Vrtlarica

Web: Cvijet.info
Kategorija: Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću
Ime foruma: Zanimljivosti o cvijeću i biljkama
Opis foruma: Zanimljivosti....
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=6333
Datum ispisa: 28 Ožujak 2024 u 17:04
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Vrtlarica
Objavio: dado_84
Tema: Vrtlarica
Datum objave: 18 Rujan 2011 u 12:40
Da li netko zna kada pocinje nova emisija Vrtlarica na Hrt-u? Napokon da i mi u Hr dobijemo takvu emisiju! :)

-------------
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!



Odgovori:
Objavio: bergenia
Datum objave: 18 Rujan 2011 u 13:37
Jesenska shema Na HRt-u počinje u ponedjeljak....pa valjda i Vrtlarica (ako ne baš u ponedjeljak onda tijekom tjedna)!


Objavio: dado_84
Datum objave: 18 Rujan 2011 u 20:30
hvala Bergeni...jos kad bi stavili i dan kad ce biti, bilo bi skroz ok :D

-------------
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!


Objavio: mali kaktus
Datum objave: 18 Rujan 2011 u 20:54
ja pregledala program do petka i nisam našla,ako otkrijete kad će se prikazivati javite.

-------------
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.


Objavio: natalija
Datum objave: 18 Rujan 2011 u 20:59
m. kaktus i ja sam preletila tjedan, ali nisam primjetila vrtlaricu
(na http://www.tvhr.net/ - http://www.tvhr.net/ )


-------------


Objavio: Andina
Datum objave: 18 Rujan 2011 u 23:16
Prvi program HTV, nedjelja, 25.09.2011. - 17:20


Objavio: natalija
Datum objave: 21 Rujan 2011 u 15:48
jedva čekam nedjelju, nadam se da neću zaboraviti i da ću biti slobodna za pogledati

-------------


Objavio: Andina
Datum objave: 25 Rujan 2011 u 18:17
I? Kakvi su dojmovi? Meni je žao što se nije govorilo o cvijeću (osim lavande, ali isključivo u komercijalne svrhe).


Objavio: tajčica
Datum objave: 25 Rujan 2011 u 18:59
Pa malo razočarana, očekivala sam nešto više i nešto drugačije :(((


Objavio: natalija
Datum objave: 25 Rujan 2011 u 22:13
nisam stigla pogledati, ali na programu za sutra će biti repriza - 2. program 12.15.

sad kad kažete da i nije nešto, manje mi je krivo što sam propustila


-------------


Objavio: ljubica125
Datum objave: 25 Rujan 2011 u 22:14
Ja sam bila spriječena danas,a vjerovatno i druge nedjelje.Zna li netko hoće li možda biti reprize?


Objavio: dado_84
Datum objave: 25 Rujan 2011 u 22:16
Emisija je lijepo snimana, lijepi kadrovi i montaza. Jedino mi se ne svida sto previse malo traje, ocekivao sam barem sat vremena emisije.

-------------
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!


Objavio: natalija
Datum objave: 25 Rujan 2011 u 22:28
Originalno poslano od člana ljubica125 ljubica125 napisao:

Ja sam bila spriječena danas,a vjerovatno i druge nedjelje.Zna li netko hoće li možda biti reprize?


sutra, ponedjeljak, 2. program, 12.15 h


-------------


Objavio: frida
Datum objave: 26 Rujan 2011 u 02:21
a kako da to gledam kad sam na poslu

-------------


Objavio: natalija
Datum objave: 30 Rujan 2011 u 21:36
frida evo za tebe

http://www.hrt.hr/index.php?id=enz&tx_ttnews%5bcat%5d=439&cHash=7cf13c89d2 - http://www.hrt.hr/index.php?id=enz&tx_ttnews[cat]=439&cHash=7cf13c89d2


-------------


Objavio: Andina
Datum objave: 20 Studeni 2011 u 22:59
Ne znam zašto mi prijenos stalno zapinje, a kao - imam "brzi" internet. Frustrirajuće!
Ovdje sam našla lošiju snimku, ali brži prijenos:
http://www.youtube.com/watch?v=zsll-jLKmb4 - http://www.youtube.com/watch?v=zsll-jLKmb4
http://www.youtube.com/watch?v=XN9LDWgYRzM&feature=related - http://www.youtube.com/watch?v=XN9LDWgYRzM&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=jzirpWd9lyA&feature=related - http://www.youtube.com/watch?v=jzirpWd9lyA&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=vJaT9MZLjtg&feature=related - http://www.youtube.com/watch?v=vJaT9MZLjtg&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=PQa3Z8k3o2w&feature=related - http://www.youtube.com/watch?v=PQa3Z8k3o2w&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=qHJK2j9gsKk&feature=related - http://www.youtube.com/watch?v=qHJK2j9gsKk&feature=related



Objavio: natalija
Datum objave: 21 Studeni 2011 u 08:09
super andina, moram baciti oko na ove tvoje linkove jer i ja imam isti problem s gledanjem preko hrtovog linka

par sekundi pa parekid pa čekaj da opet počne pa opet par sekundi pa...



-------------


Objavio: milica7
Datum objave: 21 Studeni 2011 u 09:33
Meni isto prekida pa onda ne možeš dočekati da krene ponovo.....Pokušala sam preko ovih  gornjih linkova pa ide bolje.....Hvala na linkovima.....

-------------
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....


Objavio: gute Fee
Datum objave: 11 Siječanj 2012 u 22:02
Mislim da bi trebala ipak malo vise o cvijecu ! Inace , i u "Vecernjem listu" nedjeljom zna biti !


Objavio: dado_84
Datum objave: 12 Siječanj 2012 u 13:01
Kad bi emisija trajala sat vremena kao i ostale takve emisije takvog tipa, mogla bi pricati i o cvijecu. Tako u pisljivih 15 minuta kaze sto kaze :/

-------------
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!


Objavio: viridarivm
Datum objave: 09 Veljača 2012 u 14:56
Originalno poslano od člana tajčica tajčica napisao:

Pa malo razočarana, očekivala sam nešto više i nešto drugačije :(((
Slažem se, dobra kamera i fotografija.Drugo me razočarava


Objavio: kontesaa
Datum objave: 11 Veljača 2012 u 22:16
nisam razočarana, naprotiv, oduševljena sam i obožavam gledati Kornelijine emisije (i plodove zemlje sam počela pratiti zbog nje), a sama Vrtlarica me osvojila na prvu Smile sviđa mi se to da do korisnih i zanimljivih podataka, savjeta, ideja...dolazim na jednostavan, sažet i koncizan način, razumljiv i bez listanja raznih rječnika stranih riječi Wink

da bi emisija mogla duže trajati, mogla bi, ali mi je drago da napokon imamo emisiju takve tematike domaće proizvodnje, a ne da se unedogled divimo tuđim vrtovima i parkovima i pokušavamo primjeniti savjete koji i ne idu uvijek u korak sa našom klimom i podnebljem (obožavam također gledati engleske vrtove, ali i vidjeti da isto tako prekrasnih ima u neposrednoj blizini) Smile

mijenjala bih termin emisije i stavila je iza plodova zemlje jer su slične tematike..to je recimo samo mala zamjerka, ali ne toliko bitna...i možemo se nadati da će se s vremenom trajanje emisije produžiti Smile i moram priznati da bih rado posjetila taj vrtek jer mi je u neposrednom susjedstvu...možda mi se ta želja jednom i ispuni Smile



-------------
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi


Objavio: Andina
Datum objave: 12 Veljača 2012 u 00:13
Mene najviše smetaju oni predugački đinglovi. Kad se sve zbroji - svake nedjelje pola emisije gledamo jedno te isto.

-------------
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)


Objavio: enrikova nona
Datum objave: 12 Veljača 2012 u 08:36
potpuno se slažem sa Andinom korisniji su bili savjeti u poljoprivrednoj emisiji u onih par minuta 

-------------
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna


Objavio: viridarivm
Datum objave: 12 Veljača 2012 u 09:13
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Mene najviše smetaju oni predugački đinglovi. Kad se sve zbroji - svake nedjelje pola emisije gledamo jedno te isto.


Jelda?Mene to podsjeća sve na emisiju Škrinja od Branke Šeparović


Objavio: administrator
Datum objave: 12 Veljača 2012 u 09:26
salžem se i ja sa viridarivminim postom.
 
previše mi je "umjetnički" napravljena, dobro snimljeno, preljepo vizualno osmišljeno, savršeni skečevi a emisija sama po sebi nekako prazna.
bolja mi je bila u plodovima zemlje.
 
ovdje je kao da je pokazala da ona može običnu emisiju dovesti na jedan viši nivo. napraviti umjetnost od toga a mislim da nam to ne treba nego da nam treba jedna obična emisija sa korisnim savjetima


-------------
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=8422&title=najljepi-vrtovi-u-2018" rel="nofollow - >>>PRIJAVI SE<<< Najljepši vrtovi 2018 >>>POGLEDAJ DRUGE VRTOVE<<<


Objavio: viridarivm
Datum objave: 12 Veljača 2012 u 11:02
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

salžem se i ja sa viridarivminim postom.
 
previše mi je "umjetnički" napravljena, dobro snimljeno, preljepo vizualno osmišljeno, savršeni skečevi a emisija sama po sebi nekako prazna.
bolja mi je bila u plodovima zemlje.
 
ovdje je kao da je pokazala da ona može običnu emisiju dovesti na jedan viši nivo. napraviti umjetnost od toga a mislim da nam to ne treba nego da nam treba jedna obična emisija sa korisnim savjetima

Da, dosta ljudi voli to gledati jer žive u stanu i onda se unjonjkaju u bajku i kojoj se kapi rose zrcale na listu salate....Mi profi vrtlari ocekujemo nešto što još nismo vidjeli pa onda ostanemo razočarani pričom koja bi se mogla sažeti na par minuta u prilog za Dobro jutro Hrvatska.U svakom slučaju,dobro je da imamo bar neku takvu emisiju,estetski je odlična,vidi se da se Kornelija trudi.Ja pogledam uvijek na Youtube,žao mi je provesti nedjeljno popodne pred telkom,makar i po ovoj mećavi


Objavio: enrikova nona
Datum objave: 12 Veljača 2012 u 18:16
današnja emisija baš dobra Thumbs%20Up

-------------
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna


Objavio: anabistrica
Datum objave: 13 Veljača 2012 u 23:51
Je, ono o iskricama je dobro, a prilog o orhidejama je korišten i u emisiji koja je išla za Božić prošle godine.

-------------
Lepe ti je Zagorje zelene


Objavio: lucy
Datum objave: 14 Veljača 2012 u 00:19
Iako svaku nedjelju redovito gledam Vrtlaricu, moram priznati da je većina toga već viđeno u Plodovima zemlje. Pa nije loše ponekad ponoviti gradivo. Samo se nadam da će dolaskom ljepših dana osvanuti nove ideje. Istina je da je rječnik kojim se služi jednostavan i svima razumljiv. Sigurna sam da će i ona s vremenom učiniti ovu emisiju kvalitetnijom i sadržajnijom. Vjerujem da osluškuje komentare i sugestije gledatelja. Dobronamjerne kritike nas uvijek natjeraju da analizirami, popravljamo i dotjerujemo svoj rad pa se nadam da će to učiniti i Kornelija.

-------------
Sutra je novi dan.


Objavio: moon
Datum objave: 14 Veljača 2012 u 00:31
Ovo trenutno što se prikazuje su reprize (izabrane emisijea) Vrtlarice. No, s početkom radova u vrtu kreću i nove epizode Vrtlarice - takvu sam najavu čula na TV, i ja se tim emisijama iskreno radujem


Objavio: forzicija2005
Datum objave: 19 Veljača 2012 u 10:41
Pozdrav svima...i ja isto svake nedelje željno iščekujem vrtlaricu i jedva čekam novu sezonu sigurna sam da će biti još bolja i zanimljivija Wink


Objavio: sanjalica4
Datum objave: 19 Veljača 2012 u 10:47
ja sam si sve epizode skinula s youtuba (osim prve) cak i abecedu vrtlarstve...ima super savjeta pa kad u nest nisam sigurna pogledam si


Objavio: moon
Datum objave: 19 Veljača 2012 u 15:46

Ponovo sam čula najavu Vrtlarice. Danas će biti 4-ta od 6 odabranih epizoda već emitiranih u serijalu Vrtlarice.

Novi ciklus Vrtlarice počet će s emitiranjem 11.3.2012.


Objavio: Shivathry
Datum objave: 19 Veljača 2012 u 19:55
Zgodno napravljena emisija . Uvijek ima nešto zanimljivo za vidjeti i čuti. Bilo bi super kad bih nakon intervijua s ljudima , par slikica i savjeta dala barem desetak minuta za prave vrtlare što mogu raditi u to vrijeme , za početnike kako organizirati pozicije biljaka i općenito uređenjem, .... Bilo bi puno korisnije :)


Objavio: Anaida
Datum objave: 20 Veljača 2012 u 14:47
Vrtlarica je, moje je mišljenje, emisija iskusne zaljubljenice u prirodu  i biljke (koja je uz to i pejzažni arhitekt) koja tu svoju ljubav na vrlo jednostavan i krajnje pristupačan način želi podijeliti sa svojim gledateljima.
 
Mene osobno oduševljava lakoća pričanja i obraćanja urednice i voditeljice emisije, uz odličnu kameru i pomno birane detalje. Svijet oko nas je jako lijep, to posebno mi svakodnevno naglašavamo - a vrtlarica to pokazuje kamerom, fotografijom, detaljima, kadrovima..
 
Nisam sigurna da je Vrtlarica mišljena kao neka stručna emisija u smislu obraćanja osobama koje se profesionalno bave cvjećarstvom, povrtlarstvom, zemljoradnjom..jer da bi bila takva emisija potrebna je suradnja puno više stručnjaka, botaničara, agronoma, meteorologa, biologa, kemičara, ekologa.. A ona nas uglavnom sama provodi kroz teme o cvijeću, povrću, vodi u goste zanimljivim ljudima i priča tople ljudske priče. Ovo je emisija zabavne redakcije i kao takva odlično ispunjava svrhu. Razumijem da su tu stručnjaci tog posla pomalo razočarani.
 
Uz to, svi mi koji smo na CiF-u već smo u godinama forumskog života puno toga naučili slušajući i čitajući naše stručnjake (Baka Bea, Dado, Fermina Daza, u novije vrijeme i Viridarivm i mnogi drugi...), iz iskustva mnogih drugih forumskih dragih ljudi puno toga zapamtili, probali u vlastitim vrtovima i mislim da je teško zadovoljiti našu potrebu da nam Vrtlarica donese neke nove velike spoznaje..
 
Ja ju osobno jako volim pogledati, neobavezno, i kao što rekoh najviše mi se sviđa činjenica da vjerujem u ono što Kornelija priča. Iskrena je, autentična. Voli prirodu i našla je načina tu svoju ljubav na nas prenijeti..
 


-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: OTOK
Datum objave: 20 Veljača 2012 u 14:52
Thumbs%20Up Anaida. To je emisija za gušt s ponekim dobrim savjetom za nas koji nismo profesionalci.

-------------
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...


Objavio: moon
Datum objave: 20 Veljača 2012 u 19:55
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Thumbs%20Up Anaida. To je emisija za gušt s ponekim dobrim savjetom za nas koji nismo profesionalci.
 
Anaida, Otok Thumbs%20Up to je i moje mišljenje. Ne vidim razloga zašto trpati emisije u isti kalup; emisije mogu i trebaju biti raznovrsne upravo onoliko koliko interesa za raznovrsnošću ima. Treba ih samo imati što više sa što više različitih pristupa temama.


Objavio: Cimicifuga
Datum objave: 20 Veljača 2012 u 22:02
Godinama sam pratila serije emisija na nekim njemačkim programima i u komparaciji sa tim emisijama "Vrtlarica" nije bog zna što.

Unatoč tome, gledam ju jer je jedina emisija te vrste kod nas...

Po mome, u tom vremenu koliko traje emisija trebala bi nam puno više toga dati.
Jest da je prekrasan doživljaj gledati usporene snimke letećih kapljica vode, ali ta emisija bi trebala biti prvenstveno informativna i poučna... Mislim da neznaju napraviti emisiju u kojoj će se gledateljima nešto koncizno prenijeti.  Kada bi izrezali sve nekorisne kadrove i sve preopširnosti, ostalo bi svega par minuta koje su nam zaista bile od koristi.

No, nadam se da će se sa vremenom nešto promijeniti na bolje.


-------------


Objavio: viridarivm
Datum objave: 20 Veljača 2012 u 23:47
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Vrtlarica je, moje je mišljenje, emisija iskusne zaljubljenice u prirodu  i biljke (koja je uz to i pejzažni arhitekt) koja tu svoju ljubav na vrlo jednostavan i krajnje pristupačan način želi podijeliti sa svojim gledateljima.
 
Mene osobno oduševljava lakoća pričanja i obraćanja urednice i voditeljice emisije, uz odličnu kameru i pomno birane detalje. Svijet oko nas je jako lijep, to posebno mi svakodnevno naglašavamo - a vrtlarica to pokazuje kamerom, fotografijom, detaljima, kadrovima..
 
Nisam sigurna da je Vrtlarica mišljena kao neka stručna emisija u smislu obraćanja osobama koje se profesionalno bave cvjećarstvom, povrtlarstvom, zemljoradnjom..jer da bi bila takva emisija potrebna je suradnja puno više stručnjaka, botaničara, agronoma, meteorologa, biologa, kemičara, ekologa.. A ona nas uglavnom sama provodi kroz teme o cvijeću, povrću, vodi u goste zanimljivim ljudima i priča tople ljudske priče. Ovo je emisija zabavne redakcije i kao takva odlično ispunjava svrhu. Razumijem da su tu stručnjaci tog posla pomalo razočarani.
 
Uz to, svi mi koji smo na CiF-u već smo u godinama forumskog života puno toga naučili slušajući i čitajući naše stručnjake (Baka Bea, Dado, Fermina Daza, u novije vrijeme i Viridarivm i mnogi drugi...), iz iskustva mnogih drugih forumskih dragih ljudi puno toga zapamtili, probali u vlastitim vrtovima i mislim da je teško zadovoljiti našu potrebu da nam Vrtlarica donese neke nove velike spoznaje..
 
Ja ju osobno jako volim pogledati, neobavezno, i kao što rekoh najviše mi se sviđa činjenica da vjerujem u ono što Kornelija priča. Iskrena je, autentična. Voli prirodu i našla je načina tu svoju ljubav na nas prenijeti..
 
Meni je bilo jako drago kad sam otkrio da ima na tv neka emisija o bilju, i nadam se da će prerasti u emisiju za vrtlare,ne samo u zaljubljenike lijepe fotografije.Do tada se sa nostalgijom prisjećam emisije koju je 80tih uređivao Velimir Đuretić.Sjećam se da sam slučajno upalio telku baš kad je bila prva epizoda.Snimali su u vrtu obitelji Meštrović i novinar je ukopao prvu štihaču.Dalje je sve islo temeljito i sistematski.Jurio sam iz škole da ne zakasnim i ne propustim niti jednu epizodu.Na tv Slo ima subotom odlična emisija na vrtu,ali više ne mogu uhvatiti signal od kad je dtv digitalizirana


Objavio: Carol
Datum objave: 21 Veljača 2012 u 20:25
Viridarivm, dal mozda znas na kojem programu je ta emisija o vrtu, imam nekoliko slovenskih progr.
Inace nemam naviku gledanja TV prijepodne ili rano predvecer, mora biti zbilja jako dobra emisija ili grdo vreme, pogotovo sada kad budu poceli vanjski radovi.


-------------
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..


Objavio: mali kaktus
Datum objave: 21 Veljača 2012 u 20:29
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:

Viridarivm, dal mozda znas na kojem programu je ta emisija o vrtu, imam nekoliko slovenskih progr.
Inace nemam naviku gledanja TV prijepodne ili rano predvecer, mora biti zbilja jako dobra emisija ili grdo vreme, pogotovo sada kad budu poceli vanjski radovi.
Ni ja je više ne mogu gledati,inače je subotom popodne na prvom programu Slovenije,mislim da se zove Na vrtu

-------------
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.


Objavio: viridarivm
Datum objave: 21 Veljača 2012 u 21:20
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:

Viridarivm, dal mozda znas na kojem programu je ta emisija o vrtu, imam nekoliko slovenskih progr.
Inace nemam naviku gledanja TV prijepodne ili rano predvecer, mora biti zbilja jako dobra emisija ili grdo vreme, pogotovo sada kad budu poceli vanjski radovi.
Ni ja je više ne mogu gledati,inače je subotom popodne na prvom programu Slovenije,mislim da se zove Na vrtu

mislim da je SLO1, zove se na vrtu,ide nakon duhovne emisije.ima odlične praktične savjete,kratke i sažete,ne pričaju priču,jedino što nekad zimi stave recepte ili ikebanu pa je malo dosadno bilo.Slažem se sa malim kaktusom, nisam je nikad gledao u ljeto ili proljeće nego samo kad je koma vrijeme


Objavio: Anaida
Datum objave: 13 Ožujak 2012 u 06:31
Krenula je nova sezona vrlarice Smile 

-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Baka Bea
Datum objave: 13 Ožujak 2012 u 09:57
Slažem se s Anaidinom prosudbom emisije Vrlarica i da napomenem  da nisam razočarana, jer nisam ni očekivala previše stručnu emisiju. Tema zanimljivih vrtlarima amaterima kod nas nema, Na radiju petkom Kako zemlja diše, na TV zasad samo Vrtlarica. Mislim da je emisija hvale vrijedna upravo zato što ruši barijere u glavama ljudi. Baviti se zemljom na nekoj maloj okućnici, vrtlariti, prekrasan je i koristan hobi. Meni se posebno dopada odnos čovjek-priroda, kako nam ga Kornelija prezentira vlastitim iskustvom i upoznavanjem s drugim vrtoljupcima. No tko će napraviti 30-minutnu emisiju, a da svi budu zadovoljni. A što se tiče savjeta i pitanja, jel ih tko postavlja na forumima? Malo. Pa ljudi koriste Google i ostale blagodati moderne tehnologije.


Objavio: Retriver Sara
Datum objave: 13 Ožujak 2012 u 10:36
Volim Korneliju od kada se prije nekoliko godina pojavila svojim prvim prilozima na TV i rukama bez rukavica čeprkala po zemlji.
                  No, to ne znači da sam oduševljena Vrtlaricom. Naročito, barem ja osobno, ovom posljednjom. Prilog o danskom uzgajivaču i dizajneru cvijeća i još k tome star 12 godina bio je predugačak i dosadan. Sve tamno, sivo, imala sam osjećaj da sam na kraljevskom dvoru za vrijeme Hamleta. Mislim, ispričavam se, ne bih htjela podcjenjivati, ali to je moje mišljenje.


-------------
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb


Objavio: natalija
Datum objave: 13 Ožujak 2012 u 12:40
a ja sam se zabavila orezivanjem i prebacivanjem tegli s clematisima i zakasnila na emisiju

pokušala sam preko onog defektnog linka od htva, ali svake 2 sekunde zastajkuje Unhappy


-------------


Objavio: Belina
Datum objave: 24 Travanj 2012 u 19:44
Do sada smo gledali reprize Vrtlarice,barem ja na svojoj TV.
Nadam se da ima i novijeWink
čekamConfused
 
 


-------------
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj


Objavio: OTOK
Datum objave: 24 Travanj 2012 u 22:20
Pa već su dvije ili čak tri nedjelje nove emisije, a ne reprize.

-------------
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...


Objavio: dado_84
Datum objave: 24 Travanj 2012 u 22:58
Ja sam prije par dana imao cast upoznati nasu dragu vrtlaricu uzivo :)

-------------
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!


Objavio: Andina
Datum objave: 24 Travanj 2012 u 23:24
Znači li to da ćemo gledati tvoj vrt u nekom od sljedećih nastavaka Vrtlarice? Mislim, je li kod tebe snimala prilog? 

-------------
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)


Objavio: dado_84
Datum objave: 25 Travanj 2012 u 00:44
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Znači li to da ćemo gledati tvoj vrt u nekom od sljedećih nastavaka Vrtlarice? Mislim, je li kod tebe snimala prilog? 




hehe da bar! ne ne, upoznao sam je dok sam kupovao njezinu knjigu, dobio posvijetu i pozvao je k sebi ako bude imala vremena :)

-------------
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!


Objavio: Andina
Datum objave: 25 Travanj 2012 u 09:29
Znači, ima nade! Jer, ako ima "nos novinara", a očito da ima, kod tebe će sigurno naći zanimljivu temu. A ja bih to željela gledati.
Nego, možeš li nam reći o kojoj se knjizi radi? Pretpostavljam da je to bila promocija knjige kad si dobio posvijetu.












-------------
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)


Objavio: dado_84
Datum objave: 25 Travanj 2012 u 21:18
radi se o njezinoj knjizi. Slucajno naletio na promociju pa rekoh zasto ne i tak sam ju mislio kupiti :) Knjiga je dobra, u biti u njoj se nalazi sve ono sto je rekla u raznim emisijama i njena filozofija o vrtu! 

-------------
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!


Objavio: Nana
Datum objave: 26 Travanj 2012 u 11:33

Knjiga se zove Zeleni kvadrat, izdavač Profil. Estetski je vrlo lijepo opremljena. Mjesecima se nalazila na vrhu liste najprodavanijih knjiga: "Sedmica tjedna" u emisiji Pola ure kulture. S dolaskom proljeća ponovo se vratila na tu listu. Lijepo je napisana, pa je često i rado prelistavam, iako na žalost ne mogu sve primjeniti radi raznih ograničenja.


-------------
(O)smijeh je najbolji facelifting   


Objavio: kontesaa
Datum objave: 26 Travanj 2012 u 11:43
a spremam ju se kupiti ima već pola godine pa nikako pff

-------------
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi


Objavio: dado_84
Datum objave: 26 Travanj 2012 u 12:10
Odite na prezentacije te knjige ako ju zelite kupiti jer bude na popustu.

-------------
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!


Objavio: maris40
Datum objave: 26 Travanj 2012 u 13:27
Imam tu knjigu, dobra je .


Objavio: dado_84
Datum objave: 30 Rujan 2012 u 12:08
Zar su vec ukinuli Vrtlaricu?

-------------
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!


Objavio: bromelija
Datum objave: 30 Rujan 2012 u 12:21
Nisu je ukinuli nego kreće nova sezonaWink ako sam dobro razumjela....posebno mi se sviđa što se snima u njenom vrtu i što se sve posađeno iskoristi odnosno pojede...


Objavio: dado_84
Datum objave: 30 Rujan 2012 u 13:24
zar nije vec trebala poceti? kad pocinje?

-------------
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!


Objavio: Belina
Datum objave: 30 Listopad 2012 u 07:47
Počela ,u nedjelju. nova serija 28.10.

-------------
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj


Objavio: Retriver Sara
Datum objave: 03 Studeni 2012 u 19:15
nisam gledalaCry

-------------
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb


Objavio: Ksan
Datum objave: 03 Studeni 2012 u 19:20
Prekrasna emisija, volim je pogledati jer uvijek se ima što naučiti. Od nje sam naučila da rad u vrtu i nije tako težak i zavoljela svoj slamnati  povrtnjak smile86

-------------
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR


Objavio: Monna
Datum objave: 03 Studeni 2012 u 19:44
mene najvise muci sto nikada ne znam termin prikazivanja, vec onako...kad naletim...

-------------
pozdrav iz Zlatne doline


Objavio: milica7
Datum objave: 03 Studeni 2012 u 22:56
Monna,  možeš pogledati naknadno, ja tako radim na stranici HRT ima  emisija.....

-------------
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....


Objavio: Monna
Datum objave: 09 Prosinac 2012 u 09:45
hvala Milice, nije mi to ni palo na pametEmbarrassed

-------------
pozdrav iz Zlatne doline


Objavio: natalija
Datum objave: 09 Prosinac 2012 u 15:16
par novih emisija sam gledala i tema je povrtlarstvo... ne sjećam se da je bilo išta o ukrasnim biljkama


-------------


Objavio: Retriver Sara
Datum objave: 17 Prosinac 2012 u 13:05
...sve me više razočarava ta emisija...imala sam valjda prevelika očekivanja od Kornelije...jučerašnja emisija...opet povrće i to na nivou osnovne školeConfused...

-------------
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb


Objavio: dado_84
Datum objave: 17 Prosinac 2012 u 13:21
vec tri sezone samo o povrcu zbori...i na drugim se forumima zale na vrtlaricu

-------------
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!


Objavio: viridarivm
Datum objave: 17 Prosinac 2012 u 14:31
Originalno poslano od člana dado_84 dado_84 napisao:

vec tri sezone samo o povrcu zbori...i na drugim se forumima zale na vrtlaricu
pa i o povrcu je ok gledati tko može nešto novog naučiti.možda da promijeni termin i naziv emisije u uspavanka...


Objavio: Mira K
Datum objave: 20 Siječanj 2013 u 12:43
Vrtlarica

Nedjeljom na HTV-u 1 oko 16.30

20. siječnja

U nedjeljnoj Vrtlarici pogledajte priču o sirovoj hrani, od uzgoja, pripreme vrhunskih specijaliteta, pa sve do sušenja i spremanja za zimu.



-------------
Rijeka



Objavio: Fiki
Datum objave: 20 Siječanj 2013 u 18:06
Danas sam gledao vrtlaricu....I   pomalo sam se razočarao...Ona koja uvijek govori da se bavi eko-uzgojem i starim sortama..UVIJEK GOVORI DA nikada nekupuje F1-svi znamo da su to hibridi...i da    je sve to stvoreno mehanizacijom...itd...I    gledam..sije mrkvu..baš da vidim koja je marka sjemena..Piše mrkva F1¨!

-------------


Objavio: Retriver Sara
Datum objave: 20 Siječanj 2013 u 18:14
...postala je prenaporna...mislim da više neću gledatiConfused...

-------------
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb


Objavio: Fiki
Datum objave: 20 Siječanj 2013 u 18:17
Također i ja tako mislim....prije je   bilo zanimljivije...najdraža mi je 8.1 .2012!Palmižana

-------------


Objavio: moon
Datum objave: 20 Siječanj 2013 u 19:02
ma niti ne gledam ju više, emisija mi je postala dosadnaUnhappy, šteta.

-------------


Objavio: dado_84
Datum objave: 20 Siječanj 2013 u 19:21
naravno da je pomalo dosadna kad 3 sezone govori o istim stvarima, no svakako je volim pogledati :)

-------------
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!


Objavio: Cimicifuga
Datum objave: 20 Siječanj 2013 u 23:09
Ja ju već duže vremena ne gledam. Tu i tamo malo pogledam ako mi tv baš bude na tom programu, ali kako kažete: živa dosada, bez tempa, ponavljanje... žali bože... Šteta što takvu emisiju ne dobije netko sposobniji!

-------------


Objavio: Fiki
Datum objave: 20 Siječanj 2013 u 23:13
Da...uvijek isto ponavlja!Ono je emisija za 7-godišnjake!

-------------


Objavio: viridarivm
Datum objave: 21 Siječanj 2013 u 09:03
Originalno poslano od člana Fiki Fiki napisao:

Također i ja tako mislim....prije je   bilo zanimljivije...najdraža mi je 8.1 .2012!Palmižana
Da, Palmižana je lijepa. Mislim da ta emisija razočara prije svega jer imamo drugačija očekivanja. Da je naslov emisije drugaciji,mozda ne bi očekivali prave savjete koji nikako da dođu. Ja skoro da ne vidim razliku između EMisije škrinijica od Branke Šeparović i Vrtlarice.Obadvije misle da su svrha same sebi......


Objavio: makk
Datum objave: 14 Ožujak 2013 u 15:38
Ja sam ovih dana pogledala nekoliko emisija na YouTube i meni je emisija prilično dosadna.
Očekivala sam malo više informacija, a pogotovo nešto novo.
Ono što sam vidjela i čula je poznato 90% gledalaca.

-------------
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com


Objavio: dado_84
Datum objave: 18 Ožujak 2013 u 23:41
sad sam pogledao zadnju emisiju i eto bas ostao razocaran...pocela je reciklaza starih priloga. Umjesto da prica o samoniklim cvatucim biljkama koje sada cvijetaju, o kukurijecima o zimskim cvatucim grmovima, kako ocistiti i podjeliti trajnice o orezivanju, posjeti nekom internacionalnom sajmu (koji sada ne fali) itd  eto prilog o tamo nekim alojama u vec prikazanom vrtu...mislim da bi se mogla malo ugledati na engleski Gardeners World ili cak na slovenske emisije o vrtlarstvu.


-------------
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!


Objavio: anabistrica
Datum objave: 19 Ožujak 2013 u 23:29
Dado, sigurno si primjetio da se često koristi isti materijal u više emisija po sistemu isti trošak, više emisija, više novca.
Mene osobno smeta to što Kornelija ili priča ili radi, ne može jedno i drugo, a kamo li pričati strastveno ko C. Klein ili A. Titchmarsh. To je njoj očito nedostižno. Osim toga, jako je samodopadna pa često ima kadrova u kojima samo šeće i glumi model. Nije da ne izgleda dobro ali ipak bi cvijeće odnosno povrće o kojem je emisija trebalo biti u prvom planu.


-------------
Lepe ti je Zagorje zelene


Objavio: natalija
Datum objave: 20 Ožujak 2013 u 07:39
ma potpuno se slažem sa svime već napisanim, a pogotovo da emisija ima puuuno praznog hoda

-------------


Objavio: agava1504
Datum objave: 20 Ožujak 2013 u 09:13
potpuno se slažem s vama..bez obzira što sam tek početnik..i trebalo bi me zanimati sve od početka, ipak ovo ponavljanje, i kako kaže anabistrica glumljenje modela je ipak previše..i inače fali nekih boljih emisija o povrtlarstvu i cvijećarstvu..nekako mi se čini da smo mi nekako zakinuti, po tom pitanju...o uređenju doma, ima svako malo neka emisija, kao da balkoni i vrtovi nisu dio doma...


Objavio: Baka Bea
Datum objave: 20 Ožujak 2013 u 09:52
Ako već plaćamo pretplatu i mnogo puta gledamo reprize svakakvih žanrova, onda bih radije gledala izvrsne serije BBC-a o vrtlarenju, vrtnom uređenju poput Mali gradski vrtovi, strastno objašnjavanje Carol Klein ili Dona Montya, A. Titchmarsha i ostalih. Bile bi zanimljivije i onima koji ih nisu mogli gledati, a ne bi bilo suvišno odgledati ih još i nekoliko puta. Sadržajne su, edukativne, zanimljive, bez praznog hoda i umjetničkih dojmova. Cijenim nečiji trud i ne mislim da je lako napraviti takvu emisiju, ali malo više cvjetnih sadržaja, kuhanja ima u svim mogućim izvedbama na TV, čemu još i u Vrtlarici.


Objavio: natalija
Datum objave: 20 Ožujak 2013 u 13:33
Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:

Ako već plaćamo pretplatu i mnogo puta gledamo reprize svakakvih žanrova, onda bih radije gledala izvrsne serije BBC-a o vrtlarenju, vrtnom uređenju poput Mali gradski vrtovi, strastno objašnjavanje Carol Klein ili Dona Montya, A. Titcshmarsha i ostalih. Bile bi zanimljivije i onima koji ih nisu mogli gledati, a ne bi bilo suvišno odgledati ih još i nekoliko puta. Sadržajne su, edukativne, zanimljive, bez praznog hoda i umjetničkih dojmova. Cijenim nečiji trud i ne mislim da je lako napraviti takvu emisiju, ali malo više cvjetnih sadržaja, kuhanja ima u svim mogućim izvedbama na TV, čemu još i u Vrtlarici.


da, pitam se kome još nije poznat onaj njen kotlić...
 vrtlara, a . titcshmarsha, sam onomad snimala na video kazete, da imam vremena i sad bi ih rado prevrtila


-------------


Objavio: makk
Datum objave: 21 Ožujak 2013 u 00:16
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:


Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:

Ako već plaćamo pretplatu i mnogo puta gledamo reprize svakakvih žanrova, onda bih radije gledala izvrsne serije BBC-a o vrtlarenju, vrtnom uređenju poput Mali gradski vrtovi, strastno objašnjavanje Carol Klein ili Dona Montya, A. Titcshmarsha i ostalih. Bile bi zanimljivije i onima koji ih nisu mogli gledati, a ne bi bilo suvišno odgledati ih još i nekoliko puta. Sadržajne su, edukativne, zanimljive, bez praznog hoda i umjetničkih dojmova. Cijenim nečiji trud i ne mislim da je lako napraviti takvu emisiju, ali malo više cvjetnih sadržaja, kuhanja ima u svim mogućim izvedbama na TV, čemu još i u Vrtlarici.
da, pitam se kome još nije poznat onaj njen kotlić...  vrtlara, a . titcshmarsha, sam onomad snimala na video kazete, da imam vremena i sad bi ih rado prevrtila

Natalija i ja imam snimljene emisije od Titcshmarsha i mnoge druge, gledala sam ih nekoliko puta u toku zime i nikad mi nije bilo dosadno. "Vrtlaricu" sam pogledala jednom i to mi je dovoljno.

-------------
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com


Objavio: Retriver Sara
Datum objave: 28 Siječanj 2014 u 10:26
konačno nešto bar malo zanimljivije:

http://www.hrt.hr/enz/vrtlarica/" rel="nofollow - http://www.hrt.hr/enz/ - vrtlarica/


-------------
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb


Objavio: viridarivm
Datum objave: 03 Veljača 2014 u 10:06
Originalno poslano od člana makk makk napisao:

Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:


Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:

Ako već plaćamo pretplatu i mnogo puta gledamo reprize svakakvih žanrova, onda bih radije gledala izvrsne serije BBC-a o vrtlarenju, vrtnom uređenju poput Mali gradski vrtovi, strastno objašnjavanje Carol Klein ili Dona Montya, A. Titcshmarsha i ostalih. Bile bi zanimljivije i onima koji ih nisu mogli gledati, a ne bi bilo suvišno odgledati ih još i nekoliko puta. Sadržajne su, edukativne, zanimljive, bez praznog hoda i umjetničkih dojmova. Cijenim nečiji trud i ne mislim da je lako napraviti takvu emisiju, ali malo više cvjetnih sadržaja, kuhanja ima u svim mogućim izvedbama na TV, čemu još i u Vrtlarici.
da, pitam se kome još nije poznat onaj njen kotlić...  vrtlara, a . titcshmarsha, sam onomad snimala na video kazete, da imam vremena i sad bi ih rado prevrtila

Natalija i ja imam snimljene emisije od Titcshmarsha i mnoge druge, gledala sam ih nekoliko puta u toku zime i nikad mi nije bilo dosadno. "Vrtlaricu" sam pogledala jednom i to mi je dovoljno.
Potpisujem. Nisam skužio za ove engleske emisije, bile su na hrt? onda mi je žao da sma propustio. Ugl gledam ih na youtube, Love yopur garden, living in an english cottage itd. Vrtlaricu sam jucer gledao jer sam naišao, nisma ni znao da to još ide. ugl priča o pikiranju povrća na nivou vrtića ( vjerujte tete u vrtiću brže odrade tu temu sa klincima ), skupi rekviziti, pečenje patliđana na fensi roštilju...za plakati...

-------------
Život započinje danom kada zasadiš svoj vrt


Objavio: Andina
Datum objave: 27 Rujan 2014 u 23:15
Za one koji još ne znaju: Na HRT2 subotom oko podneva ide serija How to Be a Gardener, Alana Titchmarsha. Nažalost, to sam tek danas (prekasno) saznala. Ubuduće snimam svaku epizodu.

-------------
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)


Objavio: Anastazija_
Datum objave: 01 Listopad 2014 u 10:09

Andina hvala ti na informaciji. Bez tebe to vjerojatno ne bi nikad ni skužila, jer u to vrijeme nikad ne gledam TV.


-------------
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk