Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Kroz pustinju i prašumu

Web: Cvijet.info
Kategorija: Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću
Ime foruma: Dnevnik radova
Opis foruma: Pročitajte šta su danas radili naši članovi cvijeću u vrtu ili kući
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=741
Datum ispisa: 25 Travanj 2024 u 03:38
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Kroz pustinju i prašumu
Objavio: administrator
Tema: Kroz pustinju i prašumu
Datum objave: 13 Prosinac 2007 u 17:20
Polako su pocele pripreme za proljeće! Što zanci pocela je gužva oko pregledavanja kataloga i razmišljanje o naruđbi sjemenja cvijeća.
Tako da vec par dana samo pregledavam i zapisujem vrste i sorte koje treba naruciti sta i koliko!
 
 
Osim razmišranja o proljecu i nabavi sjemena, imao sam dosta posla oko razmnožavanja, trajnica, tocnije: ukrasnih trava! Bili su pravi kišni dani tako da se nije moglo puno raditi u vrtu, pa su se radovi preselili u maleni staklenik. Uspio sma razmnožiti jedno 7-8vrsta ukrasnih trava. 
 
 
I na kraju sam, pošto se kiša smirrila danas malo i prestala padati, kamenjar uz vrtno jezero, pretvorio u jaslice! Još treba malo dorade i malo osvjetljenja i to je to. Nažalost kiša je opet pocela i rano pada mrat tako da je bilo dosta radova za danas.
 



Odgovori:
Objavio: administrator
Datum objave: 14 Prosinac 2007 u 10:50
Danas je zapadao snijeg do koljen, pa nema nekakvih radova u vrtu, osim ciscenja i lopatanja snijega. Takodjer moje jaslice se vise nevide, pa sam i njih koliko toliko ocistio, iako su zivotinje jos uvijek duboko pod snijegom.
 
 
 
Tako da danas bacam malo oko na sobne biljke! Treba provjeriti koliko im je potrebna voda, a i listice prebrisati!!


Objavio: administrator
Datum objave: 15 Prosinac 2007 u 09:43
Opet i djutros pada snijeg, pa nista od posla, sve sobne biljke su pregledane i zalivene jucer, lišce ne treba prebrisati, tako da idem samo ocistiti snijeg vani sa staza i otresti gha sa thuja i ostalih biljaka da nebi se ostetile grane!!
I idem provjeriti žito kako uspjeva!!!


Objavio: administrator
Datum objave: 17 Prosinac 2007 u 21:50
I dans godišnji što se tice rada oko biljaka. Samo polijevanje biljaka i to je to. Tako da sam dans uhvati se posla oko magazina i pravio završne radove na njemu!!!


Objavio: administrator
Datum objave: 07 Siječanj 2008 u 21:09

kako vrijeme ovih dana i nije bilo bas naj bolje tako ni rada oko biljaka nije bilo previše!!!

uz redovito zalijevanje i pregledavanje stanja biljaka, nije bilo nikakvih važnijih poslova.
 
Danas sam uz obicno zalijevanje u vodu doda i prihrane biljkama, jer nisu dobile vec dosta dugo vremena. A dan je bio predivan, pun sunca i topline, pa su biljke zaslužile malo hrane da živnu i osvježe se!!
 
i u plastenicima je polako krenilo cišcenje i spremanje. Treba poceti polako praviti mjesta za biljkice koje ce se saditi u proljece!!


Objavio: administrator
Datum objave: 19 Siječanj 2008 u 16:58
Nakon dugo dana odgađanja, tocnije još od jeseni, planiram posaditi macuhice i napokon sam danas uspio!!!
 
Bio je predivan topal dan. Sunce je sjalo i zemlja se dovoljno prosusila, tako da sam mogao saditi.
 
Stavim i slikice uskoro kako to izgleda, nakon st je posao završen!!
 
ps. Znam da nije bas vrijeme za sadnju ali nisam mogao odoliti


Objavio: Triša
Datum objave: 04 Listopad 2008 u 18:42
Još si nam u januaru obećao slikice tvoje pustinje i prašume, te onda posađenih maćuhica.
Pa vrijeme je za nešto novo, a nije u redu da tvoj dnevnik padne na dno.


-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: administrator
Datum objave: 04 Listopad 2008 u 19:17
problem je sto mi je fotic u kvaru a nikako da ga odnesem na popravak ili kupim novi....
 
 
trenutno u vrtu ovih dana nisam radio ništa a treba krenuti sa radovima... moram ukolniti cvijeće sa boalkona - pelargonije i begonije, jer ih je ova hladna kisa jednostavno unistila....
 
i krenuti u sadnju macuhica dok jos stignem zbog posla... tkao da cekam jednu subotnje popodne da bude lijepo suncano ... da se prihvatim vrta


-------------
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=8422&title=najljepi-vrtovi-u-2018" rel="nofollow - >>>PRIJAVI SE<<< Najljepši vrtovi 2018 >>>POGLEDAJ DRUGE VRTOVE<<<


Objavio: kontesaa
Datum objave: 05 Listopad 2008 u 21:42
na žalost,ja ne mogu vidjeti slikice Confused

-------------
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi


Objavio: bergenia
Datum objave: 08 Listopad 2008 u 17:35
nisi jedina!


Objavio: Triša
Datum objave: 08 Listopad 2008 u 20:24
Stvarno nije u redu da su se sve slikice izbrisale, admine, pa barem tebi to nije problem, jer ovako ti ovdje pustinja, daleko od prašume.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: gioiaa
Datum objave: 08 Listopad 2008 u 20:40



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk