Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Majin kutak :)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Majin kutak :)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 10>
Korisnik
Poruka
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2013 u 16:42
A ti misliš da smo mi svi odmah znali sve, pa kupili sv e, e pa malo buš još počekala, ja i sada neke stvari radim dva puta, jer mi se jedno ne svidja, pa peri i pravi nanovo, to ti je škola. Ja sam ja pa bi htjela nešto izmisliti novoga, toplu vodu, e to ne ide u dekupažu, ali sam ipak neke stvari pojednostavnila, slike postaviti sam se mučila dugo dugo, e onda sada sam našla jednostavniji način, i ide od šuba. Eto to ti je zarazna bolest zvana dekupaž.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2013 u 17:24
Zaraza to definitivno,, i to skupa zaraza ali ne žalim se
Ma svi mislimo kako smo mi početnici katastrofalni naspram nas, a ne uzimamo u obzir da vi to već duže vrijeme radite tako da kistić u ruke i lagano dalje
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2013 u 10:25
sviđa mi se sve
Na vrh
Lily54 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 404
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2013 u 11:53
Super su ti radovi ,a Tatjana je u pravu ,i ja stalno perem i ponovo radim , zaista u ovome treba puno vježbe ,ali iz rada u rad i sam vidiš napredak ,SRETNO!
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 12:20
Hvala vam svima Vaši komentari me tjeraju da dalje pokušavam
Malo ću vas zasuti radovima,, par teta salveta me potaknula na kreativnost
Satovi:








Pločica za malu djevojčicu


4 medaljona..
Prvi put ih radim i baš na slici se jaako vide ove rupice od zraka,, u živo se ne vide toliko.. Očito moram jako paziti kod toga da mi ne ostane zrak u laku..
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 12:40
i ja bi jedan takav satek, divni su,a i medaljoni isto
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 13:26
Odlični radovi Thumbs%20Up
Svi su satovi na LP?
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 13:28
Nisam sigurna šta je to LP
Svi su gramofonska ploča
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 13:33
Očito si ti mlađa generacija - mi smo to zvali long play ploča, hehehehe.....male su bile singlice Wink
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 13:34
Eeee da,, ja sam ona mlađa generacija koja to zove gramofonska ploča
Malo me zbunila ta skraćenica ali eto dobro ne znati i taj naziv za ubuduće
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 17:46
Draga leptirek, radovi su ti jako lijepi.
Satovi preljepi. Gdje si našla LP? Da li si ih kupila ili si ih imala od prije?
Moj sin ih ima puno (on je to prije skupljao), ali se ne može odvojiti niti od jedne, pa ništa od satova.

Bratoviavo
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 17:57
Draga Vlatka, ploče sam imala doma jer su ih moji u mladim danima skupljali i slušali
dosta ploča danas više ne sviraju pa su mi tih par dali da ih ja do kraja uništim
Dalje ću ih kupovati na Jakuševcu (hrelić),, znam da ih tamo ima za par kuna
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 19:11
Hvala ti na informaciji, znači put pod noge i na Hrelić...
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 20:12
Radovi su ti krasni !!! Kako si radila brojeve? UH,da ja iskoristim ove LP iza mene ,mogla bih pakirat kufere smile51.
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 20:15
Uh brojevi,, veeelika muka..
Printam ih jer nigdje ne mogu naći salvete s većim brojevima, a šablona mi i nije nešto tako da printam i vodim borbe s mackanjem boje
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 23:38
Da li si prije bojanja LP premazala sa prajmerom?
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2013 u 08:25
Kad vas dvije idete na Hrelić, ne zaboravite da ja ne mogu tako daleko, pa i meni kupiti jedno 1o kom, a može i više.Jaopet imam neke ultrapas ploče za slike, pa možemo podijeliti.
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2013 u 09:52
- Vlatka, da premazala sam primerom ali iskreno mislim da nema potrebe..
-Tatjana, da bilo bi zgodno kad bi netko otišao i nakupovao puuuno ploča pa poslao dalje.. niti ja ne idem baš tako često
Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 08:37
Prvo da pohvalim radove. Satovi su prekrasni, medaljoni zakon....i ja bi na Hrelič!!!!smile143  Za brojeve probaj napraviti svoju šablonu, od grafo- folije ili od strarih rengenskih snimaka (vidjela sam na blogu mare-ri), nije teško za izrezati.
"Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo." I. Andrić
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 09:59
Julija D, da to je već bolja opcija od printanja :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.