Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Samo hobby
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Samo hobby

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4567>
Korisnik
Poruka
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 15:38
Podloga je slonova kost, konačno sam si kupila bitumen u Perlici, pa patina na dnu je od tog bitumena, a špricano je zelenom i bijelom bojom. Salveta je 25x25, kutijica je maaala, ali slatka.
Lakom nisam zadovoljna...
Hvala svima na komentarima...vidimo se u vašim galerijama...Smile
"Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo." I. Andrić
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 17:38
Divno Julija, hvala na pojašnjenju!
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2012 u 09:00
Izvrsna izvedba kutije, svaka čast.
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 11:29
Upravao sam pokušala printat na papiru za pečenje kako si napisala da su te savijetovali print je ispo ok papir je bio bijeli i ništa mi se nije gužvao ,samo sam ga izrezala na širinu običnog print papira i stavila ga samog u printer sad ču print polakirat lakom za gosu a sutra ga opokušat upotrijebit,pa javim kako je uspijelo
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 14:11
smile186
"Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo." I. Andrić
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2012 u 08:12
Proba uspijela rezultat ti je kod mene u galeriji
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 08:01
Stavljam nekoliko slikica, da skinem ovu paučinu sa svog albuma!
 
 
 
"Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo." I. Andrić
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 10:52

Gdje si bila tako dugo? Sve je odlično, palačinke i nutela!!! Njam,njam!  Ova kutijica smeđa mi se posebno sviđa, imam doma takvu i nikako mi ne dolazi inspiracija, a kad sam je kupila bila mi je super. Možda sad kad sam vidjela tvoju dođe ideja! smile71

 
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 11:43
smedja kutija ti je savrsena,bas mi se svidja
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 13:20
Sve je odlično Thumbs%20Up
Daj molim te pojasni mi kakva ti je ono posuda kod palačinki, baš je fora i zanima me kakva je s druge strane Wink, to si nešto novo kupila ili obnavljala?
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 07:36
Jani, to je Nutela! Nešto stvarno odlično! Najbolja je sa žlicom! Smile
 
Zezam se, to je moj novi dozator za čarli. Kupljen u Ofertisimi. Ima rupu za spužvicu. Zaljubljna sam u tu salvetu i morala sam je staviti na nešto što ću stalno gledati.
"Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo." I. Andrić
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 09:26
Ova ti je dobra! Baš si me nasmijalasmile96......ali živa istina, nutela je najbolja žlicom Wink
Moram pogledati u Ofertisimu, baš mi treba tako nešto, ova rupa za spužvicu me oduševila! Uvijek mi smeta gdje god da ju stavim.....
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 20:00
Prekrasni radovi od prvog do zadnjeg
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 20:09
SAVRŠENO !!! SVE smile71
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 15:43
Savršeni su ti radovi, nemam riječi...
Dozator za čarli,odličan. Kolko puta sam bila u Ofertisimi i nikada mi nije zapeo za oko.Odlična ideja.
Na vrh
Maja1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 21 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maja1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 21:04
fakat super dozator, u ofertisimi sam bila sto puta ali mi dozator nije zapeo za oko, vjerojatno zato što imam takav ali keramički jednobojni, možda da njega malo uredim ????
možeš nam malo opisat kako si njega radila??? sa čime si ti lakirala s obzirom da je on stalno u doticaju s vodom??
unaprijed hvala na informacijama
Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2013 u 08:15
Maja, keramika mora biti dobro očišćena, još za svaki slučaj ja je obrišem acetonom ili alkoholom. Prvo ide primer, stavim dva sloja, onda akrilna boja sa spužvicom u par slojeva, lagano svaki prešmirglam da ubijem one rupice od spužvice. Zalijepim salvetu. Sve dobro premažem ljepilom za decoupage. Nakon toga lak, nitro isto dva-tri sloja. Ovaj zadnji sam premazala polimernom smolom, da vidim kako se ona ponaša u doticaju s vodom. Za sad je u redu, malo mi se oljuštila tamo gdje nema boje. I to je to!
"Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo." I. Andrić
Na vrh
Maja1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 21 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maja1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2013 u 10:08
Julija puno ti hvala na uputama, probat ću i ja samo prvo moram kupiti primer jer s njim još nisam radila.
Hvala još jednom.
Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2013 u 11:04
Mislim da sam negdje vidjela da ima "recept" za primer u kućnoj izradi, no neznam gdje ...  Možda netko zna? smile226
"Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo." I. Andrić
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2013 u 11:32
Julija otvori Uputstva i savjeti, tema - Proizvodi - što sve koristimo, na 4.stranici recept je dala Sara!
A ja nikako da nađem uputstvo i tko ga je stavio za bocu obučenu u čarapu, znam da sam negdje vidjela, a nemogu se sjetiti! Pozdrav!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4567>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.