Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jani - upoznajte me....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jani - upoznajte me....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5657585960 63>
Korisnik
Poruka
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 16:00
Da,i ja se pitam.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 16:04
Vidim da nisam jedina......hajde Tatjana - objasni nam na što si mislila kada si spominjala karticu....
 
Kiki-ko, vidim da imaš novi avatar - jaaaaaaako mi je lijepiHeart
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 16:43
Jani, ja ti imam fotić na karticu, 7oo slika, jer tek sam poslije našla kod unuke neke kablove, a već sam karticu kupila, i ja ne idem na foto bacet, nego drugacije, i meni je ovo puno puno jednostavnije, ali moj je fotić več dosta star, pa mislim da ču morati kupiti neki novi, ali za sada ništa.
Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 14:23
sat je smile93
Na vrh
Maja1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 21 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maja1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 19:42
Jani, hvala ti na informaciji.
Evo ja danas uspjela izaći iz ove snježne gužve i uspjela sam kupiti ljepilo i sve ostalo što mi je trebalo. Još me samo zanima koliko puta premažeš ljepilom (ne razrijeđuješ ga sa ničim?).
Unaprijed hvala na informaciji.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 19:59
Majo - ne razrjeđujem ga niti malo, mažem ga tako gustoga, jednom, dvaput najviše. Sretno i nadam se da ćeš biti zadovoljnaWink
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2013 u 23:06
 
Dugo me nije bilo ....odnosno dugo nisam stavljala slike....ali zato ću vas sada zatrpati!
Krenut ću s koferićem kojem je trebalo dosta toga preurediti:
 
 
 
 
 
Ovako je izgledao prije uređivanja!
 
A sada izgleda ovako:
 
 
 
 
 
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2013 u 23:15
 
 
Trebalo mi je puno sličica anđeleka pa sam radila, radila, radila......i evo rezultata:
 
 
 
 
 
 
 
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
tea_luna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 182
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tea_luna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 19:23
Tongue

Kofer je ispao fantastično Clap
a sličice anđela su mi uvijek lijepe..na kojoj god podlozi se nalazile...






 < ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332/netdefender/hui/ndhui.js?0=0&0=0&0=0">
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 20:06
smile120
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 20:12
Kofer je odličan,unutrašnjost pogotovo.Makar bi ga ja napravila sasvim drukčije.Neznam kako ali bi metalne kuteve svakako zadržala.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 21:33
Drago mi j da si se vratila. Svi ste nešto otišli na face a meni se on nekako čini nepraktičan jer svatko ima svoju stranicu pa treba previše vremena da se sve pogleda. Ovdje smo svi na hrpi i u friško iz pećnice začas vidim što ima novo.
 Kofer mi je fenomenalan. Vidi se da si u njega uložila jako puno truda.
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 21:40

Koferić je fantastičan!  Clap

Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 21:41
Jako lijepo, kofer ti je super ispao, a tek anđeli.....
Pa gdje si ti nama bila tako dugo, bilo je ruuuužno bez tebe i tvojih lijepih radova.....   
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 22:05
Ajooooooj curke moje......lijepo je pročitati da sam vam nedostajala Heart
Drago mi je da vam se sviđa ovo malo slika što sam stavila i hvala na lijepim komentarima.
Koferić nije moj - to je moja buduća snaha naslijedila od svoje mame i radila sam ga tako da se njoj dopadne. I ona je jako zadovoljna jer je baš u njenom stilu ;) Metalne kutove nisam nikako mogla ostaviti - na slikama se ne vidi, ali na puno mjesta su pohrđali, ogulila se glazura i jako su se na mjestima udubili. Na njih i na same kutove sam potrošila najviše vremena......koferić se na svim kutovima počeo raspadati pa sam ih morala kitati, metalne dijelove sam brusila, čistila hrđu i na kraju sam odlučila sve te udubine i oštećenja po koferu prikriti strukturnom zrnatom pastom. Moja prvobitna ideja je bila sasvim drugačija, ali sam u hodu donosila drugačije odluke.
 
Što se tiče fejsa - Mimi, tamo mi je puno jednostavnije slanje slika jer s mobitela direktno šaljem. Od kako mi je fotić oslabio prešla sam na slikanje mobitelom. Da barem postoji varijanta slanja slika i ovdje putem mobitela bila bih puno češće ovdje jer mi ovaj način prebacivanja slika oduzima puno vremena, pogotovo kada sam na svom prastarom kompu. 
 
Još jednom hvala lijepa na lijepim komentarima Heart
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 22:19
Kofer je... ljubav na prvi pogled
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 23:42
kofer je baš onako, po mom ukusu (snaha i ja imamo isti ukus hehe )
Potpisujem mimu - svi odustaju od ovog foruma pa odlaze na fejs, šteta, ovdje se osjećam nekako privatnije. Valjda će nam se vratiti!!!!!
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 08:58
NEMA razloga mijenjat kofer ovakav je čisti san i nikakvi metalni dijelovi ga nebi poljepšali zaljubila sam se u njega na prvu ,slično čudovište čami kod mene u podrumu samo se bojim da ga ja nebudem uspijela pretvorit u bajko ko ti svoje,a slažem se svi smo na fb ovdije je sve super sem stavljnja slika
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 11:38
Prekrasno,sve odreda smile71
Na vrh
Maja1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 21 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maja1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 11:51
Pa gdi si nam ti do sada????
Svi odoše na fb a ja nemam volje nikako   :-(

Radovi su ti prekrasni, pogotovo koferčić.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5657585960 63>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.