Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Mali-veliki s(c)vijet

Web: Cvijet.info
Kategorija: Vrt - Forum o vrtovima
Ime foruma: Moj vrt u slikama
Opis foruma: Pogled u moj, tvoj i Vaš vrt, kroz slike...
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4866
Datum ispisa: 27 Travanj 2024 u 08:01
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Mali-veliki s(c)vijet
Objavio: springy
Tema: Mali-veliki s(c)vijet
Datum objave: 21 Svibanj 2010 u 15:12
Pošto se nisam ranije predstavila učinit ću to sada - ja sam studentica, imam 26 godina a cvijećem i cvijetnjakom bavim se intenzivnije tek zadnje 2-3 godine od kad smo se preselili u novu kuću. Nemam veliku okućnicu i  jako puno raznih vrsta ali radim na tome i nadam se za koju godinu da ću moći konkurirati nekima od vas veterana u ovom "sportu" Wink, ali ovo što imam uređujem s jako puno ljubavi i volje. Napredujem iz dana u dan i uz vašu pomoć kroz savjete i vaše pozitivne primjere kojih je stvarno bezbroj, sigurna sam da će to ići još brže! Tongue



































Odgovori:
Objavio: springy
Datum objave: 21 Svibanj 2010 u 15:16




























Objavio: kontesaa
Datum objave: 21 Svibanj 2010 u 15:42
springy sve pohvale za vrt Clap drago mi je da će mo imati još jedan vrtek za obilazak 

-------------
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi


Objavio: Željka23
Datum objave: 21 Svibanj 2010 u 15:44
Predivan vrt!


Objavio: bromelija
Datum objave: 21 Svibanj 2010 u 16:01
smile57čista petica za početak


Objavio: mandevila
Datum objave: 21 Svibanj 2010 u 16:24
Springy,bravo još si jako mlada a tako vrijedna kaj dok buš imala toliko godina koliko ja ,gdje ti bude kraj-želim ti puno ,puno cvjetnih trenutaka


Objavio: stefkaja
Datum objave: 21 Svibanj 2010 u 16:40
Predivan vrt,dobrodošla


Objavio: OTOK
Datum objave: 21 Svibanj 2010 u 16:54
Ja ovdje vidim jedan lijepi vrt sa puno raznovrsnog cvijeća i puno volje, a to je najvažnije.


Objavio: rosa2
Datum objave: 21 Svibanj 2010 u 17:01
Fantastican pocetak ,pocastila si nas jos jednim lijepim vrtom smile113

-------------
cvijet za cvijet=buket


Objavio: hoya
Datum objave: 21 Svibanj 2010 u 17:49
Kažeš: početak?! Ako i jest početak - lijepo ti je dvorište!


Objavio: josipa
Datum objave: 21 Svibanj 2010 u 18:36
smile227kakvi digitalisi


Objavio: misty-da
Datum objave: 21 Svibanj 2010 u 19:02
Još jedan lijepi vrt i još jedan cvjetoljubac!



Objavio: gioiaa
Datum objave: 21 Svibanj 2010 u 20:46
vidim da cu cesto svracati


Objavio: matilda
Datum objave: 21 Svibanj 2010 u 22:53
drago mi je da si se odlučila za svoju temu, pa da mogu vidjeti slikice tvoga cvijeća na jednom mjestu, a ne da slučajno naiđem na njih po raznim temamaThumbs%20Up. Mogu samo ponoviti smile141, a posebno za echeverie u kamenu, ko bobončići susmile170


Objavio: springy
Datum objave: 21 Svibanj 2010 u 23:24
kontesaa, gioiaa - hvala vam, naravno uvijek ste dobrodošli!

Željka23, bromelija, stefkaja, Otok,  rosa2, josipa, misty-da - Hvala vam na lijepim riječima i toploj dobrodošlici!

mandevila -"lijepo" si zaključila "tako mlada a tako vrijedna", mislim da ne zaslužujem to, često zapostavim neke kućanske poslove zbog ljubavi prema cvijeću tako da ne znam baš šta bi moja mama rekla Geek - da li je vrijedan čovjek koji puno radi ali samo ono što mu paše??Wink

hoya - hvala na komplimentu, ali zbilja je početak, jedino što je bilo tu puno više godina prije su trešnje, lješnjak i živica, sve ostalo je tu redom dolazilo unazad oko 3 godine. Prije 4 godine sve ispred kuće je bio travnjak. Neke biljke sam kupila (još dok sam radila), neke dobila, mnoge mi je brat kupio jer dijeli moju ljubav prema cvijeću ( ali on samo gleda Smile) i tako, malo po malo...

P.S. Nadam se da nisam nikog uvrijedila sa pristupom "na ti" jer ne znam koliko je tko ovdje mladWink pa... oprostite mi ako jesam!


Objavio: springy
Datum objave: 21 Svibanj 2010 u 23:25
Matilda - hvala najljepša! Vidimo se u našim vrtovima!Tongue


Objavio: anči39
Datum objave: 21 Svibanj 2010 u 23:31
Prekrasan vrt za početak  !

-------------
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"


Objavio: SLAVONKA
Datum objave: 21 Svibanj 2010 u 23:50
Springy dobrodošla,vrt ti je prekrasan,digitalisi su super,ja sam jednog kupila za probu i baš naletim na bijelog,a ja bi da je roza Wink

-------------
čovjek uči dok je živ


Objavio: rain
Datum objave: 22 Svibanj 2010 u 00:07
Bravo,na vrijeme si počela!A čuj,svi ti mi cvjetoljubci povremeno zaboravimo na kućanske poslove.Zaneseš se,a vrijeme leti...poslije nadoknadiš.

-------------
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!


Objavio: springy
Datum objave: 22 Svibanj 2010 u 00:16
Anči39 - hvala na komplimentu!

Slavonka - hvala na dobrodošlici, moji digitalisi su bili mix kad sam kupila sjeme i eto dobila sam boje roza svjetlija i tamnija, bijela i nekakva žućkasta. Ako uspijem sakupit sjemena mogu ti sačuvat ovog rozog, ako ga ne nabaviš u međuvremenu.

Rain - ovu "kuća bez cvijeća i dlaka nije dom" - potpisujem!!!!!!!!!!!! Thumbs%20Up


Objavio: lilie
Datum objave: 22 Svibanj 2010 u 00:27
Dobrodošlica i od mene.   smile73
Cvijeće ti je fantazija ( ne znam koje je ljepše), kao i cijeli vrt.
Bilježim se za sjeme (ako bude bilo) digitalisa.
Camaleon smile227!!!!!!!!!!


-------------
znati mnogo ne znači biti mudar


Objavio: malaluna
Datum objave: 22 Svibanj 2010 u 01:59
Bok springy Smile! I ja se pridružujem čestitkicama na lijepo vrtu i krasnom cvijeću i dobrodošlicom! Primjetila sam da u prvom postu imaš houttuyniu cordatu "chameleon"... ono što izgleda kao bršljan ali sa crveno, zeleno,bijelim listom mislim da je 5 slikica. Ne znam da li znaš ali ona ti se užasno brzo širi i bude "nasilna" jako jako, pa se nadam da si joj namijenila puno prostora (teško se iskorjenjuje). Eto, dobronamjerno upozorenje jer ja sam poludila sa njom... divna biljka na krivome mjestu u mom slučaju, ali kao pokrivač tla u sjeni ili polusjeni je genijalna... Tongue pozdravček


Objavio: Mira021
Datum objave: 22 Svibanj 2010 u 12:01
Mlada si počela i već si napravila predivan vrt,svaka častsmile141


Objavio: springy
Datum objave: 22 Svibanj 2010 u 12:11
Lilie - hvala ti, a za digitalis nema problema, samo valjda ću ga uspjet sakupit pošto mi je to prvi put...Smile Potrudit ću se!

Malaluna - Hvala ti na savjetu, a za houttuyniu sam znala da je tak "bezobrazna"Wink jer kad sam ju kupila išla sam ju potražit na net- u a tamo lijepo sve piše. Možda joj nisam osigurala baš previše prostora ali ja sam ju zamislila obuzdavat kad se raširi previše, čupat i rezat višak ili tako nešto. Sad možda sam u zabludi da to tako mogu, ali moram probat, čovjek uči na greškama, nee??Smile


Objavio: springy
Datum objave: 22 Svibanj 2010 u 12:13
Originalno poslano od člana Mira021 Mira021 napisao:

Mlada si počela i već si napravila predivan vrt,svaka častsmile141


Hvalaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!TongueTongueTongue


Objavio: springy
Datum objave: 22 Svibanj 2010 u 12:33
Ovo je kameleon na malo sjenovitijem položaju - drugačije je boje nego onaj prvi mada su oba bili isti, ja sam ih razdvojila s jedne sadnice.




I malo balkonskog cvijeća...

















Dvije sam ovakve kombinacije posadila ali slučajno jer dvije sadnice nisu imale cvijeta i trebale su isto biti ljubičaste ali eto, ispale su crvene, netko ih je ubacio u kašetu. Ali na kraju je super ispalo!










Objavio: Mari,5510
Datum objave: 22 Svibanj 2010 u 13:22
za uređenje cvjetnjak i odlične fotke


Objavio: matilda
Datum objave: 22 Svibanj 2010 u 13:25
obožavam plavo-žute i plavo-narančaste kombinacije, a posebna mi je tvoja kombinacija plave bakope i mimulisasmile71. A super mi je plava surfinija i super mi je teglica verbene u onoj košari.... ma joj sve mi je suuupeeer.smile93smile198                
i ako može jedan savjet, da uz slike staviš i nazive cvijeća




Objavio: springy
Datum objave: 22 Svibanj 2010 u 13:41
Hvala Mari,5510!

Draga Matilda, potrudit ću se stavljati nazive biljaka koliko znam. Eto baš za ovaj mimulis kako si ti napisala, trgovac mi je rekao da je diascija, bilo mi to sumnjivo ali bolje nisam znala, sad si me prosvjetlila Thumbs%20Up. A petunije su tamno ljubičaste ali na slikama uvijek ispadnu plave, ne znam zašto fotić ne hvata tu ljubičastu boju, bilo bi super da su ovako plave. E da, i hvala na komentaru!!!!!Tongue


Objavio: matilda
Datum objave: 22 Svibanj 2010 u 14:03
nisam baš veliki poznavatelj biljaka, možda sam i ja pogriješla. nemam ni jednu od njih dvije, upoznala sam ih ovdje na forumu i vrlo su im slični cvijetovi. nadam se da će ti se javiti neki bolji poznavatelj pa da razriješi dilemu.



Objavio: stefkaja
Datum objave: 22 Svibanj 2010 u 14:44
Predivne biljke, kombinacija plave i crvene je odlična..sve mi se sviđa, vrt ti je prekrasan


Objavio: hoya
Datum objave: 22 Svibanj 2010 u 22:13
Žuto i plavo cvijeće su moji favoriti, a vidim da ga i kod tebe ima. I naravno da sam se divila kombinacijama!


Objavio: gioiaa
Datum objave: 22 Svibanj 2010 u 22:21
i ja volim plavo zutu kombinaciju


Objavio: anči39
Datum objave: 22 Svibanj 2010 u 23:15
Kombinacije su ti super !

-------------
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"


Objavio: springy
Datum objave: 23 Svibanj 2010 u 18:23
Hvala svima na lijepim komentarima!!!!!


Objavio: springy
Datum objave: 23 Svibanj 2010 u 18:38
Evo da predstavim mini kamenjare u svom mini cvijetnjaku:

U pozadini ogroman grm lavande, lijevo bergenija...




Nekakva mahovina (ne znam točni naziv) počela je lijepo cvjetati, ima tu još nekakav sedum ako se ne varam i čuvar kuće, i šatirani bršljan na vrhu...







Lijevo je cupea a desno u sredini lewisija...




Već viđeno ali nema veze, evo još jednom...













Objavio: bergenia
Datum objave: 23 Svibanj 2010 u 19:19
Ovo što si nam pookazala jako mi se sviđa!
I dvorišno i balkonsko cvijeće!
Ova mahovina koja cvjeta je cotula hispida - lijep cvjetak koji ne voli vlagu!


Objavio: mali kaktus
Datum objave: 23 Svibanj 2010 u 20:05
prekrasnoClap


Objavio: springy
Datum objave: 23 Svibanj 2010 u 21:27
Mali kaktus - hvala na komplimentu!!!!

Bergenija - Hvala ti na nazivu ove mahovine, zapisat ću to. Bila bi ti jako zahvalna ako nastaviš tako napisat ime biljčice koju ja nisam znala kad svratiš k meni ako primjetiš takav post, jer će se to sigurno dešavat češće.Embarrassed
A ja ću se potrudit da ti ne bude baš jako dosadno, jer gledajući tvoj vrt, moj je obični lunapark a tvoj slavni disneyland LOLWink!


Objavio: springy
Datum objave: 23 Svibanj 2010 u 21:43
Jako ponosna na svoje digitalise moram se još jednom osvrnut na njih, pa evo:
Sve nijanse mojih digitalisa...



















Objavio: gioiaa
Datum objave: 23 Svibanj 2010 u 21:54
kamenjar ti je divan ,digitalisi sarmantni,preljepi


Objavio: springy
Datum objave: 23 Svibanj 2010 u 23:45
Hvala gioiaa!

A ja sam spremna za !

Do sutra...


Objavio: Flavia
Datum objave: 24 Svibanj 2010 u 10:44
Springy vrt ti je prekrasan, digitalisi očaravajući, a ono sitno nježno zeleno sa žutim cvjetićima na tankim stapkama, zove ti se cotula hispida. Big%20smile


Objavio: misty-da
Datum objave: 24 Svibanj 2010 u 10:52
Prelijepoooo je sve, ali ovaj ćup tako maštovito uglavljen u drvo, oborio me s nogu!

 


Objavio: mali gogo
Datum objave: 24 Svibanj 2010 u 10:59
Prekrasno izgleda!
Samo tako nastavi i objavljuj što više fotki, da se nauživamo i tvog vrta.


-------------
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.


Objavio: springy
Datum objave: 24 Svibanj 2010 u 21:36
Flavia hvala ti, a ime moje cotule već mi je otkrila bergenia, ali hvala svejedno, repetitio est mater studiorum, nee??Wink

Misty-da, drago mi je da ti se sviđa moj čupić, bio je poklon za rođendan od mog dečka, to i mini ruža crvena. Poklon je bio jednostavan ali točno po mom guštu što ga čini najvrijednijim!!!!!!Smile

Mali gogo, hvala na posjeti! Potrudit ću se Clown!


Objavio: Retriver Sara
Datum objave: 24 Svibanj 2010 u 21:38
predivan kamenjar, savršeno.
lijepi pozdrav
http://www.glitter-graphics.com">


Objavio: Mira021
Datum objave: 24 Svibanj 2010 u 21:46
Sve što sam kod tebe vidjela ostavlja bez dahasmile93smile141


Objavio: springy
Datum objave: 24 Svibanj 2010 u 22:04
Sara hvala!!


Ovo sam danas uredila, raskopala kamenje, malo zbila zemlju, ošišala bršljan, počupala travu, posvađala se s mravima koji misle da je to tu za njih... i tak... a vjerovali ili ne u sredini je i jedna penjačica koja se još ne vidi ali tek sam ju posadila , o njoj ću kad dođe njeno vrijeme.













Sedum, novi stanovnik moga vrta, cvjeta crveno u jesen i dobro dođe nešto što cvjeta u to doba, ali i lijepo izgleda u međuvremenu. Nadam se da će se slagati sa novim sustanarima...







Zmija čuvarkuća koja raste svaki put kad izađu mladice, planiram ju s vremenom protegnut kroz cijeli cvjetnjak...




Staza koju smo radili moj tata i ja sa grmovima lavande koje sam ja raširila s one velike iza kamenjara pikajući grančice, nevjerojatno brzo su narasli. Jedva čekam da procvjetaju!



Eto, to je sve za sad!







Objavio: springy
Datum objave: 24 Svibanj 2010 u 22:05
Mira021 HVALAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!


Objavio: lukaccc
Datum objave: 24 Svibanj 2010 u 22:08
zmija čuvarkuća me oduševila. a i sve ostalo. zaista lijep vrt.
ukrast ću ti ideju


Objavio: rain
Datum objave: 24 Svibanj 2010 u 22:11
Odlično to tebi ide,zmija-čuvarkuća,super ideja i izvedba.Kamenje krasno.Nemoj posustati!

-------------
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!


Objavio: Lantana
Datum objave: 24 Svibanj 2010 u 22:12
Springy oduševile su me tvoje čuvarkuće u obliku zmije, a i cijeli kamenjar je zanimljiv, kamenje je baš interesantno, je li to rječno kamenje, digitalisi su prekrasni i dobro uslikani, ona vaza koju je Misty izdvojila je baš posebna, i još samo Clap za sve.

-------------
život je more


Objavio: OTOK
Datum objave: 24 Svibanj 2010 u 22:12
I mene, koja dobra ideja ovako poslagati čuvarkuće.


Objavio: gioiaa
Datum objave: 24 Svibanj 2010 u 23:45
cuvarkuca je i mene odusevila


Objavio: Mira021
Datum objave: 25 Svibanj 2010 u 20:29
Draga ti stvarno imaš što pokazati i biti ponosnaThumbs%20UpClapsmile120


Objavio: mimar
Datum objave: 25 Svibanj 2010 u 21:03
Danas sam otkrila tvoj vrt. Lepo otkrovenje!

-------------
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje


Objavio: springy
Datum objave: 25 Svibanj 2010 u 22:19
Hvala rain, otok, gioiaa, mira021, dajete mi silan poticaj svojim ugodnim komentarima!

Lukaccc - nisam još patentirala svoju zmiju pa se ne moraš bojat da bu ti sudski službenik pokucal na vrata WinkWinkLOL, dakle samo izvoli...Thumbs%20Up

Lantana - da, kamenje je riječno, sakupljam ga svuda i posvuda, tata mi ih donese sa terena, i tako... riječni obluci uglavnom. Jedino oni veći kamenovi ispred velike lavande, to je neobrađeni građevni kamen, bio mi je zanimljiv zbog linija koje ima po sebi pa sam natjerala tatu da mi ga dofura doma. smile79
Mimar - dobrodošla!!!!!!!!smile78


Objavio: springy
Datum objave: 25 Svibanj 2010 u 22:40
Moram tatu pohvaliti, danas me jako ugodno iznenadio! Stroj s kojim radi na poslu se pokvario i morali su ići u bauhaus po novi dio, a moj ćale se sjetio mene i odabrao mi dva cvijetka, i još se brinuo da mi se neće svidjeti jer on nema pojma o biljkama...smile198Baš je smiješan... Odabrao je ko pravi maher! Ma moj stari je prava faca!smile51

Kraljevska begonija







Gymnocalycium











Ja sam im naravno odmah našla nove prijatelje...







Eto, malo sam skrenula s teme ali nisam mogla odoljeti, tata mi je stvarno uljepšao današnji dan koji je užasan, vani je puhalo nenormalno, potrgalo mi je neke digitalise i delfinume koji još nisu ni procvjetali a bili su puni pupoljaka, došlo mi je da ! I još cijeli dan spremam seminar koji izlažem sutra. Ali dobro, seminar je spreman, ja imam nove biljčice i sutra je novi dan smile199...









Objavio: anči39
Datum objave: 25 Svibanj 2010 u 22:45

Stavarno predivno              Tongue!



-------------
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"


Objavio: springy
Datum objave: 25 Svibanj 2010 u 23:30
Anči39 hvala!smile78

I evo da se vratim na temu. Evo mojih par skromnih mladih klematisa, svi ove godine cvjetaju prvi put pa nema puno cvjetova, još su mali, pogotovo multi blue, a ja sam se toliko zapalila za njih da znam sigurno da neće dugo ostati jedini u mom vrtu.

westerplatte







Multi blue











Pillu - različiti cvjetovi mi izlaze na istoj biljci, baš simpa...












Objavio: frida
Datum objave: 26 Svibanj 2010 u 00:08
Par skromnih???

-------------


Objavio: stefkaja
Datum objave: 26 Svibanj 2010 u 06:52
vrt ti je stvarno predivan, nove biljke su super, zmija čuvarkuća je odlična ideja..


Objavio: baka
Datum objave: 26 Svibanj 2010 u 07:55
Krenula od početka u tvom vrtu i ne mogu vjerovati da još nisam bila.
P r e d i v a n je.Ne znam što mi se više svidjelo, kombinacije u sandučiću, ona vaza opletena konopom, kaktus, digitalisi.... ma imaš stvarno izbor i kombinacije prekrasne!ClapClapClap


-------------
Nikad neću biti stara Riječanka.<br /><br />Stari su oni koji su barem 10 godina stariji od mene i to po cijelom svijetu!


Objavio: hana
Datum objave: 26 Svibanj 2010 u 08:28
prekrasan ti je vrt,samo tak dalje


Objavio: Mira021
Datum objave: 26 Svibanj 2010 u 08:34
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

Par skromnih???

Ija tako mislimSmile


Objavio: Anaida
Datum objave: 26 Svibanj 2010 u 09:24
Sprngić, tata i ti ste pravi tim, bravo!! lijepo mi je kod tebe, posebno odlična ideja s čuvarkućom- pa ću te smao zamoliti da nam ju slikaš još koji put!

-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: rosa2
Datum objave: 26 Svibanj 2010 u 09:33
Prekrasno cvijece,lijepo kombinirano,nego vidim ja imamo jos jednog ljubitelja cuvarkuca i kamena na forumu smile57

-------------
cvijet za cvijet=buket


Objavio: Horti
Datum objave: 26 Svibanj 2010 u 10:57
Jako me veseli kad nam se pridruži tako mlada osoba a već ima prekrasan vrt za pokazati Clap.
Svaka čast za onu ideju sa čuvarkućama, baš efektno izgledaju, nisam nikad ništa slično vidjela.
Već vidim da ću biti česti gost u tvom vrteku Wink.


Objavio: gioiaa
Datum objave: 26 Svibanj 2010 u 12:33
klematisi predivni,a svidio mi se i novi kaktus,sesiric mu predivno stoji


Objavio: nichll =)
Datum objave: 26 Svibanj 2010 u 12:38
klematisi su prekrasni.....


Objavio: korijenko
Datum objave: 26 Svibanj 2010 u 15:25
Bok Springy...dugo sam se zadržala na tvojoj temi tj. u tvom vrtu a kako i ne bi.... u ove četiri stranice pokazala si nam hrpu lijepih biljki i i famoznih kombinacija pogotovo sa sukulentima i kamenjarkama smile94
Netres- zmija je super ideja,Thumbs%20Up  tako bi se moglo slagati razne oblike, pokušat ću napravit i ja neki "ludi" oblik.
S pravom si ponosna na svoje digitalise, ja sam svoje sijala na jesen i mislim da su mi još uvijek mali i da ove godine neće cvjetat. Inače kao i ti i ja jako volim digitalise i kokotiće, njih imam svugdje po vrtu......
 
Vidim da se lijepo slažeš s tatom, ja i tata smo isto super ekipa i njemu mogu zahvaliti za sve što sam od jako malih nogu naučila o biljkama i vrtlarenju. Nesebično i strpljivo učio me je i pokazivao mi sve vještine tog lijepog zanimanja. U samo par tvojih rečenica shvatila sam da ste i vi nerazdvojni prijatelji Hug
 
Baš mi je lijepo kod tebe i zguštom ću opet doći a ti draga skuhaj kavu Wink, ja ti pijem bez mlijeka  Wink


-------------
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)


Objavio: springy
Datum objave: 26 Svibanj 2010 u 20:24
Frida, Mira021 - "skromni" klematisi zato što su mali, u odnosu na neke od vaših ovdje na forumu koji su u nebu i prepuni cvjetova, moji još nemaju ni metar, ili tu negdje, a pogotovo multi koji ima tek jednu kratku stabljiku i jedan cvijet i tek se počinju nazirati novi izboji. Ali drago mi je ako se ne slažete samnom Wink Smile!

Stefkaja, baka, hana, rosa2, horti, gioiaa, nichll - hvala vam svima, drago mi je da vam se sviđa kod mene, a vama koji ste prvi put kod mene - dobrodošlismile79

Anaida - poslikat ću ju opet prvom prilikom, na onoj slici se čak nije vidjela cijela. smile78

Korijenko - Hvala ti! I lijepo si primjetila da tata i ja imamo poseban odnos. Mamu malo nepravedno zapostavljam ovdje ali jednostavno tata i ja smo tim i od malih nogu njemu sam bila privrženija, bila sam "tatin privjesak", kako je on volio reći. Mama ne dijeli moju ljubav prema cvijeću u toj mjeri, ali ni tata ne zna baš, on mi pomaže u grubim poslovima, u tome je maher. Ali je ponosan i interesira se jer zna da ja to volim i to mi znači. On je moj junak!
A što se tiče kave, voda je već na štednjaku!Wink

smile79


Objavio: springy
Datum objave: 26 Svibanj 2010 u 21:39
Opet ja davim sa digitalisom ali strašno me obradovala opet nova boja u cvijetnjaku...







Za sad jedini procvjetani delfinum kod mene, bilo bi ih još da nije bilo onog  glupog vjetra Disapprove.







Mali ukrasni luk.




Jedna mala fuksija.







Narančasti tagetes, oduševio me tom intenzivnom bojom...







Moja Ziva naravno nadgleda, bez nje ništa! Mala pametnica!Hug




A kako samo zna pozirati...




Manekenka je došla pomirisat cvijet LOL











Objavio: Mira021
Datum objave: 26 Svibanj 2010 u 21:45
Prekrasne slike tvog prelijepog cvijeća ,a Ziva je pravi slatkišThumbs%20UpClap


Objavio: OTOK
Datum objave: 26 Svibanj 2010 u 22:37
Prelijepe su ti ove slike s psićem!


Objavio: gioiaa
Datum objave: 26 Svibanj 2010 u 22:42
vauuuu...sve ljepse i ljepse ,Ziva


Objavio: blossom
Datum objave: 27 Svibanj 2010 u 01:31
Prelijepe slike iz tvog vrta! Clap
Sviđaju mi se tvoji kamenjari i biljčice u njima, i ja bi onakvu lewisiu! smile93


Objavio: Horti
Datum objave: 27 Svibanj 2010 u 07:13
Ziva je shvatila svoju ulogu stvarno ozbiljno, vrlo pomno sve nadgleda, zaviri u svaku teglicu. Ne znam jesam li više oduševljena s njom ili cvijećem smile71


Objavio: bromelija
Datum objave: 27 Svibanj 2010 u 07:44
preljepi digitalisi i kokotić, a pesek je premeden  ima u čemu uživati i puno cvijeća mirisati smile64


Objavio: springy
Datum objave: 28 Svibanj 2010 u 12:13
Društvo hvala vam svima, u moje ime i u Zivino WinkSmile!!
Blossom, dobrodošla na naš forum! Hug


Evo još poneki cvijetak iz moga vrta:

Cleoma







Lewisija u punom cvatu







Iberis







Timijan




Žednjak počinje cvjetati




I vesela družina za kraj.




smile79




Objavio: Tija
Datum objave: 28 Svibanj 2010 u 12:20
Dijete drago oduševljena sam sa svim što si nam prezentirala na prekrasnim fotografijama, svratiti ću redovito k tebi.

-------------


Objavio: Lantana
Datum objave: 28 Svibanj 2010 u 15:00
Springy ovi tvoji digitalisi mi izgledaju tako impozantno kao da su kampaneli, odmah sam pomislila kako bi ih kod mene umlatio vjetar, sve slike su ti odlične Clap

-------------
život je more


Objavio: matilda
Datum objave: 28 Svibanj 2010 u 22:29
ne mogu vjerovati da ti cleoma već cvate, a moja je još u teglici. sutra ju brzo stavljam u vrt smile161. digitalisi su mi super, jer kad ih jednom staviš u vrt toliko se razmnoži da možeš pronaći mlade biljčice na mjestima na kojima se najmanje nadaš. o da i u mom vrtu je ista vesela družina, digitalis i kokotić plavo-bijeli.smile188
lewisia jesmile186


Objavio: Mira021
Datum objave: 28 Svibanj 2010 u 22:44
Sve ti je predivno,svaka častsmile141


Objavio: misty-da
Datum objave: 29 Svibanj 2010 u 06:30
Kaktusić sa sombrerom, Lewisija iz kamena, preslatka Ziva koja miriše cvijet, da to možemo vidjeti kad iza objektiva stane kreativac s dušom LOL

sprinqy!


Objavio: Medvjed34
Datum objave: 29 Svibanj 2010 u 06:34
prekrasan ti je vrtek, pesek još ljepši

-------------
Živi svaki dan kao da ti je prvi


Objavio: forzicija2005
Datum objave: 29 Svibanj 2010 u 09:08
Kao prvo da te pozdravim smile78
A za psića nemam rijeći osim smile107 smile93
Vrt i cvijeće su ti preprepredivniiii!!!!!! smile73


Objavio: hoya
Datum objave: 29 Svibanj 2010 u 09:20
Pozdrav malom manekenu - presladak je! A vrt ! Interesantnih detalja ima za vidjeti i preljepih ideja!


Objavio: springy
Datum objave: 29 Svibanj 2010 u 23:56
Tija - dok god bude moga tate na ovom svijetu ja ću biti mala beba, tako da koliko god me nasmijao tvoj komentar, istina je, ja sam "dijete drago"WinkTongue, dobro možda baš ne uvijek drago ali dijete da LOL! Hvala ti!Smile

Lantana - ja sam jednostavno oduševljena sa digitalisima, a ovi moji su ogromni, neki su veći i od mene. Ne znam kako bi izdržali na nekoj "senjskoj buri" jer kod mene na kontinentu jedva odolijevaju. No mogli bi se povezat uz neki potporanj, jer šteta ih je nikad ne imat, stvarno su predivni!smile78

Matilda - stavi cleomu u vrt, moja cvate ko luda, jedino ju moram dosta zaljevat. Ali to može biti i zbog zemlje jer je takva, užasno je suha i tvrda. A lewisiju me brat nagovorio da kupim i baš sam sretna zbog toga, totalno ne zahtjevna biljka a cvate ko luda! Preporučam!smile78

Mira021, misty-da, Medvjed34, forzicija2005, hoya - hvala vam svima na prelijepim komentarima!! Stvarno ste smile120! smile79









Objavio: springy
Datum objave: 30 Svibanj 2010 u 01:03
Ovaj slijed slika možemo nazvati: "žednjak u napadu" Wink...













Dva noviteta u cvijetnjaku: solarni lampioni




Zanemarite tatka u pozadini LOL




Gazanije










Još jednom moja draga lewisija




Mirisni karanfili, dvije boje, svjetlija i tamnija, sad su mi se spojili i izgledaju kao jedan...










Pillu mi se rascvjetava ko lud, jupi!!!!!!







Jedan čušpajz, trebala bi to malo raskopat i prorijedit ali tak mi je nekak žao to dirat kad se tako dobro slažu, svašta ima u toj hrpici...




Misty me inspirirala sa svojim voćem da vam pokažem našu bajkovitu trešnju sa kratkim stabalcem i velikom krošnjom punom plodova, i naravno mojom Zivom koja se obožava loptati u njenom hladu...









 




Objavio: misty-da
Datum objave: 30 Svibanj 2010 u 07:09
Zna Ziva izabrati! Wink
A kad budeš sređivala čušpajz sjeti me se, obožavam te mirisne karanfiliće Embarrassed

ove nisam nikad ni vidjela!


Objavio: springy
Datum objave: 30 Svibanj 2010 u 09:44
Misty, no problemos! Ostavi mi adresu u PP i to je to. Prvom prilikom šaljem!Wink


Objavio: OTOK
Datum objave: 30 Svibanj 2010 u 11:58
Nemam riječi, prekrasan vrt.

Oduševila me levisia




Objavio: nichll =)
Datum objave: 30 Svibanj 2010 u 12:21
zaista divno cvijeće....svaka čast...


Objavio: mali kaktus
Datum objave: 30 Svibanj 2010 u 17:15
Svaka čast tvom lijepom vrtuClap


Objavio: Mira021
Datum objave: 30 Svibanj 2010 u 17:34
Opet ću rećismile141za tvoje cvijeće,ma ne samo da je lijepo nego su ti i fotografijeThumbs%20Up


Objavio: gioiaa
Datum objave: 30 Svibanj 2010 u 20:06
sve me odusevilo


Objavio: springy
Datum objave: 30 Svibanj 2010 u 23:41
Hvala društvo!!!

A sad da vam se pohvalim sa svojim novim biljčicama koje sam danas kupila na flori. Zanemarite što su se malo otroljile jer jadne sam ih sama u vrečicama vukla i tramvajem i busom i vlakom, ali dobit će se one za koji dan. A ja sam sretna ko malo dijete


Dvije hortenzije




Perikalis




Krumpirko




Dipladenija




Plumbago




Lobelia species




Oxalis




Centaurea (različak)







Dvije lantane - jedna za moju buduću svekrvu




I mali lithops



Uf, ovo bi moglo izazvat ovisnost...


Objavio: rain
Datum objave: 31 Svibanj 2010 u 00:10
Draga moja,baš si me razniježila sa svojim tatkom,to me podsjetilo...Čuvaj ga,pazi i mazi i budi sretna dok ga imaš.
ovisnost?Ti već jesi teška ovisnica bez mogućnosti izlječenja,ovo ti je zapravo komuna ovisnika

A bome si dobro tržila,kaj ima veze kaj si teško vukla,to si već sigurno zaboravila.Pusa Živi-opasnom psu pod trešnjom i tebi,a tatku veliki pozdrav!

-------------
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk