Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj prvi rad ..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj prvi rad ..

 Odgovori Odgovori Stranica  123 16>
Korisnik
Poruka
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: moj prvi rad ..
    Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 20:36
evo i mene napokon da otvorim svoju stranicu ovdje,jako ste me bile zainteresirale..tako da nakon "neinformirane" kupovine(što bi rekla iris) u chemacu bacila sam  se na preuređenje pisaćeg drvenog stola koji je u komatoznom stanju i nisam znala šta bih s njim do sada.
Moram priznati da sam se vrlo neskromno bacila u veći posao ali takva sam znam si manu ali si nemogu pomoći..no ipak nemojte me ipak odmah satrat jer ovo mi je ipak prvi rad. 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 20:40
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 20:43
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 20:53
eto nakon šmirglanja sam obojala sa mix žutom-ivory,a gornja tamna je crvena-crna i salvete sa motivom pušine sam kupila u konzumu paket 15 kn.
Neznam šta ćete svi reć ali ja sam ipak zadovoljna iako me hvatala panika u nekim trenutcima..ali i to ću valjda prevladati jer panika je od neznanja.znam da ovaj krakle možda i nije ispao onako kako je trebao meni se čini da to treba biti nekako tanje a kod mene je lagano refeljno.
Problem je stola što naravno nemam dovoljno ivory boje a drugo sad nebih htjela mješati..pa stol će morat čekati kojih deset dana dok ne dobijem bojicu.
Usput sam ustanovila da kod MPK u sobi nema vješalice a MM je osto ko da nije niti čuo jer je nestašica lovice..pa sam ja išmirglala i ofarbala jednu letvu..sad ću prijeć na izrezivanje salvete..ako uspije sutra šaljem slikice
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 20:58
Ovo do sada je prekrasno... ja osobno očekujem nastavak s nestrpljenjemThumbs%20Up
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
ivona 777 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 18 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 239
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivona 777 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 21:12
Jako lijepo!
Ja ovako navijam"hocemo jos,hocemo jos"......Thumbs%20Up

Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 21:19
Wow, ja bih bila sretna da imam ovako uređes stol!Boje su mi lijepe!
Bravo!smile71
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 21:24
čekamo slike stola kad te ladice dođu na mjesto
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 21:24
Prekrasno, stvarno možeš biti prezadovoljna, jako mi se sviđa čekamo daljesmile94
meni je super u životu
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 22:11
Odlično! Nikad ne bih rekla da ti je prvi rad...
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 22:14
hvala cure ispalo je bolje nego sam mislila,ali ipak sam još u nekoj muci neznam kako se uspije nanesti taj krakle u jednom potezu i onda na to još gora situacija tu drugu boju..možda ja imam bezvezni kist?
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 22:16
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

hvala cure ispalo je bolje nego sam mislila,ali ipak sam još u nekoj muci neznam kako se uspije nanesti taj krakle u jednom potezu i onda na to još gora situacija tu drugu boju..možda ja imam bezvezni kist?


Pa, što nedostaje pukotinama? Meni je sasvim o.k.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 22:19
Smilepa dado ja imam malo mirnu ruku za to a i išla sam na tečaj keramike i bila dve godine u radnoj skupini,pa sam se malo učila slikanju  i kod jedne fine gospođe akademske slikarice štefanije koja je obožavala slikati cvijeće ..tako da kad sve zbereš nešto mora ispasti
 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 22:24
ma nekako mi se čini da kad sam gledala onaj link na chemacu -krakle na vinskoj kutiji-imam osjećaj da je namaz jednoličan i vrlo tanak a kod mene je deblji jer jednostavno nisam mogla nanesti namaz u jednom potezu..ne bi bilo više gela na kistu
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 22:30
ovo što si napravila je prekrasno....tko ne zna nikad ne bi rekao da ti je to prvi rad Clap
 
šta te muči u vezi cracklea? odlićno ti je ispao
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 22:54
jako zgodno....vidiš kak to tebi dobro ide...
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 23:23
iris mislim da je nekako grub neznam kako bih se izrazila
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 08:18
Jedva čekam da vidim gotov rad, to će biti prekrasan pisaći stol
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 09:00
kad bi moj prvi rad tako izgledao i ja bih bila zadovoljna
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 09:50
duda stvarno možeš biti zadovoljna...prvi rad 5+.
 
A sada ostalo....od tih kraklee gelova imaš dvije vrste: jedan se lakše nanosi i daje manje pukotine a drugi je gušći, teže se nanosi i daje veće pukotine. Ti vjerojatno imaš ovaj koji je gušći ( trenutno ga imam i ja), pa bi ti bilo dobro nabaviti prave kistove u lumosu ili negdje gdje se prodaju...malo su skuplji ali ja ih koristim već preko godinu dana i stvarno sam zadovoljna.
A što se tiče boja...i ja sam u početku kupovala te originalne boje i mogu reći da su stvarno skupe... Ali i cure su ti već napomenule...ja osobno odem u dućam boja i lakova( teta super uljudna), i zamolim da mi od fasdeksa ( boja mora biti na bazi vode) to jest bijele boje smiješa što želim. I najbolje dobijem 0,75 ml recimo ivori boje za 33,00 kune, što je super povoljno. Malo se raspitaj, bit ćeš zadovoljna sigurno...
 
I sada kada si vidjela da nije teško primi se posla i stavljaj radove...uvjerena sam da će to biti posebni radovi, s obzirom da si napisala na kakve tečajeve si išla...
 
Uh što sam se raspisala....
Uživaj u novom hobiju...Clap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.