Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lavandablue nudi - traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lavandablue nudi - traži

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Lavandablue View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 601
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lavandablue Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Lavandablue nudi - traži
    Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 17:56
Ima li neko semenke OSTEOSPERMUMA?  smile75  
 
U zamenu dajem semenke:
- čeri paradajza,
- bosiljka-crvenolisnog ili patuljastog,
- vlašca ili
- lavande.
 
semenke su zdrave, kvalitetne, sa rokom trajanja do kraja sledece godine.
proizvodjači: Semenarna-Ljubljana ili Garafarm-Mađarska (samo za Čeri paradajz i Lavandu).
--------------------------------------------------------------------------------------
imaću još neke semenkice začina, pa ću naknadno postaviti poruku.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Gordana102 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 06 Studeni 2010
Lokacija: Slatina
Status: Offline
Bodovi: 244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gordana102 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2011 u 21:57
Pogledala sam linkove što si mi poslala na žalost nemam ostića.
Na vrh
Lavandablue View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 601
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lavandablue Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 16:02
Sada imam semenke Roze šlajera (Gipsofila), al pošto sam ga kupila na veliko (nije bilo manjeg pakovanja), imam 600 semenki viška.
 
pakovanje od 50 semenki prodajem za 0,25 evra plus poštarina-slanje običnom poštom.
 
Ako je neko zainteresovan neka se javi.
 
Kasnije ću postaviti podatke o ovoj biljci ako neko ne zna.
Na vrh
Lavandablue View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 601
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lavandablue Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 16:42
ovde je tema o šlajeru na forumu:
 
Na vrh
ribar View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ribar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 18:25
"jacobinija carnea ili justiciana "-kod nas je zovu brazilsko pero ili dubrovacki gospar ,voleo bih da mi neko pomogne oko nabavke ove biljke bilo da mi kaze gde je mogu kupiti ili da mi proda sadnicu.

   imali smo je uljubicastoj varijanti ali ljepa je i bjela i crena .hvala unaprijed.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 20:43
dubrovačkog gospara ima kupiti, naravno, u dubrovniku! tu bi ti ja mogla pomoći!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
ribar View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ribar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 17:42
poz antonija....
malo kasnim s odgovorom.Zaista bih voleo imati ovo cvijece .ako mi mozete pomoci bit cu odusevljen .Ja sam iz karlovacke zupanije pa vas molim da mi odgovorite kako da se dogovorimo oko dostave i placanja ove biljke. jos jednom veliko hvala.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2011 u 08:26
dogovor preko pp!
petkom ga bude kupiti na placi, pogledati ću koliko košta pa ti javim.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
ribar View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ribar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2011 u 16:22
antonijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sta bilo sa mojom biljkom ?
Na vrh
ribar View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ribar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2011 u 15:53


   svi ovi lijepi smajlici idu na racun dame koja mi je nabavila najomiljeniji cvijet .Veliko hvala Antonija
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2011 u 23:39
Koje boje je Jakobinija - dubrovački gospar?
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
ribar View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ribar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2011 u 14:04
pozdrav lilie, Dubrovacki gospar ili indijanska kopriva javlja se u tri boje crvena ,bijela i lila odnosno ljubicasto roze ,neznam koju mi je nabavila antonija ali nema veze sve su lijepe. .
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2011 u 15:15
Ribar, to su dvije biljke:  gospar ili jacobinija, monarda ili indijanska kopriva!
AK se ne varam!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2011 u 15:25
LOVRO je u pravu!
gospar je rozi, ja za drugu boju ne znan!
ovo je gospar!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2011 u 22:18
Ovakav imam neki mali.
I malu monardu ljubičastu.
 
Mislila sam da stvrno ima i u drugim bojama jer su preivne.
 
 
Antonija tvoj je smile227 
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
ribar View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ribar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2011 u 20:54
halo Antonija ,Lovro i Lilie ,ja procitah ovo.-Jakobinija,jacobinija carnea,justicija karnea,Brazilsko pero,Flamingov cvijet,i kod nas poznat kao DUBROVACKI GOSPAR-{ne vicem samo naglasavam ime},poznat je i kao indijanska kopriva ,ima je 420 vrsta raste u bijeloj ,rozoj,ljubicastoj, crvenoj ,zutoj,i narandzastoj boji. .

    Nisam vam ja neki strucnjak za botaniku pa mi ne zamerite ako i pogresim covjek se uci dok je ziv.Ja jednostavno volim cvijece istina vise volim ono samoniklo ,volim da lutam sumom i uz rijeku i da skupljam razne biljke ali ponesto i sam uzgojim .Gospara smo dobili od prijatelja ali mi se osusio prilikom selidbe. .


    antoniji jos jednom veliko hvala za gospara jedva cekam da stigne.
Na vrh
ribar View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ribar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2011 u 15:20
Konacno   , .Stigla posiljka u petak ,zaista samo zahvalni nadam se da ce biti bolje srece nego ona prosla .a eto dali smo si truda i saznali da je lovro u pravu to su zaista dvije biljke,za moradu pise da se koristila ikao lijek.Antonija ako nekada ides u ove krajeve svrati na i jos jednom HVALA.
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2011 u 16:38
Hvala Antoniji na trudu da kupi i pošalje gospara ( njezine reznice mi se nisu nikako uhvatile pa je ovo bio bolji način) Heart
Ima ih nekoliko, već sam ih razdjelila i dobro se drže i pozdravljaju našu Antoniju  Heart
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.