Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - vlatka- Odmor uz decoupaqe
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


vlatka- Odmor uz decoupaqe

 Odgovori Odgovori Stranica  123 7>
Korisnik
Poruka
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: vlatka- Odmor uz decoupaqe
    Objavljeno: 17 Prosinac 2012 u 18:59
Drage tete salvete, skupila i ja hrabrost i odlučila vam pokazati moje radove, jer ste dijelom i vi "krive" za to. Pošto je sad predbožično vrijeme, ja sam radila samo staklene tanjure za poklon mojim prijateljima, znancima i rodbini. Neki to nisu nikad vidjeli, pa mi je s takvima lakše jer ne vide moje greške, njima je ,to super. Vi ste ipak majstorice, pa vas molim da slobodno kritizirate i čast mi je čuti vaše mišljenje i komentare.
E, sad da vidim da li će ići slanje slika, ako ne pričekajte dok ja to skužim (možda će potrajati).

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2012 u 19:09
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2012 u 19:21
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2012 u 19:24
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2012 u 19:28
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2012 u 19:31
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2012 u 19:34
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2012 u 19:36
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2012 u 19:39
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2012 u 19:41
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2012 u 19:48
Za sad bi to bilo to.Možda je malo monotono jer su samo tanjuri, ali ja za sad drugo nemam. Kad prođe Božić prebacujem se na druge stvari.
Svi iskreni komentari su dobrodošli, jer na greškana se i uči.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2012 u 15:35
Prvo ti želim dobrodošlicu u naše veselo društvo!smile82
Svaka čast, radovi - nimalo početnički...... Krenula si s nečim s čim se mnogi susreću tek kasnije - tanjuri su dosta teški za početni decoupage i zato još više cijenim tvoj rad!
Odlično si sve odradila - jedino što ti mogu savjetovati da kod situacija gdje ti je podloga na tanjuru svijetlija od podloge na salveti motiv precizno izrežeš škaricama tako da se ne vide rubovi čupkanja. Sve drugo je stvarno super, samo nastavi i isprobavaj na koječemu......kutijama za cipele, plastičnim posudama za deterdžent, rasparenim čašama, ma mogućnosti su beskonačne. Veselim se tvojim novim radovima Thumbs%20Up
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2012 u 19:12
Dobro man došla u naše salvete, kao prvo, to ti je jako zarazna bolest, tako da se ne možeš izliječiti.Nema natrag.
Ono što je Jani napisla je u redu, moraš malo isčupkati okolo slikekoju misliš staviti, ja to radim sa skalpelom, jer mi je nalakše, nemam nokte dugačke pa mi je drugačije teško čupati.
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2012 u 19:28
Dobro nam došla smile73u ekipu ovisnikasmile74.Radovi su ti prekrasni!!!!
Na vrh
tea_luna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 182
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tea_luna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2012 u 20:29
< ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332/netdefender/hui/ndhui.js?0=0&0=0&0=0"> DOBRO NAM DOŠLA
i radovi su ti odlični Clap

samo naprijed, jedva čekamo i druge radove...Tongue
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2012 u 20:57
Drage moje, puno vam hvala na dobrodošlici i na vašim lijepim komentarima,a kad me još pohvale takve majstorice kakve ste vi, onda mi to puno znači.
Uz vas čovjek odmah dobi volju za daljnji rad.
Što se tiče izrezivanja, sasvim ste u pravu.
To je moja boljka, jer sam lijena izrezivati. To mi je takva tlaka, da si ne možete zamisliti.
Sve ću nekako odraditi, ali izrezivanje, ajme meni...
Što se tiče ovisnosti, tu se u potpunosti slažem s vama. Nisam ni mislila da će me te salvete toliko zaraziti,kao i ovisnost o ovom forumu. U stanju sam satima gledati vaše prekrasne radove i najviše o decoupagu sam naučila od vas, drage moje tete salvete.
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2012 u 21:04
Evo još nekoliko mojih tanjura
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2012 u 21:13
[URL=http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/decoupage/slike_mojih_tanjura/533
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2012 u 21:16
Ups, nešto sam krivo stisnula    [URL=http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/decoupage/slike_mojih_tanjura/533
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2012 u 22:11
Na ovaj sam tanjur stavila gliter,pa na slici izgleda kao da su fleke...
[URL=http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/decoupage/slike_mojih_tanjura/533
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 7>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.