Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - vlatka- Odmor uz decoupaqe
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


vlatka- Odmor uz decoupaqe

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 567
Korisnik
Poruka
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 18:13
Pročitala sam na jednoj od stranica da si  u Starigradu, jesi li to u ovom Starigrad - Paklenica. Jer smo u tom slučaju skoro susjede, ja ljetujem u Maslenici?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 20:18
Da, dobro si skužila. U Starigrad- Paklenici ja ljetujem.
Baš mi je drago da smo susjede. Kad dođeš na ljetovanje, javi se i bilo bi mi jako drago da se nađemo na kavici.   
Ja sam tamo dosta često, a u ljeti sam cijelo ljeto.....
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 20:35
Razmijenit ćemo brojeve mobitela u privatnoj pošti, pa se nađemo ili u Starigradu ili u Maslenici!
Na vrh
thania View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 84
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje thania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 08:33
tanjuri su preslatki! Thumbs%20Up
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 15:05
Okić-može, dogovorit ćemo se, bit će mi drago
thania-hvala ti draga
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2014 u 14:58
Vlatka - pitala si me jesenas kako se dobiju onako velike pukotine s 2k ali ti tada nisam znala odgovoriti. Sada znam, u biti je svejedno koliko debelo se maže prvi i drugi step - važno je gledati stalno i kontrolirati pukotine. Ako ga se pusti da se dugo suši budu sitnije pukotine. Ne stavljam na radijator nego pustim na zraku da se suši i ako se negdje nisu počele javljati pukotine malo mu pripomognem fenom. Kada sam zadovoljna, punim uljanim bojama ili patinama i odmah lakiram da dalje ne puca.
Ti si mi pisala i za kontur pastu u domaćoj izvedbi (kombinacija drvofixa i sode bikarbone + akrilna boja) - ja tako imam recept za snijeg. Da li si radila tako konture? Kakva su ti iskustva? Ima raznih savjeta pa me zanima kakva su tvoja iskustva
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2014 u 18:11
Moji favoriti su vaga i roza vješalica na ruže.A gdje su novi radovi?
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Lily54 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 404
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2014 u 10:44
I ja se pitam gdje su radovi ,onaj tanjur sa ljubićicama mi je super.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 567
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,254 sekundi.